İbranice Simultane Tercüme

İbranice Simultane Tercüme

Simultane İbranice tercüme anında yapılan eş zamanlı tercümedir. İbranice simultane tercümede; Bir kabin içerisinde ibranice çevirmenin mikrofon ve kulaklık bulunarak yapılır. İbranice Simultane tercümedeİbranice tercüman konuşmacıyla eş zamanlı olarak tercüme yapmaktadır. Kulaklığı vasıtasıyla konuşulanı İbranice Türkçe Çeviri yapar ve mikrofon vasıtasıyla konuşulanı dinleyenlere iletir. simultane Çeviriler de kabin, mikrofon, kulaklık gibi benzeri araçların yer aldığı teknik donanıma sahip olmak lazımdır. Tercüme Büromuz İbranice simultane, konferans Çevirileri ve simultane gibi konularda da oldukça kaliteli danışmanlık hizmeti verebilmektedir.

İbranice Simultane tercümede, tercüman kabin içinde olup ve konuşmacının söylediklerini eşzamanlı olarak tercüme yapar. Dinleyiciler ise kulaklıklarını kendi dilleri olan İbranice dili moduna getirerek konuşmaları eşzamanlı olarak dinleyebilirler. İbranice Simultane tercüme, birçok dili içeren toplantı organizasyonlarında, konferans, kongre gibi etkinliklerde kullanılır.

İbranice simultane tercümanlık hizmetlerini, kaliteli derecede İbranice lügat ve dil bilgisi gibi konulara hakim ve iyi diksiyon gerektirdiğinden diğer İbranice çevirmenlerimiz dışında sadece İbranice simultane tercüme yapan alanında uzman, tecrübeli tercümanlar vasıtasıyla sizlere kaliteli hizmet veriyoruz.

İbranice Simultane Tercümelerde Sistemin Önemi;

Teknik ekipmanlarımızın hepsi İbranice simultane sektörlerinde dünyada öncü marka olan Bosch imzasını taşımaktadır. Toplantı salonunuza, konferans salonunuza hususi olarak mevkilendirilen ses ekipmanlarımız sayesinde dinleyiciye kaliteli bir simultane hizmet sunmaktadır. Eş zamanlı olarak 30 dile hakim simultane tercüme imkanı sunan tercüman ünitelerimiz dijital ekranları sayesinde tercümanlarımız için hatasız, konforlu bir ortam yaratmaktadır.

İbranice Simultane Tercümede çevirmen sayısı;

Bir İbranice simultane tercüman maksimum 1 saat tercüme yapabileceği için, İbranice simultane tercümeler için minimum 2 simultane tercüman gereklidir. 2 kişilik simultane tercüman ekibi, 1 günde maksimum 4 saat tercüme yapabilmektedirler.

İbranice Simultane Çeviri Alanları;

Her türlü İbranice sunumlar, İbranice simultane konferanslar, İbranice simultane tercümanlarımız, İbranice simultane toplantılar,  İbranice sempozyum, İbranice simultane görüşmeler, İbranice yabancı iş heyetleri, İbranice özel sunumlar, demeçler, programlar için hizmet vermektedir.

Antalya, İstanbul,  Eskişehir, İzmir, Konya, Afyon, Diyarbakır,  ve Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin birçok şehrinde İbranice simultane tercüme hizmeti verdiğimiz referanslarımız mevcuttur.

İbranice simultane tercümelerde zaman çok önemlidir ve mutlaka işini bilen eş zamanlı İbranice Türkçe tercüme yapabilen hedef dille, diğer dili çok iyi bilen donanımlı, hızlı düşünen, anlama ve aktarma yeteneğine sahip İbranice simultane çevirmenler gerekmektedir.

İbranice Simultane Tercüme Donanımı;

İbranice simultane ekipmanlarının bizim tarafımızdan sağlanabilmesi talep ediliyorsa, konferansın içeriği, konuşmacı ve ziyaretçi sayısı belirtmelidir.

Müşterilerimizin verdiği programa, bilgilere, organizasyonun yapılacağı yer ve tarihe göre aşağıdaki ekipmanları içerecek şekilde en uygun fiyat teklifi verilir.

Simultane tercüman, Simultane dinleyici kulaklığı, Toplantı amaçlı ses sistemi, El telsiz mikrofonu, Yaka telsiz mikrofonu, Kürsü mikrofonu, Delege besleme ünitesi, Delege mikrofonu, Simultane kabin, Ses kayıt sistemi,

İbranice Tercüme Büromuz bünyesinde bu konuda en deneyimli İbranice simultane tercüman kadromuzla sizlerle beraberiz.

 çeviri bürosu

main content banner 1

main content banner 2

Müşteri Hizmetleri

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840