This website works best with JavaScript enabled

Tercüme Bürosu çeviri bürosu

Müşteri Hizmetleri 

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840

Tercüme Bürosu

Galce dilinde Tercümanlık Refakat Hizmetleri

Galce çevirmen refakati hizmeti veren tercüme ofisimiz tüm ulusların ticari işleriniz için ihtiyaç duyulan Galce çevirmenlik, Galce danışmanlık ve Galce refakat hizmetlerinde sizlere çözüm sunuyoruz. Deneyimli ve uzman Galce çevirmen kadromuzla, yurtdışından gelen konuklarınıza ya da yurtdışına seyahatlerinizde sizlere refakat hizmeti ve tam zamanlı Galce tercümanlık refakat hizmeti sağlıyoruz.

Yurtdışından gelen misafirlenize Galce tercümanlarlakarşılama çeviri hizmeti

Yurtdışından gelen misafirlerinize Galce çevirmen refakat rehberlik ve tercümanlık tercüme hizmeti

İş toplantılarınızda Galce bilen refakat ve tercümanlık tercüme hizmeti

Yurt içi ya da yurt dışı fuarlarında Galce çevirmen temsil ve refakat çeviri hizmeti gibi ülkeler arası tüm ticari işleriniz için gereksinim duyduğunuz Galce tercümanlık, Galce danışmanlık hizmetlerinde sizlerin kurumsal çözümler ile yanınızdayız.

Galce Refakat Tercümesinde, Galce çevirmen arkadaşlarımız gideceğiniz ülkeye yaptığınız iş gezisi sırasında ya da aynı şekilde yurtdışı ülkelerden gelen misafirleriniz olduğunda sizlerle birlikte, irtibat ve iletişim hususunda size yardımcı olurlar. Türkiye ya da yurtdışında olan fuar için de Galce çevirmen refakatihizmetimizden faydalanabilirsiniz. Galce refakat hizmetlerimiz dahilinde ek olarak misafirinizi karşılama hizmeti, Özel Şehir Turu, Galce rehberlik hizmetleri gibi ek taleplerde de edinebilirsiniz.

Galce refakat çeviri hizmeti, adından da anlaşıldığı gibi, Galce tercümanın yaptığı görüşme, toplantı ve gezilerde refakat ederek sözlü tercüme hizmeti vermesidir.

Galce Tercüman Refakat Hizmetleri;

Galce Çevirmen Refakati, Galce Tercüman Hizmeti, Tercüman Refakati Galce

İletişim Formu 

Lütfen mesajınızı yazınız.

Tercüme Bürosu 

Tüm Dillerde Tercüme Bürosu dünyanın tüm resmi dillerinde her nevi sözlü ve yazılı tercüme hizmeti sunan sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olmaktan gurur duyuyoruz.

1392.cadde. No:1/27. Başak Plaza. İvedik Organize Sanayi Bölgesi. Ostim. Yenimahalle / Ankara
Tel: +90 312 354 28 40
info@ceviritercume.net

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440