This website works best with JavaScript enabled

Tercüme Bürosu çeviri bürosu

Müşteri Hizmetleri 

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840

Tercüme Bürosu

Danca dilinde Tercümanlık Refakat Hizmetleri

Danca çevirmen refakati hizmeti veren tercüme ofisimiz tüm ulusların ticari işleriniz için ihtiyaç duyulan Danca çevirmenlik, Danca danışmanlık ve Danca refakat hizmetlerinde sizlere çözüm sunuyoruz. Deneyimli ve uzman Danca çevirmen kadromuzla, yurtdışından gelen konuklarınıza ya da yurtdışına seyahatlerinizde sizlere refakat hizmeti ve tam zamanlı Danca tercümanlık refakat hizmeti sağlıyoruz.

Yurtdışından gelen misafirlenize Danca tercümanlarlakarşılama çeviri hizmeti

Yurtdışından gelen misafirlerinize Danca çevirmen refakat rehberlik ve tercümanlık tercüme hizmeti

İş toplantılarınızda Danca bilen refakat ve tercümanlık tercüme hizmeti

Yurt içi ya da yurt dışı fuarlarında Danca çevirmen temsil ve refakat çeviri hizmeti gibi ülkeler arası tüm ticari işleriniz için gereksinim duyduğunuz Danca tercümanlık, Danca danışmanlık hizmetlerinde sizlerin kurumsal çözümler ile yanınızdayız.

Danca Refakat Tercümesinde, Danca çevirmen arkadaşlarımız gideceğiniz ülkeye yaptığınız iş gezisi sırasında ya da aynı şekilde yurtdışı ülkelerden gelen misafirleriniz olduğunda sizlerle birlikte, irtibat ve iletişim hususunda size yardımcı olurlar. Türkiye ya da yurtdışında olan fuar için de Danca çevirmen refakatihizmetimizden faydalanabilirsiniz. Danca refakat hizmetlerimiz dahilinde ek olarak misafirinizi karşılama hizmeti, Özel Şehir Turu, Danca rehberlik hizmetleri gibi ek taleplerde de edinebilirsiniz.

Danca refakat çeviri hizmeti, adından da anlaşıldığı gibi, Danca tercümanın yaptığı görüşme, toplantı ve gezilerde refakat ederek sözlü tercüme hizmeti vermesidir.

Danca Tercüman Refakat Hizmetleri;

Danca Çevirmen Refakati, Danca Tercüman Hizmeti, Tercüman Refakati Danca

İletişim Formu 

Lütfen mesajınızı yazınız.

Tercüme Bürosu 

Tüm Dillerde Tercüme Bürosu dünyanın tüm resmi dillerinde her nevi sözlü ve yazılı tercüme hizmeti sunan sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olmaktan gurur duyuyoruz.

1392.cadde. No:1/27. Başak Plaza. İvedik Organize Sanayi Bölgesi. Ostim. Yenimahalle / Ankara
Tel: +90 312 354 28 40
info@ceviritercume.net

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440