İngilizce Çeviri Ofisi:

İngilizce tercüme alanında uzun süredir sizlerin güvenini kazanmaya devam eden tercüme büromuz, İngilizce çeviri alanında en yararlı İngilizce Tercüme çözümlerini, siz değerli İngilizce tercüme talebi olan müşterilerimiz için İngilizce tercümanlarımızla, çeviri büromuz bir araya getirmeye devam etmektedir. Alanlarında uzman İngilizce tercüman ekibimiz ve isteklerinize anlık olarak çözümler üretebilen İngilizce çevirmenlerimiz ile en iyi İngilizce tercümenin yanında, en ekonomik İngilizce çeviri alternatiflerini sizlere sunmaya devam etmektedir.

Kurumsal yapınıza, firmanıza özel İngilizce alanının tüm konularında, detaylı çözümler ile kaliteli İngilizce çeviri hizmeti almak isteyenlerin aradığı tercüme ofisi olan tercüme büromuz, İngilizce tercüme konusunda en uygun, en ideal çözümleri; talebiniz doğrultusunda firmanıza ve sizlere sunmaya devam ediyor. Kurumsal yapıda olan firmanız ve şirketiniz için İngilizce alanında kendimizi geliştirmiş olduğumuz müstesna İngilizce çeviri çözümleri ile İngilizce tercüme belgelerinizin, dosyalarınızın, evraklarınızın hızlı ve dikkatli bir şekilde sizlere teslim edilmesini sağlayan İngilizce çözümlerimiz ile sürekli olarak hizmetinizdeyiz. Kaliteli İngilizce tercüme hizmetinin adresi olmayı başarmış olan çeviri büromuz, en uygun fiyat ile en kaliteli İngilizce tercüme hizmetini sizler için bir araya getirmeye devam etmektedir.

İngilizce tercümenin, sektörel alanlarda belirlediğimiz uygun çözümler ile en ideal İngilizce çeviri çözümlerini, firmalarınız için bir araya getirmiş olan İngilizce tercüme büromuz, İngilizce alanında en uygun çözümleri, siz değerli kurumsal müşterilerimiz için kaliteli İngilizce tercüme platformunda buluşturmaya devam etmektedir. Firmanıza özel, uygun maliyetli çözümler ile yüksek kaliteli İngilizce çeviri tercüme hizmetini almak için tercüme büromuzla irtibat sağlayınız.

İngilizce tercüme, uzmanlık alanı gerektiren detaylar içerir!

İngilizce tercüme ofisimiz, İngilizce çeviri konularında, uzman İngilizce tercüman kadrolaşmamızla, size özel İngilizce çeviri çözümlerini takdim etmeye devam eden İngilizce tercüme büromuz, alanında en iyi İngilizce çözüm detaylarını sizlerle buluşturmaya devam ediyor. İngilizce tercüme sektörünün en önemli olmazsa olmazları arasında bulunan İngilizce çeviri hızı, İngilizce tercümede rakam ve kalite beraberliğini değerli müşterilerimiz için bir araya getirmiş olan İngilizce tercüman kadromuz günün her saatinde sizlere en uygun İngilizce tercüme hizmeti vermeye devam ediyor. İngilizce teknik, yazılı, sözlü, simultane, ardıl gibi birçok konularda müşterilerimize hizmet sunmaya devam eden İngilizce çeviri büromuz İngilizce alanında sizlere sunmakta olduğu alternatif İngilizce çözümleri ile öncü tercüme bürosu olarak İngilizce çeviri hizmetlerine devam etmektedir.

İngilizce metnin kullanılacağı iş alanının, sektörü veya alanlara göre konunun kendi içinde çeşitli konulara ayrılması, İngilizce çevirisi yapılacak olan metnin; konusunda uzman İngilizce tercümanlarca yapılması ihtiyacını doğurmaktadır. İngilizce tercümesi yapılması istenen içeriğin, konusunda uzmanlaşmış İngilizce tercümana yaptırılması İngilizce çeviri sektöründe uygulanması önemle gereken öncelikli bir kuraldır.

Türkiye Genelinde Sözlü İngilizce Çevirmenlik:

İngilizce sözlü tercümana ihtiyacınız mı var ya da size İngilizce tercümanın refakat etmesini mi istiyorsunuz? İşte burada İngilizce sözlü tercümanlık hizmeti veren İngilizce tercüme ofisimiz devreye giriyor. İngilizce sözlü tercümelerinizin çoğu; genellikle yurtdışından gelen misafirlerinizin ülkesinde kullandığı ana dili olan İngilizce dilinde konuşmak istemesidir. Bu sebeple İngilizce ticari iş görüşmesi, yurtdışını telefon ile aramak için İngilizce konuşma, İngilizce telekonferans tercümesi, İngilizce sözlü tercümanı yanınızda bulundurma gibi sözlü çeviri hizmetlerini, Türkiye’nin hangi şehrinden talep ederseniz edin, tercüme ofisimiz İngilizce sözlü tercüman tedarik edebilir.

