This website works best with JavaScript enabled

Tercüme Bürosu çeviri bürosu

Müşteri Hizmetleri 

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840

Tercüme Bürosu

Çekçe Vekaletname Çevirisi

Türkçe Vekaletnamenin Çekçe diline çevirisi;

Çekçe diline çevrilmiş vekaletname, şahsın, kişinin, firmanın, şirketin başka bir şahsa, firmaya, şirkete belirli hallerde kendi adına işlem yapabilmesi için yazılı olarak noterden yetkilendirme verdiği bir dosyalardır.

Ev, Bina, Arsa, Konut, Taşınmazlarla ilgili işlemler, satış, istimlak, şirket kuruluşu, şahısa göre banka yetkileri, araba ile alakalı işlemler (satış, devir, vb.), Bankalarla alakalı işlemler, Miras intikal ve taksimatı, satış ve devir işlemleri, kiraya verme işlemleri, telefon işlemleri (numara taşınması, devri ile alakalı olan işlemler) gibi bir sürü işlemde sizin veya başka bir firmanın, kişinin adına vekaleten başka bir kişiyi yetkili kıldığınıza dair noterlerde oluşturulmuş Türkçe vekaletleri Türkçeden Çekçe diline çeviri yapılması ve göndereceğiniz ülkede konuşulan Çekçe diline çeviri yaptırmanız şart olabilir. Bu sebepten dolayı vekaletnameler münferit, genel ve özel olarak üçe ayrılırlar. Türkiye'deki noterlerde Türkçe oluşturulup yurtdışında kullanılacak olan vekaletnameler noterde tasdik işlemi yapılır dahilinde Çekçe diline çevirisi yapılır ve tekrar Türkçe orijinal dosyanın üstüne Vekaletnamenin Çekçesi konularak resmi kurum ve kuruluşlarda onay işlemi görebilmesi için Noterden tasdiklenir sonrasında Çekçe tasdiklenen vekaletnamenin apostil işlemleri gerçekleşir ve dosyanın gideceği ülkenin elçiliğinden, konsolosluğundan tasdiklenir.

Çekçe konuşulan ülkelerden bölgelerden iletilen Çekçe vekaletnamelerin ülkemizde geçerli sürekliliği olabilmesi için Çekçe dilinden Türkçeye çevirisi yapıldıktan sonra noterden tasdiklenir ve ülkemiz hudutları içerisinde amacına bağlı olarak kullanılabilir.

Vekaletname konusu ehemmiyetli olduğu için çeviriler uzman Çekçe vekaletname çevirisi yapan çevirmenler tarafından çevirisi yapılmalıdır. Çekçe, Türkçe – Türkçe, Çekçe vekaletname çevirisi yapan uzman tecrübeli Çekçe çevirmen kadrosu ile Çekçe vekaletname çeviri ve Çekçe vekaletname çeviri işlerinizde çeviri büromuzdan hizmet alma hususunda faydalanabilirsiniz.

Çekçe Vekaletname Türleri

Şahıslara Veraset İntikal İşlemlerine İlişkin Çekçe Vekaletnamesi

Şahıs veya firmalara Tapuda Yapılacak İşlemlere İlişkin Çekçe Vekaletname

Şahıslara ve Firmalara verilen Genel Çekçe Vekaletnamesi

Gayrimenkul Alımına İlişkin Çekçe Vekaletname

Boşanma Yetkili Çekçe Vekaletnamesi

Firmalara, Şahıslara İpotek Vermek Hakkında Çekçe Vekaletname

Şahıs, Firmalar, Şirketler Tarafından Çekçe Verilecek Vekaletnameler

Şahıslar, Firmalar Şirket Kuruluşu İçin Çekçe Verilecek Vekaletnameleri

Firmalar, Şahıslar ve Şirket Hisse Devrine Çekçe İlişkin Vekaletname

Çekçe diline hazırlanması gereken vekaletname örnekleri

Çekçe vekaletname çeviri, Çekçe vekaletname çeviri, Çekçe vekaletname çevirisi, Çekçe vekaletname çevirisi, Çekçe Türkçe vekaletname çeviri, Türkçe Çekçe vekaletname çevirisi

Türkçe Vekaletnamenin Çekçe Çevirisi;

Türkçe vekaletname Çekçe yeminli çevirmenler tarafından birebir çevirisi yapılır. Çekçe çevirisi yapılan Vekaletnamenin Çekçe yeminli çeviri, çeviri ehemmiyeti taşıyabilmesi için çeviri kaşemiz imzamız ve Çekçe yeminli çevirmenin imza onayı gerekmektedir.

 

İletişim Formu 

Lütfen mesajınızı yazınız.

Tercüme Bürosu 

Tüm Dillerde Tercüme Bürosu dünyanın tüm resmi dillerinde her nevi sözlü ve yazılı tercüme hizmeti sunan sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olmaktan gurur duyuyoruz.

1392.cadde. No:1/27. Başak Plaza. İvedik Organize Sanayi Bölgesi. Ostim. Yenimahalle / Ankara
Tel: +90 312 354 28 40
info@ceviritercume.net

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440