This website works best with JavaScript enabled

Tercüme Bürosu çeviri bürosu

Müşteri Hizmetleri 

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840

Tercüme Bürosu

İspanyolca Teknik Tercüme

Teknik İspanyolca uzman çevirmenler tarafından düzenlenen İspanyolca teknik ve bilimsel içerikli belgelerin İspanyolca teknik bilgiye sahip çevirmenler tarafından yapılmasına denir. Başka bir deyişle, özel teknik konuları kapsayan İspanyolca metinlerin veya bilimsel ve teknolojik bilgilerin pratik kullanımı ile ilgili belgelerin tercümesidir.

Tercüme bürosu olarak, teknik evraklarınızın İspanyolca dilinden Türkçe diline veya Türkçe dilinden İspanyolca diline teknik tercümesini gerçekleştiriyoruz. İspanyolca teknik metin tercümelerinde anlam tam olarak yansıtılmalıdır. İspanyolca teknik metinlerin tercümesi, bu alanda uzmanlaşmış profesyonel İspanyolca teknik tercüme yapan kadromuzla gerçekleştirmekteyiz. Bu sebeple İspanyolca teknik tercüman ve İspanyolca teknik tercümeyapan Çeviri bürosu seçimi oldukça önemli bir konudur.

En önemli konulardan biri, devam eden İspanyolca teknik tercüme projelerinizde aynı İspanyolca teknik çevirmen kadrosunun görev almasıdır. İspanyolca teknik anlamda terim birliği olması açısından, konu ile ilgili daha önceden çalışma araştırmaları yapmış olan bir İspanyolca teknik çevirmen ekibinin görev alması her zaman daha iyi sonuçlar vermektedir.

İspanyolca Teknik Çevirilerdeuzmanlık alanlarımız;

İspanyolca Pnömatik Çevirisi, İspanyolca Havacılık Elektroniği Çevirisi, İspanyolca Gemi mühendisliği Çevirisi, İspanyolca teknik Otomotiv Çevirisi,  İspanyolca Patent Çevirisi, İspanyolca Yapı ve inşaat teknolojisi Çevirisi, İspanyolca Makine mühendisliği Çevirisi, İspanyolca Hidrolik Çevirisi, İspanyolca Optik araçlar Çevirisi, İspanyolca Uzay teknolojileri Çevirisi, İspanyolca İnşaat mühendisliği Çevirisi, İspanyolca Medikal gereçler ve cihazlar Çevirisi, İspanyolca Dijital Görüntüleme Çevirisi, İspanyolca Mobil Telefon, cep telefonu Çevirisi, İspanyolca Telekomünikasyon Çevirisi, İspanyolca Televizyon teknolojisi Çevirisi, İspanyolca Nükleer Güç Çevirisi, İspanyolca Fen ve Fizik Çevirisi, İspanyolca Enerji teknolojileri Çevirisi, İspanyolca Elektrik ve elektronik mühendisliği Çevirisi, İspanyolca Sıvı Yakıt ve Gaz teknolojileri Çevirisi, İspanyolca Su Arıtma sistemleri Çevirisi ve buna benzer birçok İspanyolca teknik donanım çevirisi gerektiren İspanyolca çevirmen kadromuzla tüm teknik alanlarda hizmet veriyoruz.

İletişim Formu 

Lütfen mesajınızı yazınız.

Tercüme Bürosu 

Tüm Dillerde Tercüme Bürosu dünyanın tüm resmi dillerinde her nevi sözlü ve yazılı tercüme hizmeti sunan sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olmaktan gurur duyuyoruz.

1392.cadde. No:1/27. Başak Plaza. İvedik Organize Sanayi Bölgesi. Ostim. Yenimahalle / Ankara
Tel: +90 312 354 28 40
info@ceviritercume.net

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440