Alanında Uzmanlaşmış İngilizce Çevirmen Kadrosu:

İngilizce çeviri büromuz yıllardır, sadece İngilizce tercüme alanlarında uzmanlaşmış, İngilizce çeviri yapan profesyonel İngilizce tercümanlardan oluşmakla beraber tercümenin konusu ne olursa olsun titizlikle İngilizce belgelerinizi, İngilizce dokümanlarınızı, İngilizce dosyalarınızı tüm tercüman kadromuzla çevirisini yapıp, kontrollerden geçirip İngilizce tercüme sürecini uzmanlıkla tamamlıyoruz.

İngilizce Çevirmen, İngilizce Tercüman:

İngilizce tercüme ofisimizde, büro içinde tam zamanlı İngilizce tercümanlarımız mevcut olup; kısıtlı zamanda acil ve hızlı bir şekilde İngilizce diline tercümesi yapılması gereken belgelerinizin İngilizce çevirilerini istemiş olduğunuz sürede İngilizce tercümanlarımızın kontrolünden geçtikten sonra belgelerinizi İngilizce tercüman teslim etmektedir.

İngilizce Yeminli Tercüme, İngilizce Yeminli Çeviri:

İngilizce yeminli tercümanlık; noterlerin, İngilizce dilinde üniversite düzeyinde diploması, İngilizce dilini bildiğini gösteren yüksek düzeyde eğitim sertifikası veya İngilizce konuşulan ülkede doğmuş ve İngilizce dilini ana dili gibi bildiğini beyan eden kişilere, aslına uygun İngilizce tercüme yapacağına dair yemin ettirerek ve yazılı olarak da bu yemini imzalatmak suretiyle tanıdığı yetkiye denir.

İngilizce yeminli çevirmen olacak kişilerin ülkemizde, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması zorunludur. İngilizce yeminli tercümanının çevirisini yaptığı ve kaşeleyip imzaladığı, sonrasında da noterin onayladığı belge; yeminli İngilizce tercümedir. İngilizce yeminli tercümanın yaptığı çevirinin noter onayını sadece İngilizce tercümanın yemin zaptı aldığı noter, tercüme onay işlemini gerçekleştirmektedir. İngilizce tercümanın herhangi bir noterde İngilizce Türkçe yemin zaptının bulunması, İngilizce tercümanın imzasının başka bir noter tarafından da tanınacağı anlamına gelmez.

Bir İngilizce çevirmen, birden fazla farklı noterliklerden yemin zaptı alabilir. Genellikle resmi evraklarda, konsolosluklarca veya mahkemelerce yapılan çevirilerde İngilizce yeminli tercüman imzasını yasalar gereği şart koşarlar. İngilizce yeminli tercüman ve çeviri hizmetlerinizde İngilizce yeminli tercüme bürosu olarak İngilizce yemin gerektiren belgeleriniz, dokümanlarınız, evraklarınız için bulunduğunuz bölgede İngilizce yeminli tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

 

İngilizce Tercümede e-imza Onayı:

Yeni çıkan düzenlemeler doğrultusunda İngilizce tercümanlar, e-imza (elektronik imza) dönemine geçecektir. Uygulamaya henüz başlanmamakla birlikte, ön görülen ve ilerleyen zamanlarda İngilizce tercümanlar; bağlı bulundukları noterlerden, federasyon (TURÇEF) ve tercüme meslek odaları gibi mevcut kurumsal yerlerden, e-imza (elektronik imza) temin edilebilecektir. Bu uygulamayla onaylanacak olan İngilizce belge, e-imzalı olacak ve İngilizce yemin alınan noterlerden e-imza ile işlemler gerçekleşecektir.

Yakın zamanda ise vatandaşlar noter huzurunda olmadan İngilizce tercüme işlemi yapabilecek ve İngilizce tercüme, çeviri onayı gibi işlemlerini fiziki olarak belge düzenlemeden, elektronik ortamda İngilizce tercüme onaylarını gerçekleştirebilecektir. Henüz kesinleşmemekle birlikte, İngilizce belgenin e-imza ile tasdik uygulamaları önümüzdeki dönemlerde başlayacaktır. Tercüme büromuzda tam zamanlı, tercüman meslek sorumluluk sigortasına sahip, TURÇEF’e kayıtlı İngilizce yeminli elektronik imzalı tercümanlar bulunmakta ve tercümesini yaptırmak istediğiniz belgeyi, güvenle; kayıtlı İngilizce tercümanlarımıza gönderebilirsiniz.

Kayıt bulunmuyor

İngilizce Tercüme Bürosu

 çeviri bürosu

main content banner 1

main content banner 2

Müşteri Hizmetleri

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840