This website works best with JavaScript enabled

Tercüme Bürosu çeviri bürosu

Müşteri Hizmetleri 

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840

Tercüme Bürosu

İspanyolca Simultane Tercüme

Simultane İspanyolca tercüme anında yapılan eş zamanlı tercümedir. İspanyolca simultane tercümede; Bir kabin içerisinde ispanyolca çevirmenin mikrofon ve kulaklık bulunarak yapılır. İspanyolca Simultane tercümedeİspanyolca tercüman konuşmacıyla eş zamanlı olarak tercüme yapmaktadır. Kulaklığı vasıtasıyla konuşulanı İspanyolca Türkçe Çeviri yapar ve mikrofon vasıtasıyla konuşulanı dinleyenlere iletir. simultane Çeviriler de kabin, mikrofon, kulaklık gibi benzeri araçların yer aldığı teknik donanıma sahip olmak lazımdır. Tercüme Büromuz İspanyolca simultane, konferans Çevirileri ve simultane gibi konularda da oldukça kaliteli danışmanlık hizmeti verebilmektedir.

İspanyolca Simultane tercümede, tercüman kabin içinde olup ve konuşmacının söylediklerini eşzamanlı olarak tercüme yapar. Dinleyiciler ise kulaklıklarını kendi dilleri olan İspanyolca dili moduna getirerek konuşmaları eşzamanlı olarak dinleyebilirler. İspanyolca Simultane tercüme, birçok dili içeren toplantı organizasyonlarında, konferans, kongre gibi etkinliklerde kullanılır.

İspanyolca simultane tercümanlık hizmetlerini, kaliteli derecede İspanyolca lügat ve dil bilgisi gibi konulara hakim ve iyi diksiyon gerektirdiğinden diğer İspanyolca çevirmenlerimiz dışında sadece İspanyolca simultane tercüme yapan alanında uzman, tecrübeli tercümanlar vasıtasıyla sizlere kaliteli hizmet veriyoruz.

İspanyolca Simultane Tercümelerde Sistemin Önemi;

Teknik ekipmanlarımızın hepsi İspanyolca simultane sektörlerinde dünyada öncü marka olan Bosch imzasını taşımaktadır. Toplantı salonunuza, konferans salonunuza hususi olarak mevkilendirilen ses ekipmanlarımız sayesinde dinleyiciye kaliteli bir simultane hizmet sunmaktadır. Eş zamanlı olarak 30 dile hakim simultane tercüme imkanı sunan tercüman ünitelerimiz dijital ekranları sayesinde tercümanlarımız için hatasız, konforlu bir ortam yaratmaktadır.

İspanyolca Simultane Tercümede çevirmen sayısı;

Bir İspanyolca simultane tercüman maksimum 1 saat tercüme yapabileceği için, İspanyolca simultane tercümeler için minimum 2 simultane tercüman gereklidir. 2 kişilik simultane tercüman ekibi, 1 günde maksimum 4 saat tercüme yapabilmektedirler.

İspanyolca Simultane Çeviri Alanları;

Her türlü İspanyolca sunumlar, İspanyolca simultane konferanslar, İspanyolca simultane tercümanlarımız, İspanyolca simultane toplantılar,  İspanyolca sempozyum, İspanyolca simultane görüşmeler, İspanyolca yabancı iş heyetleri, İspanyolca özel sunumlar, demeçler, programlar için hizmet vermektedir.

Antalya, İstanbul,  Eskişehir, İzmir, Konya, Afyon, Diyarbakır,  ve Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin birçok şehrinde İspanyolca simultane tercüme hizmeti verdiğimiz referanslarımız mevcuttur.

İspanyolca simultane tercümelerde zaman çok önemlidir ve mutlaka işini bilen eş zamanlı İspanyolca Türkçe tercüme yapabilen hedef dille, diğer dili çok iyi bilen donanımlı, hızlı düşünen, anlama ve aktarma yeteneğine sahip İspanyolca simultane çevirmenler gerekmektedir.

İspanyolca Simultane Tercüme Donanımı;

İspanyolca simultane ekipmanlarının bizim tarafımızdan sağlanabilmesi talep ediliyorsa, konferansın içeriği, konuşmacı ve ziyaretçi sayısı belirtmelidir.

Müşterilerimizin verdiği programa, bilgilere, organizasyonun yapılacağı yer ve tarihe göre aşağıdaki ekipmanları içerecek şekilde en uygun fiyat teklifi verilir.

Simultane tercüman, Simultane dinleyici kulaklığı, Toplantı amaçlı ses sistemi, El telsiz mikrofonu, Yaka telsiz mikrofonu, Kürsü mikrofonu, Delege besleme ünitesi, Delege mikrofonu, Simultane kabin, Ses kayıt sistemi,

İspanyolca Tercüme Büromuz bünyesinde bu konuda en deneyimli İspanyolca simultane tercüman kadromuzla sizlerle beraberiz.

İletişim Formu 

Lütfen mesajınızı yazınız.

Tercüme Bürosu 

Tüm Dillerde Tercüme Bürosu dünyanın tüm resmi dillerinde her nevi sözlü ve yazılı tercüme hizmeti sunan sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olmaktan gurur duyuyoruz.

1392.cadde. No:1/27. Başak Plaza. İvedik Organize Sanayi Bölgesi. Ostim. Yenimahalle / Ankara
Tel: +90 312 354 28 40
info@ceviritercume.net

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440