This website works best with JavaScript enabled

Tercüme Bürosu çeviri bürosu

Müşteri Hizmetleri 

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840

Tercüme Bürosu

Danca Vekaletname Çevirisi

Türkçe Vekaletnamenin Danca diline çevirisi;

Danca diline çevrilmiş vekaletname, şahsın, kişinin, firmanın, şirketin başka bir şahsa, firmaya, şirkete belirli hallerde kendi adına işlem yapabilmesi için yazılı olarak noterden yetkilendirme verdiği bir dosyalardır.

Ev, Bina, Arsa, Konut, Taşınmazlarla ilgili işlemler, satış, istimlak, şirket kuruluşu, şahısa göre banka yetkileri, araba ile alakalı işlemler (satış, devir, vb.), Bankalarla alakalı işlemler, Miras intikal ve taksimatı, satış ve devir işlemleri, kiraya verme işlemleri, telefon işlemleri (numara taşınması, devri ile alakalı olan işlemler) gibi bir sürü işlemde sizin veya başka bir firmanın, kişinin adına vekaleten başka bir kişiyi yetkili kıldığınıza dair noterlerde oluşturulmuş Türkçe vekaletleri Türkçeden Danca diline çeviri yapılması ve göndereceğiniz ülkede konuşulan Danca diline çeviri yaptırmanız şart olabilir. Bu sebepten dolayı vekaletnameler münferit, genel ve özel olarak üçe ayrılırlar. Türkiye'deki noterlerde Türkçe oluşturulup yurtdışında kullanılacak olan vekaletnameler noterde tasdik işlemi yapılır dahilinde Danca diline çevirisi yapılır ve tekrar Türkçe orijinal dosyanın üstüne Vekaletnamenin Dancasi konularak resmi kurum ve kuruluşlarda onay işlemi görebilmesi için Noterden tasdiklenir sonrasında Danca tasdiklenen vekaletnamenin apostil işlemleri gerçekleşir ve dosyanın gideceği ülkenin elçiliğinden, konsolosluğundan tasdiklenir.

Danca konuşulan ülkelerden bölgelerden iletilen Danca vekaletnamelerin ülkemizde geçerli sürekliliği olabilmesi için Danca dilinden Türkçeye çevirisi yapıldıktan sonra noterden tasdiklenir ve ülkemiz hudutları içerisinde amacına bağlı olarak kullanılabilir.

Vekaletname konusu ehemmiyetli olduğu için çeviriler uzman Danca vekaletname çevirisi yapan çevirmenler tarafından çevirisi yapılmalıdır. Danca, Türkçe – Türkçe, Danca vekaletname çevirisi yapan uzman tecrübeli Danca çevirmen kadrosu ile Danca vekaletname çeviri ve Danca vekaletname çeviri işlerinizde çeviri büromuzdan hizmet alma hususunda faydalanabilirsiniz.

Danca Vekaletname Türleri

Şahıslara Veraset İntikal İşlemlerine İlişkin Danca Vekaletnamesi

Şahıs veya firmalara Tapuda Yapılacak İşlemlere İlişkin Danca Vekaletname

Şahıslara ve Firmalara verilen Genel Danca Vekaletnamesi

Gayrimenkul Alımına İlişkin Danca Vekaletname

Boşanma Yetkili Danca Vekaletnamesi

Firmalara, Şahıslara İpotek Vermek Hakkında Danca Vekaletname

Şahıs, Firmalar, Şirketler Tarafından Danca Verilecek Vekaletnameler

Şahıslar, Firmalar Şirket Kuruluşu İçin Danca Verilecek Vekaletnameleri

Firmalar, Şahıslar ve Şirket Hisse Devrine Danca İlişkin Vekaletname

Danca diline hazırlanması gereken vekaletname örnekleri

Danca vekaletname çeviri, Danca vekaletname çeviri, Danca vekaletname çevirisi, Danca vekaletname çevirisi, Danca Türkçe vekaletname çeviri, Türkçe Danca vekaletname çevirisi

Türkçe Vekaletnamenin Danca Çevirisi;

Türkçe vekaletname Danca yeminli çevirmenler tarafından birebir çevirisi yapılır. Danca çevirisi yapılan Vekaletnamenin Danca yeminli çeviri, çeviri ehemmiyeti taşıyabilmesi için çeviri kaşemiz imzamız ve Danca yeminli çevirmenin imza onayı gerekmektedir.

 

İletişim Formu 

Lütfen mesajınızı yazınız.

Tercüme Bürosu 

Tüm Dillerde Tercüme Bürosu dünyanın tüm resmi dillerinde her nevi sözlü ve yazılı tercüme hizmeti sunan sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olmaktan gurur duyuyoruz.

1392.cadde. No:1/27. Başak Plaza. İvedik Organize Sanayi Bölgesi. Ostim. Yenimahalle / Ankara
Tel: +90 312 354 28 40
info@ceviritercume.net

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440