Görsel ayarlanmamış

Derince Farsça Tercüme Bürosu

Ürünün Bulunurluğu: Ürün stokta yok

Derince Farsça Tercüman

Derince Farsça tercüme bürosu olarak Kocaeli’nin tüm ilçelerinde Farsça tercüme hizmeti vermekteyiz. Farsça alanında tecrübe sahibi olduğumuz, size özel çeviri hizmeti ile Kocaeli ilinin, hangi ilçesinde olursanız olun, size özel Farsça çeviri çözümlerini bir araya getirmeye devam etmekteyiz.

Kocaeli, Derince ilçesinde Farsça alanında çeviri bürosu olarak Farsça içerikli tercümeleriniz, dokümanlarınız, konusunda yükseköğrenim görmüş ve kendi alanında uzmanlaşmış Farsça tercümanlarımızca, tercüme edilmektedir. Farsça tercümelerinizin her alanında, sizlere hizmet vermek için büyük bir azim ve şevkle, kaliteyi ve güveni uygun fiyatlarla sunmak için sizlere Farsça tercüme hizmeti veriyoruz.

Kocaeli, Derince’de Farsça tercüme bürosu arıyorsanız, en iyi tercüme hizmetini online olarak sağlamaktayız. İnternet üzerinden Kocaeli, Derince’deki tercüme büroları listesinden bulacağınız tercüme ofisimizin, adres ve telefon bilgilerinden tercüme talebinizi iletebilirsiniz. Farsça tercüme büromuz, size yazılı ve sözlü Farsça çevirmenlik hizmeti hususunda yardımcı olacaktır. Farsça tercüme edilen evraklarınız ister mail olarak size ulaştırılmakta, isterseniz de Derince’deki adresinize ücretsiz olarak kargo edilmektedir. Farsça çeviri konusunda uzman tercüme şirketimizin bilgilerine iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Kocaeli’nin Derince ilçesinde hizmet veren Farsça çeviri büromuzda, tüm konularda; Farsça kitap, Farsça dergi ve katalog, Farsça hukuki tercüme, Farsça web sitesi tercümesi, Farsça simultane tercüme, Farsça teknik tercüme,  Farsça süreli basın gibi belgelerinizin; Farsçadan Türkçeye veya Türkçeden Farsçaya tercümeleri yapılmaktadır. Derince ilçesinde hizmet veren Farsça tercüme büromuzda tüm çevirileriniz ve tercümeleriniz; Türkçeden diğer dillere, diğer dillerden Türkçeye yeminli tercüman elinden, kaşeli ve noter tasdikli yapılır.

Derince’de Hizmet Sunduğumuz Tercüme Dilleri

Derince Farsça Tercüme,  Derince Farsça Tercümanlar, Derince Farsça Çeviri Bürosu, Derince Farsça Tercüme Bürosu, Derince Farsça Çeviri Ofisi, Derince Farsça Tercümanları, Farsça Tercüman Derince, Derince Farsça Çeviri Bürosu, Derince Farsça Tercüman, Farsça Çeviri Bürosu Derince, Farsça Noter Onaylı Tercüme Derince, Derince ilçesinde Noter Onaylı tercüme yaptırmak için Farsça tercümanlar.

Kocaeli Tercümanlık Büroları Derince, Derince Kocaeli Noter Yeminli Tercüme;  Farsça dilinde kitap, web sitesi,  teknik, medikal, akademik, hukuki, ticari, edebi, tıbbi vb. metinlerde yeminli tercüme, konularında uzman noter yeminli tercümanlarımız ile müşterilerimize zamanında, kaliteli, güvenilir ve hızlı bir şekilde Kocaeli noter yeminli tercüme hizmeti verilmektedir.

Tercümanlık Büroları Kocaeli Derince, Derince Kocaeli Yeminli Tercüme;  Farsça dilinde noter yeminli Farsça tercümanlarımız ile Kocaeli yeminli tercüme hizmeti verilmektedir.

