Ermenice Simultane Tercüme

Ermenice Simultane Tercüme

Simultane Ermenice tercüme anında yapılan eş zamanlı tercümedir. Ermenice simultane tercümede; Bir kabin içerisinde ermenice çevirmenin mikrofon ve kulaklık bulunarak yapılır. Ermenice Simultane tercümedeErmenice tercüman konuşmacıyla eş zamanlı olarak tercüme yapmaktadır. Kulaklığı vasıtasıyla konuşulanı Ermenice Türkçe Çeviri yapar ve mikrofon vasıtasıyla konuşulanı dinleyenlere iletir. simultane Çeviriler de kabin, mikrofon, kulaklık gibi benzeri araçların yer aldığı teknik donanıma sahip olmak lazımdır. Tercüme Büromuz Ermenice simultane, konferans Çevirileri ve simultane gibi konularda da oldukça kaliteli danışmanlık hizmeti verebilmektedir.

Ermenice Simultane tercümede, tercüman kabin içinde olup ve konuşmacının söylediklerini eşzamanlı olarak tercüme yapar. Dinleyiciler ise kulaklıklarını kendi dilleri olan Ermenice dili moduna getirerek konuşmaları eşzamanlı olarak dinleyebilirler. Ermenice Simultane tercüme, birçok dili içeren toplantı organizasyonlarında, konferans, kongre gibi etkinliklerde kullanılır.

Ermenice simultane tercümanlık hizmetlerini, kaliteli derecede Ermenice lügat ve dil bilgisi gibi konulara hakim ve iyi diksiyon gerektirdiğinden diğer Ermenice çevirmenlerimiz dışında sadece Ermenice simultane tercüme yapan alanında uzman, tecrübeli tercümanlar vasıtasıyla sizlere kaliteli hizmet veriyoruz.

Ermenice Simultane Tercümelerde Sistemin Önemi;

Teknik ekipmanlarımızın hepsi Ermenice simultane sektörlerinde dünyada öncü marka olan Bosch imzasını taşımaktadır. Toplantı salonunuza, konferans salonunuza hususi olarak mevkilendirilen ses ekipmanlarımız sayesinde dinleyiciye kaliteli bir simultane hizmet sunmaktadır. Eş zamanlı olarak 30 dile hakim simultane tercüme imkanı sunan tercüman ünitelerimiz dijital ekranları sayesinde tercümanlarımız için hatasız, konforlu bir ortam yaratmaktadır.

Ermenice Simultane Tercümede çevirmen sayısı;

Bir Ermenice simultane tercüman maksimum 1 saat tercüme yapabileceği için, Ermenice simultane tercümeler için minimum 2 simultane tercüman gereklidir. 2 kişilik simultane tercüman ekibi, 1 günde maksimum 4 saat tercüme yapabilmektedirler.

Ermenice Simultane Çeviri Alanları;

Her türlü Ermenice sunumlar, Ermenice simultane konferanslar, Ermenice simultane tercümanlarımız, Ermenice simultane toplantılar,  Ermenice sempozyum, Ermenice simultane görüşmeler, Ermenice yabancı iş heyetleri, Ermenice özel sunumlar, demeçler, programlar için hizmet vermektedir.

Antalya, İstanbul,  Eskişehir, İzmir, Konya, Afyon, Diyarbakır,  ve Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin birçok şehrinde Ermenice simultane tercüme hizmeti verdiğimiz referanslarımız mevcuttur.

Ermenice simultane tercümelerde zaman çok önemlidir ve mutlaka işini bilen eş zamanlı Ermenice Türkçe tercüme yapabilen hedef dille, diğer dili çok iyi bilen donanımlı, hızlı düşünen, anlama ve aktarma yeteneğine sahip Ermenice simultane çevirmenler gerekmektedir.

Ermenice Simultane Tercüme Donanımı;

Ermenice simultane ekipmanlarının bizim tarafımızdan sağlanabilmesi talep ediliyorsa, konferansın içeriği, konuşmacı ve ziyaretçi sayısı belirtmelidir.

Müşterilerimizin verdiği programa, bilgilere, organizasyonun yapılacağı yer ve tarihe göre aşağıdaki ekipmanları içerecek şekilde en uygun fiyat teklifi verilir.

Simultane tercüman, Simultane dinleyici kulaklığı, Toplantı amaçlı ses sistemi, El telsiz mikrofonu, Yaka telsiz mikrofonu, Kürsü mikrofonu, Delege besleme ünitesi, Delege mikrofonu, Simultane kabin, Ses kayıt sistemi,

Ermenice Tercüme Büromuz bünyesinde bu konuda en deneyimli Ermenice simultane tercüman kadromuzla sizlerle beraberiz.

 çeviri bürosu

main content banner 1

main content banner 2

Müşteri Hizmetleri

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840