Görsel ayarlanmamış

Özalp Bulgarca Tercüme Bürosu

Ürünün Bulunurluğu: Ürün stokta yok

 

Özalp Bulgarca Tercüman

Özalp Bulgarca tercüme bürosu olarak Van’ın tüm ilçelerinde Bulgarca tercüme hizmeti vermekteyiz. Bulgarca alanında tecrübe sahibi olduğumuz, size özel çeviri hizmeti ile Van ilinin, hangi ilçesinde olursanız olun, size özel Bulgarca çeviri çözümlerini bir araya getirmeye devam etmekteyiz.

Van, Özalp ilçesinde Bulgarca alanında çeviri bürosu olarak Bulgarca içerikli tercümeleriniz, dokümanlarınız, konusunda yükseköğrenim görmüş ve kendi alanında uzmanlaşmış Bulgarca tercümanlarımızca, tercüme edilmektedir. Bulgarca tercümelerinizin her alanında, sizlere hizmet vermek için büyük bir azim ve şevkle, kaliteyi ve güveni uygun fiyatlarla sunmak için sizlere Bulgarca tercüme hizmeti veriyoruz.

Van, Özalp’te Bulgarca tercüme bürosu arıyorsanız, en iyi tercüme hizmetini online olarak sağlamaktayız. İnternet üzerinden Van, Özalp’teki tercüme büroları listesinden bulacağınız tercüme ofisimizin, adres ve telefon bilgilerinden tercüme talebinizi iletebilirsiniz. Bulgarca tercüme büromuz, size yazılı ve sözlü Bulgarca çevirmenlik hizmeti hususunda yardımcı olacaktır. Bulgarca tercüme edilen evraklarınız ister mail olarak size ulaştırılmakta, isterseniz de Özalp’teki adresinize ücretsiz olarak kargo edilmektedir. Bulgarca çeviri konusunda uzman tercüme şirketimizin bilgilerine iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Van’ın Özalp ilçesinde hizmet veren Bulgarca çeviri büromuzda, tüm konularda; Bulgarca kitap, Bulgarca dergi ve katalog, Bulgarca hukuki tercüme, Bulgarca web sitesi tercümesi, Bulgarca simultane tercüme, Bulgarca teknik tercüme,  Bulgarca süreli basın gibi belgelerinizin; Bulgarcadan Türkçeye veya Türkçeden Bulgarcaya tercümeleri yapılmaktadır. Özalp ilçesinde hizmet veren Bulgarca tercüme büromuzda tüm çevirileriniz ve tercümeleriniz; Türkçeden diğer dillere, diğer dillerden Türkçeye yeminli tercüman elinden, kaşeli ve noter tasdikli yapılır.

Özalp’te Hizmet Sunduğumuz Tercüme Dilleri

Özalp Bulgarca Tercüme,  Özalp Bulgarca Tercümanlar, Özalp Bulgarca Çeviri Bürosu, Özalp Bulgarca Tercüme Bürosu, Özalp Bulgarca Çeviri Ofisi, Özalp Bulgarca Tercümanları, Bulgarca Tercüman Özalp, Özalp Bulgarca Çeviri Bürosu, Özalp Bulgarca Tercüman, Bulgarca Çeviri Bürosu Özalp, Bulgarca Noter Onaylı Tercüme Özalp, Özalp ilçesinde Noter Onaylı tercüme yaptırmak için Bulgarca tercümanlar.

Van Tercümanlık Büroları Özalp, Özalp Van Noter Yeminli Tercüme;  Bulgarca dilinde kitap, web sitesi,  teknik, medikal, akademik, hukuki, ticari, edebi, tıbbi vb. metinlerde yeminli tercüme, konularında uzman noter yeminli tercümanlarımız ile müşterilerimize zamanında, kaliteli, güvenilir ve hızlı bir şekilde Van noter yeminli tercüme hizmeti verilmektedir.

Tercümanlık Büroları Van Özalp, Özalp Van Yeminli Tercüme;  Bulgarca dilinde noter yeminli Bulgarca tercümanlarımız ile Van yeminli tercüme hizmeti verilmektedir.

