Hintçe Çeviri Ofisi:

Hintçe tercüme alanında uzun süredir sizlerin güvenini kazanmaya devam eden tercüme büromuz, Hintçe çeviri alanında en yararlı Hintçe tercüme çözümlerini, siz değerli Hintçe tercüme talebi olan müşterilerimiz için Hintçe tercümanlarımızla, çeviri büromuz bir araya getirmeye devam etmektedir. Alanlarında uzman Hintçe tercüman ekibimiz ve isteklerinize anlık olarak çözümler üretebilen Hintçe çevirmenlerimiz ile en iyi Hintçe tercümenin yanında, en ekonomik Hintçe çeviri alternatiflerini sizlere sunmaya devam etmektedir.

Kurumsal yapınıza, firmanıza özel Hintçe alanının tüm konularında, detaylı çözümler ile kaliteli Hintçe çeviri hizmeti almak isteyenlerin aradığı tercüme ofisi olan tercüme büromuz, Hintçe tercüme konusunda en uygun, en ideal çözümleri; talebiniz doğrultusunda firmanıza ve sizlere sunmaya devam ediyor. Kurumsal yapıda olan firmanız ve şirketiniz için Hintçe alanında kendimizi geliştirmiş olduğumuz müstesna Hintçe çeviri çözümleri ile Hintçe tercüme belgelerinizin, dosyalarınızın, evraklarınızın hızlı ve dikkatli bir şekilde sizlere teslim edilmesini sağlayan Hintçe çözümlerimiz ile sürekli olarak hizmetinizdeyiz. Kaliteli Hintçe tercüme hizmetinin adresi olmayı başarmış olan çeviri büromuz, en uygun fiyat ile en kaliteli Hintçe tercüme hizmetini sizler için bir araya getirmeye devam etmektedir.

Hintçe tercümenin, sektörel alanlarda belirlediğimiz uygun çözümler ile en ideal Hintçe çeviri çözümlerini, firmalarınız için bir araya getirmiş olan Hintçe tercüme büromuz, Hintçe alanında en uygun çözümleri, siz değerli kurumsal müşterilerimiz için kaliteli Hintçe tercüme platformunda buluşturmaya devam etmektedir. Firmanıza özel, uygun maliyetli çözümler ile yüksek kaliteli Hintçe çeviri tercüme hizmetini almak için tercüme büromuzla irtibat sağlayınız.

Hintçe tercüme, uzmanlık alanı gerektiren detaylar içerir!

Hintçe tercüme ofisimiz, Hintçe çeviri konularında, uzman Hintçe tercüman kadrolaşmamızla, size özel Hintçe çeviri çözümlerini takdim etmeye devam eden Hintçe tercüme büromuz, alanında en iyi Hintçe çözüm detaylarını sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Hintçe tercüme sektörünün en önemli olmazsa olmazları arasında bulunan Hintçe çeviri hızı, Hintçe tercümede rakam ve kalite beraberliğini değerli müşterilerimiz için bir araya getirmiş olan Hintçe tercüman kadromuz günün her saatinde sizlere en uygun Hintçe tercüme hizmeti vermeye devam ediyor. Hintçe teknik, yazılı, sözlü, simultane, ardıl gibi birçok konularda müşterilerimize hizmet sunmaya devam eden Hintçe çeviri büromuz Hintçe alanında sizlere sunmakta olduğu alternatif Hintçe çözümleri ile öncü tercüme bürosu olarak Hintçe çeviri hizmetlerine devam etmektedir.

Hintçe metnin kullanılacağı iş alanının, sektörü veya alanlara göre konunun kendi içinde çeşitli konulara ayrılması, Hintçe çevirisi yapılacak olan metnin; konusunda uzman Hintçe tercümanlarca yapılması ihtiyacını doğurmaktadır. Hintçe tercümesi yapılması istenen içeriğin, konusunda uzmanlaşmış Hintçe tercümana yaptırılması Hintçe çeviri sektöründe uygulanması önemle gereken öncelikli bir kuraldır.

Türkiye Genelinde Sözlü Hintçe Çevirmenlik:

Hintçe sözlü tercümana ihtiyacınız mı var ya da size Hintçe tercümanın refakat etmesini mi istiyorsunuz? İşte burada Hintçe sözlü tercümanlık hizmeti veren Hintçe tercüme ofisimiz devreye giriyor. Hintçe sözlü tercümelerinizin çoğu; genellikle yurtdışından gelen misafirlerinizin ülkesinde kullandığı ana dili olan Hintçe dilinde konuşmak istemesidir. Bu sebeple Hintçe ticari iş görüşmesi, yurtdışını telefon ile aramak için Hintçe konuşma, Hintçe telekonferans tercümesi, Hintçe sözlü tercümanı yanınızda bulundurma gibi sözlü çeviri hizmetlerini, Türkiye’nin hangi şehrinden talep ederseniz edin, tercüme ofisimiz Hintçe sözlü tercüman tedarik edebilir.

