Görsel ayarlanmamış

Delice Farsça Tercüme Bürosu

Ürünün Bulunurluğu: Ürün stokta yok

Delice Farsça Tercüman

Delice Farsça tercüme bürosu olarak Kırıkkale’nin tüm ilçelerinde Farsça tercüme hizmeti vermekteyiz. Farsça alanında tecrübe sahibi olduğumuz, size özel çeviri hizmeti ile Kırıkkale ilinin, hangi ilçesinde olursanız olun, size özel Farsça çeviri çözümlerini bir araya getirmeye devam etmekteyiz.

Kırıkkale, Delice ilçesinde Farsça alanında çeviri bürosu olarak Farsça içerikli tercümeleriniz, dokümanlarınız, konusunda yükseköğrenim görmüş ve kendi alanında uzmanlaşmış Farsça tercümanlarımızca, tercüme edilmektedir. Farsça tercümelerinizin her alanında, sizlere hizmet vermek için büyük bir azim ve şevkle, kaliteyi ve güveni uygun fiyatlarla sunmak için sizlere Farsça tercüme hizmeti veriyoruz.

Kırıkkale, Delice’de Farsça tercüme bürosu arıyorsanız, en iyi tercüme hizmetini online olarak sağlamaktayız. İnternet üzerinden Kırıkkale, Delice’deki tercüme büroları listesinden bulacağınız tercüme ofisimizin, adres ve telefon bilgilerinden tercüme talebinizi iletebilirsiniz. Farsça tercüme büromuz, size yazılı ve sözlü Farsça çevirmenlik hizmeti hususunda yardımcı olacaktır. Farsça tercüme edilen evraklarınız ister mail olarak size ulaştırılmakta, isterseniz de Delice’deki adresinize ücretsiz olarak kargo edilmektedir. Farsça çeviri konusunda uzman tercüme şirketimizin bilgilerine iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Kırıkkale’nin Delice ilçesinde hizmet veren Farsça çeviri büromuzda, tüm konularda; Farsça kitap, Farsça dergi ve katalog, Farsça hukuki tercüme, Farsça web sitesi tercümesi, Farsça simultane tercüme, Farsça teknik tercüme,  Farsça süreli basın gibi belgelerinizin; Farsçadan Türkçeye veya Türkçeden Farsçaya tercümeleri yapılmaktadır. Delice ilçesinde hizmet veren Farsça tercüme büromuzda tüm çevirileriniz ve tercümeleriniz; Türkçeden diğer dillere, diğer dillerden Türkçeye yeminli tercüman elinden, kaşeli ve noter tasdikli yapılır.

Delice’de Hizmet Sunduğumuz Tercüme Dilleri

Delice Farsça Tercüme,  Delice Farsça Tercümanlar, Delice Farsça Çeviri Bürosu, Delice Farsça Tercüme Bürosu, Delice Farsça Çeviri Ofisi, Delice Farsça Tercümanları, Farsça Tercüman Delice, Delice Farsça Çeviri Bürosu, Delice Farsça Tercüman, Farsça Çeviri Bürosu Delice, Farsça Noter Onaylı Tercüme Delice, Delice ilçesinde Noter Onaylı tercüme yaptırmak için Farsça tercümanlar.

Kırıkkale Tercümanlık Büroları Delice, Delice Kırıkkale Noter Yeminli Tercüme;  Farsça dilinde kitap, web sitesi,  teknik, medikal, akademik, hukuki, ticari, edebi, tıbbi vb. metinlerde yeminli tercüme, konularında uzman noter yeminli tercümanlarımız ile müşterilerimize zamanında, kaliteli, güvenilir ve hızlı bir şekilde Kırıkkale noter yeminli tercüme hizmeti verilmektedir.

Tercümanlık Büroları Kırıkkale Delice, Delice Kırıkkale Yeminli Tercüme;  Farsça dilinde noter yeminli Farsça tercümanlarımız ile Kırıkkale yeminli tercüme hizmeti verilmektedir.

