This website works best with JavaScript enabled

Tercüme Bürosu çeviri bürosu

Müşteri Hizmetleri 

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840

Tercüme Bürosu

Hizan Tacikçe Tercüme Bürosu

Açıklama

Hizan Tacikçe Tercüman

Hizan Tacikçe tercüme bürosu olarak Bitlis’in tüm ilçelerinde Tacikçe tercüme hizmeti vermekteyiz. Tacikçe alanında tecrübe sahibi olduğumuz, size özel çeviri hizmeti ile Bitlis ilinin, hangi ilçesinde olursanız olun, size özel Tacikçe çeviri çözümlerini bir araya getirmeye devam etmekteyiz.

Bitlis, Hizan ilçesinde Tacikçe alanında çeviri bürosu olarak Tacikçe içerikli tercümeleriniz, dokümanlarınız, konusunda yükseköğrenim görmüş ve kendi alanında uzmanlaşmış Tacikçe tercümanlarımızca, tercüme edilmektedir. Tacikçe tercümelerinizin her alanında, sizlere hizmet vermek için büyük bir azim ve şevkle, kaliteyi ve güveni uygun fiyatlarla sunmak için sizlere Tacikçe tercüme hizmeti veriyoruz.

Bitlis, Hizan’da Tacikçe tercüme bürosu arıyorsanız, en iyi tercüme hizmetini online olarak sağlamaktayız. İnternet üzerinden Bitlis, Hizan’daki tercüme büroları listesinden bulacağınız tercüme ofisimizin, adres ve telefon bilgilerinden tercüme talebinizi iletebilirsiniz. Tacikçe tercüme büromuz, size yazılı ve sözlü Tacikçe çevirmenlik hizmeti hususunda yardımcı olacaktır. Tacikçe tercüme edilen evraklarınız ister mail olarak size ulaştırılmakta, isterseniz de Hizan’daki adresinize ücretsiz olarak kargo edilmektedir. Tacikçe çeviri konusunda uzman tercüme şirketimizin bilgilerine iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bitlis’in Hizan ilçesinde hizmet veren Tacikçe çeviri büromuzda, tüm konularda; Tacikçe kitap, Tacikçe dergi ve katalog, Tacikçe hukuki tercüme, Tacikçe web sitesi tercümesi, Tacikçe simultane tercüme, Tacikçe teknik tercüme,  Tacikçe süreli basın gibi belgelerinizin; Hintçeden Türkçeye veya Türkçeden Tacikçeye tercümeleri yapılmaktadır. Hizan ilçesinde hizmet veren Tacikçe tercüme büromuzda tüm çevirileriniz ve tercümeleriniz; Türkçeden diğer dillere, diğer dillerden Türkçeye yeminli tercüman elinden, kaşeli ve noter tasdikli yapılır.

Hizan’da Hizmet Sunduğumuz Tercüme Dilleri

Hizan Tacikçe Tercüme,  Hizan Tacikçe Tercümanlar, Hizan Tacikçe Çeviri Bürosu, Hizan Tacikçe Tercüme Bürosu, Hizan Tacikçe Çeviri Ofisi, Hizan Tacikçe Tercümanları, Tacikçe Tercüman Hizan, Hizan Tacikçe Çeviri Bürosu, Hizan Tacikçe Tercüman, Tacikçe Çeviri Bürosu Hizan, Tacikçe Noter Onaylı Tercüme Hizan, Hizan ilçesinde Noter Onaylı tercüme yaptırmak için Tacikçe tercümanlar.

Bitlis Tercümanlık Büroları Hizan, Hizan Bitlis Noter Yeminli Tercüme;  Tacikçe dilinde kitap, web sitesi,  teknik, medikal, akademik, hukuki, ticari, edebi, tıbbi vb. metinlerde yeminli tercüme, konularında uzman noter yeminli tercümanlarımız ile müşterilerimize zamanında, kaliteli, güvenilir ve hızlı bir şekilde Bitlis noter yeminli tercüme hizmeti verilmektedir.

Tercümanlık Büroları Bitlis Hizan, Hizan Bitlis Yeminli Tercüme;  Tacikçe dilinde noter yeminli Tacikçe tercümanlarımız ile Bitlis yeminli tercüme hizmeti verilmektedir.