Alanında Uzmanlaşmış Hintçe Çevirmen Kadrosu:

Hintçe çeviri büromuz yıllardır, sadece Hintçe tercüme alanlarında uzmanlaşmış, Hintçe çeviri yapan profesyonel Hintçe tercümanlardan oluşmakla beraber tercümenin konusu ne olursa olsun titizlikle Hintçe belgelerinizi, Hintçe dokümanlarınızı, Hintçe dosyalarınızı tüm tercüman kadromuzla çevirisini yapıp, kontrollerden geçirip Hintçe tercüme sürecini uzmanlıkla tamamlıyoruz.

Hintçe Çevirmen, Hintçe Tercüman:

Hintçe tercüme ofisimizde, büro içinde tam zamanlı Hintçe tercümanlarımız mevcut olup; kısıtlı zamanda acil ve hızlı bir şekilde Hintçe diline tercümesi yapılması gereken belgelerinizin Hintçe çevirilerini istemiş olduğunuz sürede Hintçe tercümanlarımızın kontrolünden geçtikten sonra belgelerinizi Hintçe tercüman teslim etmektedir.

Hintçe Yeminli Tercüme, Hintçe Yeminli Çeviri:

Hintçe yeminli tercümanlık; noterlerin, Hintçe dilinde üniversite düzeyinde diploması, Hintçe dilini bildiğini gösteren yüksek düzeyde eğitim sertifikası veya Hintçe konuşulan ülkede doğmuş ve Hintçe dilini ana dili gibi bildiğini beyan eden kişilere, aslına uygun Hintçe tercüme yapacağına dair yemin ettirerek ve yazılı olarak da bu yemini imzalatmak suretiyle tanıdığı yetkiye denir.

Hintçe yeminli çevirmen olacak kişilerin ülkemizde, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması zorunludur. Hintçe yeminli tercümanının çevirisini yaptığı ve kaşeleyip imzaladığı, sonrasında da noterin onayladığı belge; yeminli Hintçe tercümedir. Hintçe yeminli tercümanın yaptığı çevirinin noter onayını sadece Hintçe tercümanın yemin zaptı aldığı noter, tercüme onay işlemini gerçekleştirmektedir. Hintçe tercümanın herhangi bir noterde Hintçe Türkçe yemin zaptının bulunması, Hintçe tercümanın imzasının başka bir noter tarafından da tanınacağı anlamına gelmez.

Bir Hintçe çevirmen, birden fazla farklı noterliklerden yemin zaptı alabilir. Genellikle resmi evraklarda, konsolosluklarca veya mahkemelerce yapılan çevirilerde Hintçe yeminli tercüman imzasını yasalar gereği şart koşarlar. Hintçe yeminli tercüman ve çeviri hizmetlerinizde Hintçe yeminli tercüme bürosu olarak Hintçe yemin gerektiren belgeleriniz, dokümanlarınız, evraklarınız için bulunduğunuz bölgede Hintçe yeminli tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

 

Hintçe Tercümede e-imza Onayı:

Yeni çıkan düzenlemeler doğrultusunda Hintçe tercümanlar, e-imza (elektronik imza) dönemine geçecektir. Uygulamaya henüz başlanmamakla birlikte, ön görülen ve ilerleyen zamanlarda Hintçe tercümanlar; bağlı bulundukları noterlerden, federasyon (TURÇEF) ve tercüme meslek odaları gibi mevcut kurumsal yerlerden, e-imza (elektronik imza) temin edilebilecektir. Bu uygulamayla onaylanacak olan Hintçe belge, e-imzalı olacak ve Hintçe yemin alınan noterlerden e-imza ile işlemler gerçekleşecektir.

Yakın zamanda ise vatandaşlar noter huzurunda olmadan Hintçe tercüme işlemi yapabilecek ve Hintçe tercüme, çeviri onayı gibi işlemlerini fiziki olarak belge düzenlemeden, elektronik ortamda Hintçe tercüme onaylarını gerçekleştirebilecektir. Henüz kesinleşmemekle birlikte, Hintçe belgenin e-imza ile tasdik uygulamaları önümüzdeki dönemlerde başlayacaktır. Tercüme büromuzda tam zamanlı, tercüman meslek sorumluluk sigortasına sahip, TURÇEF’e kayıtlı Hintçe yeminli elektronik imzalı tercümanlar bulunmakta ve tercümesini yaptırmak istediğiniz belgeyi, güvenle; kayıtlı Hintçe tercümanlarımıza gönderebilirsiniz.

Kayıt bulunmuyor

Hintçe Tercüme Bürosu

 çeviri bürosu

main content banner 1

main content banner 2

Müşteri Hizmetleri

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840