This website works best with JavaScript enabled

Tercüme Bürosu çeviri bürosu

Müşteri Hizmetleri 

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840

Tercüme Bürosu

Tercüme hizmeti sunan çeviri çeviri büromuzda yerel olarak Cd, Film, Kaset, Dvd, Dat, Mikrokaset, Media, Video kasetler, Mpeg, Wav, ve bunun gibi bir çok benzeri bilgisayar formatlarında kaydedilmiş ses ve görüntü dosyalarından verilen yazılı tercüme hizmetidir. Toplantı kayıtları, konferans, seminer, televizyon, radyo kayıtları bu kapsamda tercüme edilir.

Olacak olan seminerler, toplantılar, televizyon programları, radyo kanallarından kayıt edilen sesler, DVD, VCD, video kasetler, aklınıza gelebilecek her türlü formattaki ses ve görüntüler üzerinde tercüme işlemlerini yapabilecek uzman çalışanlarımız artık sizlere hizmet veriyor. Takip edemediğiniz ve katılım sağlayamadığınız nelerin konuşulduğunu öğrenmek istediğiniz, önem arz eden kararları analiz etmek istediğiniz, iş hayatınızda yada bireysel olarak merak ettiğiniz hususlarda yazılı olarak dosya halinde planlı şekilde çalışmayı tamamlamamızı ister misiniz?

Özellikle firmalar, ticari, lojistik, ithalat, ihracat, sağlık gibi alanlarda faaliyet gösteren kurumlar dahil, küçük yada büyük ölçekteki projeler, tez ödevleriniz için oluşturulan yabancı dijital yada video kaset gibi kayıt cihazlarından istenilen dile çeviriyi kolaylıkla yapabiliriz. Pek çok alanda uzmanlara sahip olduğumuz için verim alınabilecek tercümanlarımızı sizlere yönlendirebilir ve görüşmelerden sonra isteklerinize göre bir çalışma zamanı oluşturarak, planlanan tarihi aşmamak sureti ile Film VCD/DVD Tercümesi hizmetlerimizden tercüme ofisimizden yararlanabilirsiniz.

İletişim Formu 

Lütfen mesajınızı yazınız.

Tercüme Bürosu 

Tüm Dillerde Tercüme Bürosu dünyanın tüm resmi dillerinde her nevi sözlü ve yazılı tercüme hizmeti sunan sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olmaktan gurur duyuyoruz.

1392.cadde. No:1/27. Başak Plaza. İvedik Organize Sanayi Bölgesi. Ostim. Yenimahalle / Ankara
Tel: +90 312 354 28 40
info@ceviritercume.net

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440