This website works best with JavaScript enabled

Tercüme Bürosu çeviri bürosu

Müşteri Hizmetleri 

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840

Tercüme Bürosu

Filipince Vekaletname Çevirisi

Türkçe Vekaletnamenin Filipince diline çevirisi;

Filipince diline çevrilmiş vekaletname, şahsın, kişinin, firmanın, şirketin başka bir şahsa, firmaya, şirkete belirli hallerde kendi adına işlem yapabilmesi için yazılı olarak noterden yetkilendirme verdiği bir dosyalardır.

Ev, Bina, Arsa, Konut, Taşınmazlarla ilgili işlemler, satış, istimlak, şirket kuruluşu, şahısa göre banka yetkileri, araba ile alakalı işlemler (satış, devir, vb.), Bankalarla alakalı işlemler, Miras intikal ve taksimatı, satış ve devir işlemleri, kiraya verme işlemleri, telefon işlemleri (numara taşınması, devri ile alakalı olan işlemler) gibi bir sürü işlemde sizin veya başka bir firmanın, kişinin adına vekaleten başka bir kişiyi yetkili kıldığınıza dair noterlerde oluşturulmuş Türkçe vekaletleri Türkçeden Filipince diline çeviri yapılması ve göndereceğiniz ülkede konuşulan Filipince diline çeviri yaptırmanız şart olabilir. Bu sebepten dolayı vekaletnameler münferit, genel ve özel olarak üçe ayrılırlar. Türkiye'deki noterlerde Türkçe oluşturulup yurtdışında kullanılacak olan vekaletnameler noterde tasdik işlemi yapılır dahilinde Filipince diline çevirisi yapılır ve tekrar Türkçe orijinal dosyanın üstüne Vekaletnamenin Filipincesi konularak resmi kurum ve kuruluşlarda onay işlemi görebilmesi için Noterden tasdiklenir sonrasında Filipince tasdiklenen vekaletnamenin apostil işlemleri gerçekleşir ve dosyanın gideceği ülkenin elçiliğinden, konsolosluğundan tasdiklenir.

Filipince konuşulan ülkelerden bölgelerden iletilen Filipince vekaletnamelerin ülkemizde geçerli sürekliliği olabilmesi için Filipince dilinden Türkçeye çevirisi yapıldıktan sonra noterden tasdiklenir ve ülkemiz hudutları içerisinde amacına bağlı olarak kullanılabilir.

Vekaletname konusu ehemmiyetli olduğu için çeviriler uzman Filipince vekaletname çevirisi yapan çevirmenler tarafından çevirisi yapılmalıdır. Filipince, Türkçe – Türkçe, Filipince vekaletname çevirisi yapan uzman tecrübeli Filipince çevirmen kadrosu ile Filipince vekaletname çeviri ve Filipince vekaletname çeviri işlerinizde çeviri büromuzdan hizmet alma hususunda faydalanabilirsiniz.

Filipince Vekaletname Türleri

Şahıslara Veraset İntikal İşlemlerine İlişkin Filipince Vekaletnamesi

Şahıs veya firmalara Tapuda Yapılacak İşlemlere İlişkin Filipince Vekaletname

Şahıslara ve Firmalara verilen Genel Filipince Vekaletnamesi

Gayrimenkul Alımına İlişkin Filipince Vekaletname

Boşanma Yetkili Filipince Vekaletnamesi

Firmalara, Şahıslara İpotek Vermek Hakkında Filipince Vekaletname

Şahıs, Firmalar, Şirketler Tarafından Filipince Verilecek Vekaletnameler

Şahıslar, Firmalar Şirket Kuruluşu İçin Filipince Verilecek Vekaletnameleri

Firmalar, Şahıslar ve Şirket Hisse Devrine Filipince İlişkin Vekaletname

Filipince diline hazırlanması gereken vekaletname örnekleri

Filipince vekaletname çeviri, Filipince vekaletname çeviri, Filipince vekaletname çevirisi, Filipince vekaletname çevirisi, Filipince Türkçe vekaletname çeviri, Türkçe Filipince vekaletname çevirisi

Türkçe Vekaletnamenin Filipince Çevirisi;

Türkçe vekaletname Filipince yeminli çevirmenler tarafından birebir çevirisi yapılır. Filipince çevirisi yapılan Vekaletnamenin Filipince yeminli çeviri, çeviri ehemmiyeti taşıyabilmesi için çeviri kaşemiz imzamız ve Filipince yeminli çevirmenin imza onayı gerekmektedir.

 

İletişim Formu 

Lütfen mesajınızı yazınız.

Tercüme Bürosu 

Tüm Dillerde Tercüme Bürosu dünyanın tüm resmi dillerinde her nevi sözlü ve yazılı tercüme hizmeti sunan sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olmaktan gurur duyuyoruz.

1392.cadde. No:1/27. Başak Plaza. İvedik Organize Sanayi Bölgesi. Ostim. Yenimahalle / Ankara
Tel: +90 312 354 28 40
info@ceviritercume.net

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440