Farsça Çeviri Ofisi:

Farsça tercüme alanında uzun süredir sizlerin güvenini kazanmaya devam eden tercüme büromuz, Farsça çeviri alanında en yararlı Farsça tercüme çözümlerini, siz değerli Farsça tercüme talebi olan müşterilerimiz için Farsça tercümanlarımızla, çeviri büromuz bir araya getirmeye devam etmektedir. Alanlarında uzman Farsça tercüman ekibimiz ve isteklerinize anlık olarak çözümler üretebilen Farsça çevirmenlerimiz ile en iyi Farsça tercümenin yanında, en ekonomik Farsça çeviri alternatiflerini sizlere sunmaya devam etmektedir.

Kurumsal yapınıza, firmanıza özel Farsça alanının tüm konularında, detaylı çözümler ile kaliteli Farsça çeviri hizmeti almak isteyenlerin aradığı tercüme ofisi olan tercüme büromuz, Farsça tercüme konusunda en uygun, en ideal çözümleri; talebiniz doğrultusunda firmanıza ve sizlere sunmaya devam ediyor. Kurumsal yapıda olan firmanız ve şirketiniz için Farsça alanında kendimizi geliştirmiş olduğumuz müstesna Farsça çeviri çözümleri ile Farsça tercüme belgelerinizin, dosyalarınızın, evraklarınızın hızlı ve dikkatli bir şekilde sizlere teslim edilmesini sağlayan Farsça çözümlerimiz ile sürekli olarak hizmetinizdeyiz. Kaliteli Farsça tercüme hizmetinin adresi olmayı başarmış olan çeviri büromuz, en uygun fiyat ile en kaliteli Farsça tercüme hizmetini sizler için bir araya getirmeye devam etmektedir.

Farsça tercümenin, sektörel alanlarda belirlediğimiz uygun çözümler ile en ideal Farsça çeviri çözümlerini, firmalarınız için bir araya getirmiş olan Farsça tercüme büromuz, Farsça alanında en uygun çözümleri, siz değerli kurumsal müşterilerimiz için kaliteli Farsça tercüme platformunda buluşturmaya devam etmektedir. Firmanıza özel, uygun maliyetli çözümler ile yüksek kaliteli Farsça çeviri tercüme hizmetini almak için tercüme büromuzla irtibat sağlayınız.

Farsça tercüme, uzmanlık alanı gerektiren detaylar içerir!

Farsça tercüme ofisimiz, Farsça çeviri konularında, uzman Farsça tercüman kadrolaşmamızla, size özel Farsça çeviri çözümlerini takdim etmeye devam eden Farsça tercüme büromuz, alanında en iyi Farsça çözüm detaylarını sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Farsça tercüme sektörünün en önemli olmazsa olmazları arasında bulunan Farsça çeviri hızı, Farsça tercümede rakam ve kalite beraberliğini değerli müşterilerimiz için bir araya getirmiş olan Farsça tercüman kadromuz günün her saatinde sizlere en uygun Farsça tercüme hizmeti vermeye devam ediyor. Farsça teknik, yazılı, sözlü, simultane, ardıl gibi birçok konularda müşterilerimize hizmet sunmaya devam eden Farsça çeviri büromuz Farsça alanında sizlere sunmakta olduğu alternatif Farsça çözümleri ile öncü tercüme bürosu olarak Farsça çeviri hizmetlerine devam etmektedir.

Farsça metnin kullanılacağı iş alanının, sektörü veya alanlara göre konunun kendi içinde çeşitli konulara ayrılması, Farsça çevirisi yapılacak olan metnin; konusunda uzman Farsça tercümanlarca yapılması ihtiyacını doğurmaktadır. Farsça tercümesi yapılması istenen içeriğin, konusunda uzmanlaşmış Farsça tercümana yaptırılması Farsça çeviri sektöründe uygulanması önemle gereken öncelikli bir kuraldır.

Türkiye Genelinde Sözlü Farsça Çevirmenlik:

Farsça sözlü tercümana ihtiyacınız mı var ya da size Farsça tercümanın refakat etmesini mi istiyorsunuz? İşte burada Farsça sözlü tercümanlık hizmeti veren Farsça tercüme ofisimiz devreye giriyor. Farsça sözlü tercümelerinizin çoğu; genellikle yurtdışından gelen misafirlerinizin ülkesinde kullandığı ana dili olan Farsça dilinde konuşmak istemesidir. Bu sebeple Farsça ticari iş görüşmesi, yurtdışını telefon ile aramak için Farsça konuşma, Farsça telekonferans tercümesi, Farsça sözlü tercümanı yanınızda bulundurma gibi sözlü çeviri hizmetlerini, Türkiye’nin hangi şehrinden talep ederseniz edin, tercüme ofisimiz Farsça sözlü tercüman tedarik edebilir.