Kocaeli Tercümanlık Bürosu Derince, Derince Kocaeli Akademik Tercüme;  Akademik sunumlar, akademik araştırmalar, bilimsel çalışmalar, makaleler, öğrenci belgesi, akademik yayınlar, diploma; ön lisans, lisans ve yüksek lisans diplomaları, transkript, ÖSYM belgesi, TOEFL, IELTS belgesi, yurtdışı üniversite başvuru belgeleri vb. Farsça ve diğer dillerde, konularında uzman akademisyen ve Farsça tercümanlarımız ile Kocaeli, Derince’de Farsça akademik tercüme hizmeti vermekteyiz.

Kocaeli Tercümanlık Bürosu Derince, Derince Kocaeli Ticari Tercüme; Şirket ticaret sicil gazetesi, gümrük beyannamesi, menşei şahadetnamesi, şirket teminat mektubu, şirket yetki belgesi, ATA karnesi, A.T.R. dolaşım belgesi, şirket yönetim kurulu kararları, şirket vergi levhası, şirket faaliyet belgesi, şirket genel kurul kararları vb. Farsça ve diğer dillerde, konularında uzman Farsça noter yeminli tercümanlarımız ile Kocaeli, Derince’de ticari Farsça tercüme hizmeti vermekteyiz.

Kocaeli Farsça Tercümanlık Bürosu Derince, Derince Kocaeli Teknik Tercüme; TÜV Sertifikası, CE Belgesi, TSE Belgesi, garanti belgesi, teknik el kitabı, teknik ihale belgeleri, iş makineleri kullanım ve bakım-onarım kitapçıkları, teknik şartname, hak ediş raporu, teknik analiz sertifikası, teknik yeterlilik belgesi vb. Farsça ve diğer dillerde konularında uzman mühendis ve Farsça tercümanlarımız ile Kocaeli, Derince’de Farsça teknik tercüme hizmeti vermekteyiz.

Farsça Tercümanlık Büroları Kocaeli Derince, Derince Kocaeli Hukuki Tercüme; Mahkeme kararları, hukuki genelgeler, hukuki metinler, ihtarname, ihbarname, vasiyetname, AB kararları, hukuki yönetmelikler, şirket sözleşmeleri, hukuki tutanaklar, patent sözleşmesi, distribütörlük sözleşmesi, bayilik sözleşmesi, hukuki yazışmalar vb. Farsça ve diğer dillerde konularında uzman avukat ve noter yeminli tercümanlarımız ile Kocaeli’nde Farsça hukuki tercüme hizmeti vermekteyiz.

Kocaeli Tercümanlık Büroları Derince, Derince Kocaeli Tıbbi Tercüme; Sağlık kurul raporları, hasta reçeteleri, tıp kuruluşlarının tanıtım metin ve broşürleri, tıbbi makaleler, tıp sunumları, tıbbi ürün lisans ve patentleri,  tıbbi cihazların bakım-onarım ve kullanma kılavuzları, hematoloji, çocuk hastalıkları, göz hastalıkları, kalp ve damar cerrahisi, üroloji, kardiyoloji, kulak burun boğaz hastalıkları, ortopedi ve travmatoloji, plastik cerrahi, onkoloji konularındaki bilimsel yayınlar vb. Farsça dillerinde uzman doktor, akademisyen ve Farsça tercümanlarımız ile Kocaeli’nde Farsça tıbbi tercüme hizmeti veriyoruz.

Kocaeli Tercümanlık Büroları Derince, Derince Kocaeli Sözlü (Ardıl) Tercüme; Şirket iş görüşmeleri ve iş yemekleri, yurtdışı telefon görüşmeleri, fabrika gezileri, basın toplantıları, nikâh ve tapu daireleri vb. Farsça konularında uzman noter yeminli Farsça tercümanlarımız ile Kocaeli’nde Farsça sözlü (ardıl) tercüme hizmeti vermekteyiz.

Kocaeli Tercümanlık Büroları Derince, Derince Kocaeli Simultane Tercüme; Seminer, panel, konferans ve fuarlarda Farsça dilinde konularında uzman tercümanlarımız ile Kocaeli’nde simultane tercüme hizmeti vermekteyiz.

 çeviri bürosu

main content banner 1

main content banner 2

Müşteri Hizmetleri

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840