İspanyolca Çeviri Ofisi:

İspanyolca tercüme alanında uzun süredir sizlerin güvenini kazanmaya devam eden tercüme büromuz, İspanyolca çeviri alanında en yararlı İspanyolca tercüme çözümlerini, siz değerli İspanyolca tercüme talebi olan müşterilerimiz için İspanyolca tercümanlarımızla, çeviri büromuz bir araya getirmeye devam etmektedir. Alanlarında uzman İspanyolca tercüman ekibimiz ve isteklerinize anlık olarak çözümler üretebilen İspanyolca çevirmenlerimiz ile en iyi İspanyolca tercümenin yanında, en ekonomik İspanyolca çeviri alternatiflerini sizlere sunmaya devam etmektedir.

Kurumsal yapınıza, firmanıza özel İspanyolca alanının tüm konularında, detaylı çözümler ile kaliteli İspanyolca çeviri hizmeti almak isteyenlerin aradığı tercüme ofisi olan tercüme büromuz, İspanyolca tercüme konusunda en uygun, en ideal çözümleri; talebiniz doğrultusunda firmanıza ve sizlere sunmaya devam ediyor. Kurumsal yapıda olan firmanız ve şirketiniz için İspanyolca alanında kendimizi geliştirmiş olduğumuz müstesna İspanyolca çeviri çözümleri ile İspanyolca tercüme belgelerinizin, dosyalarınızın, evraklarınızın hızlı ve dikkatli bir şekilde sizlere teslim edilmesini sağlayan İspanyolca çözümlerimiz ile sürekli olarak hizmetinizdeyiz. Kaliteli İspanyolca tercüme hizmetinin adresi olmayı başarmış olan çeviri büromuz, en uygun fiyat ile en kaliteli İspanyolca tercüme hizmetini sizler için bir araya getirmeye devam etmektedir.

İspanyolca tercümenin, sektörel alanlarda belirlediğimiz uygun çözümler ile en ideal İspanyolca çeviri çözümlerini, firmalarınız için bir araya getirmiş olan İspanyolca tercüme büromuz, İspanyolca alanında en uygun çözümleri, siz değerli kurumsal müşterilerimiz için kaliteli İspanyolca tercüme platformunda buluşturmaya devam etmektedir. Firmanıza özel, uygun maliyetli çözümler ile yüksek kaliteli İspanyolca çeviri tercüme hizmetini almak için tercüme büromuzla irtibat sağlayınız.

İspanyolca tercüme, uzmanlık alanı gerektiren detaylar içerir!

İspanyolca tercüme ofisimiz, İspanyolca çeviri konularında, uzman İspanyolca tercüman kadrolaşmamızla, size özel İspanyolca çeviri çözümlerini takdim etmeye devam eden İspanyolca tercüme büromuz, alanında en iyi İspanyolca çözüm detaylarını sizlerle buluşturmaya devam ediyor. İspanyolca tercüme sektörünün en önemli olmazsa olmazları arasında bulunan İspanyolca çeviri hızı, İspanyolca tercümede rakam ve kalite beraberliğini değerli müşterilerimiz için bir araya getirmiş olan İspanyolca tercüman kadromuz günün her saatinde sizlere en uygun İspanyolca tercüme hizmeti vermeye devam ediyor. İspanyolca teknik, yazılı, sözlü, simultane, ardıl gibi birçok konularda müşterilerimize hizmet sunmaya devam eden İspanyolca çeviri büromuz İspanyolca alanında sizlere sunmakta olduğu alternatif İspanyolca çözümleri ile öncü tercüme bürosu olarak İspanyolca çeviri hizmetlerine devam etmektedir.

İspanyolca metnin kullanılacağı iş alanının, sektörü veya alanlara göre konunun kendi içinde çeşitli konulara ayrılması, İspanyolca çevirisi yapılacak olan metnin; konusunda uzman İspanyolca tercümanlarca yapılması ihtiyacını doğurmaktadır. İspanyolca tercümesi yapılması istenen içeriğin, konusunda uzmanlaşmış İspanyolca tercümana yaptırılması İspanyolca çeviri sektöründe uygulanması önemle gereken öncelikli bir kuraldır.