Bitlis Tercümanlık Bürosu Hizan, Hizan Bitlis Akademik Tercüme;  Akademik sunumlar, akademik araştırmalar, bilimsel çalışmalar, makaleler, öğrenci belgesi, akademik yayınlar, diploma; ön lisans, lisans ve yüksek lisans diplomaları, transkript, ÖSYM belgesi, TOEFL, IELTS belgesi, yurtdışı üniversite başvuru belgeleri vb. Tacikçe ve diğer dillerde, konularında uzman akademisyen ve Tacikçe tercümanlarımız ile Bitlis, Hizan’da Tacikçe akademik tercüme hizmeti vermekteyiz.

Bitlis Tercümanlık Bürosu Hizan, Hizan Bitlis Ticari Tercüme; Şirket ticaret sicil gazetesi, gümrük beyannamesi, menşei şahadetnamesi, şirket teminat mektubu, şirket yetki belgesi, ATA karnesi, A.T.R. dolaşım belgesi, şirket yönetim kurulu kararları, şirket vergi levhası, şirket faaliyet belgesi, şirket genel kurul kararları vb. Tacikçe ve diğer dillerde, konularında uzman Tacikçe noter yeminli tercümanlarımız ile Bitlis, Hizan’da ticari Tacikçe tercüme hizmeti vermekteyiz.

Bitlis Tacikçe Tercümanlık Bürosu Hizan, Hizan Bitlis Teknik Tercüme; TÜV Sertifikası, CE Belgesi, TSE Belgesi, garanti belgesi, teknik el kitabı, teknik ihale belgeleri, iş makineleri kullanım ve bakım-onarım kitapçıkları, teknik şartname, hak ediş raporu, teknik analiz sertifikası, teknik yeterlilik belgesi vb. Tacikçe ve diğer dillerde konularında uzman mühendis ve Tacikçe tercümanlarımız ile Bitlis, Hizan’da Tacikçe teknik tercüme hizmeti vermekteyiz.

Tacikçe Tercümanlık Büroları Bitlis Hizan, Hizan Bitlis Hukuki Tercüme; Mahkeme kararları, hukuki genelgeler, hukuki metinler, ihtarname, ihbarname, vasiyetname, AB kararları, hukuki yönetmelikler, şirket sözleşmeleri, hukuki tutanaklar, patent sözleşmesi, distribütörlük sözleşmesi, bayilik sözleşmesi, hukuki yazışmalar vb. Tacikçe ve diğer dillerde konularında uzman avukat ve noter yeminli tercümanlarımız ile Bitlis’te Tacikçe hukuki tercüme hizmeti vermekteyiz.

Bitlis Tercümanlık Büroları Hizan, Hizan Bitlis Tıbbi Tercüme; Sağlık kurul raporları, hasta reçeteleri, tıp kuruluşlarının tanıtım metin ve broşürleri, tıbbi makaleler, tıp sunumları, tıbbi ürün lisans ve patentleri,  tıbbi cihazların bakım-onarım ve kullanma kılavuzları, hematoloji, çocuk hastalıkları, göz hastalıkları, kalp ve damar cerrahisi, üroloji, kardiyoloji, kulak burun boğaz hastalıkları, ortopedi ve travmatoloji, plastik cerrahi, onkoloji konularındaki bilimsel yayınlar vb. Tacikçe dillerinde uzman doktor, akademisyen ve Tacikçe tercümanlarımız ile Bitlis’te Tacikçe tıbbi tercüme hizmeti veriyoruz.

Bitlis Tercümanlık Büroları Hizan, Hizan Bitlis Sözlü (Ardıl) Tercüme; Şirket iş görüşmeleri ve iş yemekleri, yurtdışı telefon görüşmeleri, fabrika gezileri, basın toplantıları, nikâh ve tapu daireleri vb. Tacikçe konularında uzman noter yeminli Tacikçe tercümanlarımız ile Bitlis’te Tacikçe sözlü (ardıl) tercüme hizmeti vermekteyiz.

Bitlis Tercümanlık Büroları Hizan, Hizan Bitlis Simultane Tercüme; Seminer, panel, konferans ve fuarlarda Tacikçe dilinde konularında uzman tercümanlarımız ile Bitlis’te simultane tercüme hizmeti vermekteyiz.

İletişim Formu 

Lütfen mesajınızı yazınız.

Tercüme Bürosu 

Tüm Dillerde Tercüme Bürosu dünyanın tüm resmi dillerinde her nevi sözlü ve yazılı tercüme hizmeti sunan sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olmaktan gurur duyuyoruz.

1392.cadde. No:1/27. Başak Plaza. İvedik Organize Sanayi Bölgesi. Ostim. Yenimahalle / Ankara
Tel: +90 312 354 28 40
info@ceviritercume.net

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440