Van Tercümanlık Bürosu Özalp, Özalp Van Akademik Tercüme;  Akademik sunumlar, akademik araştırmalar, bilimsel çalışmalar, makaleler, öğrenci belgesi, akademik yayınlar, diploma; ön lisans, lisans ve yüksek lisans diplomaları, transkript, ÖSYM belgesi, TOEFL, IELTS belgesi, yurtdışı üniversite başvuru belgeleri vb. Bulgarca ve diğer dillerde, konularında uzman akademisyen ve Bulgarca tercümanlarımız ile Van, Özalp’te Bulgarca akademik tercüme hizmeti vermekteyiz.

Van Tercümanlık Bürosu Özalp, Özalp Van Ticari Tercüme; Şirket ticaret sicil gazetesi, gümrük beyannamesi, menşei şahadetnamesi, şirket teminat mektubu, şirket yetki belgesi, ATA karnesi, A.T.R. dolaşım belgesi, şirket yönetim kurulu kararları, şirket vergi levhası, şirket faaliyet belgesi, şirket genel kurul kararları vb. Bulgarca ve diğer dillerde, konularında uzman Bulgarca noter yeminli tercümanlarımız ile Van, Özalp’te ticari Bulgarca tercüme hizmeti vermekteyiz.

Van Bulgarca Tercümanlık Bürosu Özalp, Özalp Van Teknik Tercüme; TÜV Sertifikası, CE Belgesi, TSE Belgesi, garanti belgesi, teknik el kitabı, teknik ihale belgeleri, iş makineleri kullanım ve bakım-onarım kitapçıkları, teknik şartname, hak ediş raporu, teknik analiz sertifikası, teknik yeterlilik belgesi vb. Bulgarca ve diğer dillerde konularında uzman mühendis ve Bulgarca tercümanlarımız ile Van, Özalp’te Bulgarca teknik tercüme hizmeti vermekteyiz.

Bulgarca Tercümanlık Büroları Van Özalp, Özalp Van Hukuki Tercüme; Mahkeme kararları, hukuki genelgeler, hukuki metinler, ihtarname, ihbarname, vasiyetname, AB kararları, hukuki yönetmelikler, şirket sözleşmeleri, hukuki tutanaklar, patent sözleşmesi, distribütörlük sözleşmesi, bayilik sözleşmesi, hukuki yazışmalar vb. Bulgarca ve diğer dillerde konularında uzman avukat ve noter yeminli tercümanlarımız ile Van’da Bulgarca hukuki tercüme hizmeti vermekteyiz.

Van Tercümanlık Büroları Özalp, Özalp Van Tıbbi Tercüme; Sağlık kurul raporları, hasta reçeteleri, tıp kuruluşlarının tanıtım metin ve broşürleri, tıbbi makaleler, tıp sunumları, tıbbi ürün lisans ve patentleri,  tıbbi cihazların bakım-onarım ve kullanma kılavuzları, hematoloji, çocuk hastalıkları, göz hastalıkları, kalp ve damar cerrahisi, üroloji, kardiyoloji, kulak burun boğaz hastalıkları, ortopedi ve travmatoloji, plastik cerrahi, onkoloji konularındaki bilimsel yayınlar vb. Bulgarca dillerinde uzman doktor, akademisyen ve Bulgarca tercümanlarımız ile Van’da Bulgarca tıbbi tercüme hizmeti veriyoruz.

Van Tercümanlık Büroları Özalp, Özalp Van Sözlü (Ardıl) Tercüme; Şirket iş görüşmeleri ve iş yemekleri, yurtdışı telefon görüşmeleri, fabrika gezileri, basın toplantıları, nikâh ve tapu daireleri vb. Bulgarca konularında uzman noter yeminli Bulgarca tercümanlarımız ile Van’da Bulgarca sözlü (ardıl) tercüme hizmeti vermekteyiz.

Van Tercümanlık Büroları Özalp, Özalp Van Simultane Tercüme; Seminer, panel, konferans ve fuarlarda Bulgarca dilinde konularında uzman tercümanlarımız ile Van’da simultane tercüme hizmeti vermekteyiz.

 çeviri bürosu

main content banner 1

main content banner 2

Müşteri Hizmetleri

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840