Alanında Uzmanlaşmış Farsça Çevirmen Kadrosu:

Farsça çeviri büromuz yıllardır, sadece Farsça tercüme alanlarında uzmanlaşmış, Farsça çeviri yapan profesyonel Farsça tercümanlardan oluşmakla beraber tercümenin konusu ne olursa olsun titizlikle Farsça belgelerinizi, Farsça dokümanlarınızı, Farsça dosyalarınızı tüm tercüman kadromuzla çevirisini yapıp, kontrollerden geçirip Farsça tercüme sürecini uzmanlıkla tamamlıyoruz.

Farsça Çevirmen, Farsça Tercüman:

Farsça tercüme ofisimizde, büro içinde tam zamanlı Farsça tercümanlarımız mevcut olup; kısıtlı zamanda acil ve hızlı bir şekilde Farsça diline tercümesi yapılması gereken belgelerinizin Farsça çevirilerini istemiş olduğunuz sürede Farsça tercümanlarımızın kontrolünden geçtikten sonra belgelerinizi Farsça tercüman teslim etmektedir.

Farsça Yeminli Tercüme, Farsça Yeminli Çeviri:

Farsça yeminli tercümanlık; noterlerin, Farsça dilinde üniversite düzeyinde diploması, Farsça dilini bildiğini gösteren yüksek düzeyde eğitim sertifikası veya Farsça konuşulan ülkede doğmuş ve Farsça dilini ana dili gibi bildiğini beyan eden kişilere, aslına uygun Farsça tercüme yapacağına dair yemin ettirerek ve yazılı olarak da bu yemini imzalatmak suretiyle tanıdığı yetkiye denir.

Farsça yeminli çevirmen olacak kişilerin ülkemizde, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması zorunludur. Farsça yeminli tercümanının çevirisini yaptığı ve kaşeleyip imzaladığı, sonrasında da noterin onayladığı belge; yeminli Farsça tercümedir. Farsça yeminli tercümanın yaptığı çevirinin noter onayını sadece Farsça tercümanın yemin zaptı aldığı noter, tercüme onay işlemini gerçekleştirmektedir. Farsça tercümanın herhangi bir noterde Farsça Türkçe yemin zaptının bulunması, Farsça tercümanın imzasının başka bir noter tarafından da tanınacağı anlamına gelmez.

Bir Farsça çevirmen, birden fazla farklı noterliklerden yemin zaptı alabilir. Genellikle resmi evraklarda, konsolosluklarca veya mahkemelerce yapılan çevirilerde Farsça yeminli tercüman imzasını yasalar gereği şart koşarlar. Farsça yeminli tercüman ve çeviri hizmetlerinizde Farsça yeminli tercüme bürosu olarak Farsça yemin gerektiren belgeleriniz, dokümanlarınız, evraklarınız için bulunduğunuz bölgede Farsça yeminli tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

 

Farsça Tercümede e-imza Onayı:

Yeni çıkan düzenlemeler doğrultusunda Farsça tercümanlar, e-imza (elektronik imza) dönemine geçecektir. Uygulamaya henüz başlanmamakla birlikte, ön görülen ve ilerleyen zamanlarda Farsça tercümanlar; bağlı bulundukları noterlerden, federasyon (TURÇEF) ve tercüme meslek odaları gibi mevcut kurumsal yerlerden, e-imza (elektronik imza) temin edilebilecektir. Bu uygulamayla onaylanacak olan Farsça belge, e-imzalı olacak ve Farsça yemin alınan noterlerden e-imza ile işlemler gerçekleşecektir.

Yakın zamanda ise vatandaşlar noter huzurunda olmadan Farsça tercüme işlemi yapabilecek ve Farsça tercüme, çeviri onayı gibi işlemlerini fiziki olarak belge düzenlemeden, elektronik ortamda Farsça tercüme onaylarını gerçekleştirebilecektir. Henüz kesinleşmemekle birlikte, Farsça belgenin e-imza ile tasdik uygulamaları önümüzdeki dönemlerde başlayacaktır. Tercüme büromuzda tam zamanlı, tercüman meslek sorumluluk sigortasına sahip, TURÇEF’e kayıtlı Farsça yeminli elektronik imzalı tercümanlar bulunmakta ve tercümesini yaptırmak istediğiniz belgeyi, güvenle; kayıtlı Farsça tercümanlarımıza gönderebilirsiniz.

Kayıt bulunmuyor

Farsça Tercüme Bürosu

 çeviri bürosu

main content banner 1

main content banner 2

Müşteri Hizmetleri

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840