This website works best with JavaScript enabled

Tercüme Bürosu çeviri bürosu

Müşteri Hizmetleri 

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840

Tercüme Bürosu

Filipince Simultane Tercüme

Simultane Filipince tercüme anında yapılan eş zamanlı tercümedir. Filipince simultane tercümede; Bir kabin içerisinde filipince çevirmenin mikrofon ve kulaklık bulunarak yapılır. Filipince Simultane tercümedeFilipince tercüman konuşmacıyla eş zamanlı olarak tercüme yapmaktadır. Kulaklığı vasıtasıyla konuşulanı Filipince Türkçe Çeviri yapar ve mikrofon vasıtasıyla konuşulanı dinleyenlere iletir. simultane Çeviriler de kabin, mikrofon, kulaklık gibi benzeri araçların yer aldığı teknik donanıma sahip olmak lazımdır. Tercüme Büromuz Filipince simultane, konferans Çevirileri ve simultane gibi konularda da oldukça kaliteli danışmanlık hizmeti verebilmektedir.

Filipince Simultane tercümede, tercüman kabin içinde olup ve konuşmacının söylediklerini eşzamanlı olarak tercüme yapar. Dinleyiciler ise kulaklıklarını kendi dilleri olan Filipince dili moduna getirerek konuşmaları eşzamanlı olarak dinleyebilirler. Filipince Simultane tercüme, birçok dili içeren toplantı organizasyonlarında, konferans, kongre gibi etkinliklerde kullanılır.

Filipince simultane tercümanlık hizmetlerini, kaliteli derecede Filipince lügat ve dil bilgisi gibi konulara hakim ve iyi diksiyon gerektirdiğinden diğer Filipince çevirmenlerimiz dışında sadece Filipince simultane tercüme yapan alanında uzman, tecrübeli tercümanlar vasıtasıyla sizlere kaliteli hizmet veriyoruz.

Filipince Simultane Tercümelerde Sistemin Önemi;

Teknik ekipmanlarımızın hepsi Filipince simultane sektörlerinde dünyada öncü marka olan Bosch imzasını taşımaktadır. Toplantı salonunuza, konferans salonunuza hususi olarak mevkilendirilen ses ekipmanlarımız sayesinde dinleyiciye kaliteli bir simultane hizmet sunmaktadır. Eş zamanlı olarak 30 dile hakim simultane tercüme imkanı sunan tercüman ünitelerimiz dijital ekranları sayesinde tercümanlarımız için hatasız, konforlu bir ortam yaratmaktadır.

Filipince Simultane Tercümede çevirmen sayısı;

Bir Filipince simultane tercüman maksimum 1 saat tercüme yapabileceği için, Filipince simultane tercümeler için minimum 2 simultane tercüman gereklidir. 2 kişilik simultane tercüman ekibi, 1 günde maksimum 4 saat tercüme yapabilmektedirler.

Filipince Simultane Çeviri Alanları;

Her türlü Filipince sunumlar, Filipince simultane konferanslar, Filipince simultane tercümanlarımız, Filipince simultane toplantılar,  Filipince sempozyum, Filipince simultane görüşmeler, Filipince yabancı iş heyetleri, Filipince özel sunumlar, demeçler, programlar için hizmet vermektedir.

Antalya, İstanbul,  Eskişehir, İzmir, Konya, Afyon, Diyarbakır,  ve Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin birçok şehrinde Filipince simultane tercüme hizmeti verdiğimiz referanslarımız mevcuttur.

Filipince simultane tercümelerde zaman çok önemlidir ve mutlaka işini bilen eş zamanlı Filipince Türkçe tercüme yapabilen hedef dille, diğer dili çok iyi bilen donanımlı, hızlı düşünen, anlama ve aktarma yeteneğine sahip Filipince simultane çevirmenler gerekmektedir.

Filipince Simultane Tercüme Donanımı;

Filipince simultane ekipmanlarının bizim tarafımızdan sağlanabilmesi talep ediliyorsa, konferansın içeriği, konuşmacı ve ziyaretçi sayısı belirtmelidir.

Müşterilerimizin verdiği programa, bilgilere, organizasyonun yapılacağı yer ve tarihe göre aşağıdaki ekipmanları içerecek şekilde en uygun fiyat teklifi verilir.

Simultane tercüman, Simultane dinleyici kulaklığı, Toplantı amaçlı ses sistemi, El telsiz mikrofonu, Yaka telsiz mikrofonu, Kürsü mikrofonu, Delege besleme ünitesi, Delege mikrofonu, Simultane kabin, Ses kayıt sistemi,

Filipince Tercüme Büromuz bünyesinde bu konuda en deneyimli Filipince simultane tercüman kadromuzla sizlerle beraberiz.

İletişim Formu 

Lütfen mesajınızı yazınız.

Tercüme Bürosu 

Tüm Dillerde Tercüme Bürosu dünyanın tüm resmi dillerinde her nevi sözlü ve yazılı tercüme hizmeti sunan sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olmaktan gurur duyuyoruz.

1392.cadde. No:1/27. Başak Plaza. İvedik Organize Sanayi Bölgesi. Ostim. Yenimahalle / Ankara
Tel: +90 312 354 28 40
info@ceviritercume.net

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440