This website works best with JavaScript enabled

Tercüme Bürosu çeviri bürosu

Müşteri Hizmetleri 

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840

Tercüme Bürosu

Hintçe Yazılım Çevirisi

Hintçe Yazılımlar tekst içeriklerinin çok ilerisinde, çok yoğun program kodu içerirler ve yetkin bir personel kadronun uzunca bir zaman çalışarak emek vermesiyle oluşturulmuşlardır. Bunların bir diğer dile en iyi seviyede Hintçe diline çevrilebilmeleri ancak hem programcılardan hem de donanımsal ve bilişim sektörüne hakim Hintçe çevirmenlerden oluşmakta olan bir Hintçe tercüman takımla mümkün haldedir. Yazılımınız, tüm grafik arabirimleri ve barındırdığı tekstlerle birlikte, üstün teknolojili yazılımlarımız ve uzman Hintçe tercüman, grafikçi ve programcılardan oluşan takımımız tarafından Hintçe çeviri edilir.

Hintçe Yazılım Çevirileri Ve Hintçe Çeviriler;

Hintçe bilgisayar oyunları, Hintçe bilgisayar programları, Hintçe işletim sistemleri, Hintçe akıllı telefon uygulamaları, Hintçe web siteleri, Hintçe makine yönetim sistemleri, sanayide üretilen robotik makinaların Türkçe’ den Hintçe diline yazılımsal olarak kodlamaların çevirisi ve tercümesi yan yazılımlar gibi fazla alanda kullanılmaktadır. Hintçe Yazılım çevirisinin algoritması boyuttan boyuta formattan formata farklılık arz ettiği için kişiye özel bir yaklaşım gerektirmektedir. Bu sebeple de kaynak yazılımın idaresini de gerektirir. Hintçe Yazılım çevirisinde tekstin çeviri edilerek yazılım uygulaması orantılı olarak tasarlanır.

bölümünde kompetan ve yetkin Hintçe çevirmenlerimiz, Hintçe bilen programcılarımız ve proje bitiminde projelerinizin denetimini ve testini yapan Hintçe dilinde kompetan proje idarecilerimizle Hintçe yazılım çeviri ve yazılım yerelleştirme işlerinizde yüksek profesyonel kaliteli, güvenilir ve maliyet verimli hizmetlerimizle teknik bölümde birçok Hintçe yazılım çevirilerinizi yapma imkanı ve ihtimali sağlıyoruz.

Hintçe Yazılım Çevirilerindeki Alanlar;

Hintçe yazılım çevirisi, Hintçe yazılım çevirisi, Yazılım Çevirileri Hintçe, Hintçe Bilgisayar Yazılımı Yapan Çeviri Bürosu, Uygulama Yazılımları Hintçe

 

İletişim Formu 

Lütfen mesajınızı yazınız.

Tercüme Bürosu 

Tüm Dillerde Tercüme Bürosu dünyanın tüm resmi dillerinde her nevi sözlü ve yazılı tercüme hizmeti sunan sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olmaktan gurur duyuyoruz.

1392.cadde. No:1/27. Başak Plaza. İvedik Organize Sanayi Bölgesi. Ostim. Yenimahalle / Ankara
Tel: +90 312 354 28 40
info@ceviritercume.net

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440