Kırıkkale Tercümanlık Bürosu Delice, Delice Kırıkkale Akademik Tercüme;  Akademik sunumlar, akademik araştırmalar, bilimsel çalışmalar, makaleler, öğrenci belgesi, akademik yayınlar, diploma; ön lisans, lisans ve yüksek lisans diplomaları, transkript, ÖSYM belgesi, TOEFL, IELTS belgesi, yurtdışı üniversite başvuru belgeleri vb. Farsça ve diğer dillerde, konularında uzman akademisyen ve Farsça tercümanlarımız ile Kırıkkale, Delice’de Farsça akademik tercüme hizmeti vermekteyiz.

Kırıkkale Tercümanlık Bürosu Delice, Delice Kırıkkale Ticari Tercüme; Şirket ticaret sicil gazetesi, gümrük beyannamesi, menşei şahadetnamesi, şirket teminat mektubu, şirket yetki belgesi, ATA karnesi, A.T.R. dolaşım belgesi, şirket yönetim kurulu kararları, şirket vergi levhası, şirket faaliyet belgesi, şirket genel kurul kararları vb. Farsça ve diğer dillerde, konularında uzman Farsça noter yeminli tercümanlarımız ile Kırıkkale, Delice’de ticari Farsça tercüme hizmeti vermekteyiz.

Kırıkkale Farsça Tercümanlık Bürosu Delice, Delice Kırıkkale Teknik Tercüme; TÜV Sertifikası, CE Belgesi, TSE Belgesi, garanti belgesi, teknik el kitabı, teknik ihale belgeleri, iş makineleri kullanım ve bakım-onarım kitapçıkları, teknik şartname, hak ediş raporu, teknik analiz sertifikası, teknik yeterlilik belgesi vb. Farsça ve diğer dillerde konularında uzman mühendis ve Farsça tercümanlarımız ile Kırıkkale, Delice’de Farsça teknik tercüme hizmeti vermekteyiz.

Farsça Tercümanlık Büroları Kırıkkale Delice, Delice Kırıkkale Hukuki Tercüme; Mahkeme kararları, hukuki genelgeler, hukuki metinler, ihtarname, ihbarname, vasiyetname, AB kararları, hukuki yönetmelikler, şirket sözleşmeleri, hukuki tutanaklar, patent sözleşmesi, distribütörlük sözleşmesi, bayilik sözleşmesi, hukuki yazışmalar vb. Farsça ve diğer dillerde konularında uzman avukat ve noter yeminli tercümanlarımız ile Kırıkkale’de Farsça hukuki tercüme hizmeti vermekteyiz.

Kırıkkale Tercümanlık Büroları Delice, Delice Kırıkkale Tıbbi Tercüme; Sağlık kurul raporları, hasta reçeteleri, tıp kuruluşlarının tanıtım metin ve broşürleri, tıbbi makaleler, tıp sunumları, tıbbi ürün lisans ve patentleri,  tıbbi cihazların bakım-onarım ve kullanma kılavuzları, hematoloji, çocuk hastalıkları, göz hastalıkları, kalp ve damar cerrahisi, üroloji, kardiyoloji, kulak burun boğaz hastalıkları, ortopedi ve travmatoloji, plastik cerrahi, onkoloji konularındaki bilimsel yayınlar vb. Farsça dillerinde uzman doktor, akademisyen ve Farsça tercümanlarımız ile Kırıkkale’de Farsça tıbbi tercüme hizmeti veriyoruz.

Kırıkkale Tercümanlık Büroları Delice, Delice Kırıkkale Sözlü (Ardıl) Tercüme; Şirket iş görüşmeleri ve iş yemekleri, yurtdışı telefon görüşmeleri, fabrika gezileri, basın toplantıları, nikâh ve tapu daireleri vb. Farsça konularında uzman noter yeminli Farsça tercümanlarımız ile Kırıkkale’de Farsça sözlü (ardıl) tercüme hizmeti vermekteyiz.

Kırıkkale Tercümanlık Büroları Delice, Delice Kırıkkale Simultane Tercüme; Seminer, panel, konferans ve fuarlarda Farsça dilinde konularında uzman tercümanlarımız ile Kırıkkale’de simultane tercüme hizmeti vermekteyiz.

 çeviri bürosu

main content banner 1

main content banner 2

Müşteri Hizmetleri

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840