Türkiye Genelinde Sözlü İspanyolca Çevirmenlik:

İspanyolca sözlü tercümana ihtiyacınız mı var ya da size İspanyolca tercümanın refakat etmesini mi istiyorsunuz? İşte burada İspanyolca sözlü tercümanlık hizmeti veren İspanyolca tercüme ofisimiz devreye giriyor. İspanyolca sözlü tercümelerinizin çoğu; genellikle yurtdışından gelen misafirlerinizin ülkesinde kullandığı ana dili olan İspanyolca dilinde konuşmak istemesidir. Bu sebeple İspanyolca ticari iş görüşmesi, yurtdışını telefon ile aramak için İspanyolca konuşma, İspanyolca telekonferans tercümesi, İspanyolca sözlü tercümanı yanınızda bulundurma gibi sözlü çeviri hizmetlerini, Türkiye’nin hangi şehrinden talep ederseniz edin, tercüme ofisimiz İspanyolca sözlü tercüman tedarik edebilir.

Alanında Uzmanlaşmış İspanyolca Çevirmen Kadrosu:

İspanyolca çeviri büromuz yıllardır, sadece İspanyolca tercüme alanlarında uzmanlaşmış, İspanyolca çeviri yapan profesyonel İspanyolca tercümanlardan oluşmakla beraber tercümenin konusu ne olursa olsun titizlikle İspanyolca belgelerinizi, İspanyolca dokümanlarınızı, İspanyolca dosyalarınızı tüm tercüman kadromuzla çevirisini yapıp, kontrollerden geçirip İspanyolca tercüme sürecini uzmanlıkla tamamlıyoruz.

İspanyolca Çevirmen, İspanyolca Tercüman:

İspanyolca tercüme ofisimizde, büro içinde tam zamanlı İspanyolca tercümanlarımız mevcut olup; kısıtlı zamanda acil ve hızlı bir şekilde İspanyolca diline tercümesi yapılması gereken belgelerinizin İspanyolca çevirilerini istemiş olduğunuz sürede İspanyolca tercümanlarımızın kontrolünden geçtikten sonra belgelerinizi İspanyolca tercüman teslim etmektedir.

İspanyolca Yeminli Tercüme, İspanyolca Yeminli Çeviri:

İspanyolca yeminli tercümanlık; noterlerin, İspanyolca dilinde üniversite düzeyinde diploması, İspanyolca dilini bildiğini gösteren yüksek düzeyde eğitim sertifikası veya İspanyolca konuşulan ülkede doğmuş ve İspanyolca dilini ana dili gibi bildiğini beyan eden kişilere, aslına uygun İspanyolca tercüme yapacağına dair yemin ettirerek ve yazılı olarak da bu yemini imzalatmak suretiyle tanıdığı yetkiye denir.

İspanyolca yeminli çevirmen olacak kişilerin ülkemizde, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması zorunludur. İspanyolca yeminli tercümanının çevirisini yaptığı ve kaşeleyip imzaladığı, sonrasında da noterin onayladığı belge; yeminli İspanyolca tercümedir. İspanyolca yeminli tercümanın yaptığı çevirinin noter onayını sadece İspanyolca tercümanın yemin zaptı aldığı noter, tercüme onay işlemini gerçekleştirmektedir. İspanyolca tercümanın herhangi bir noterde İspanyolca Türkçe yemin zaptının bulunması, İspanyolca tercümanın imzasının başka bir noter tarafından da tanınacağı anlamına gelmez.

Bir İspanyolca çevirmen, birden fazla farklı noterliklerden yemin zaptı alabilir. Genellikle resmi evraklarda, konsolosluklarca veya mahkemelerce yapılan çevirilerde İspanyolca yeminli tercüman imzasını yasalar gereği şart koşarlar. İspanyolca yeminli tercüman ve çeviri hizmetlerinizde İspanyolca yeminli tercüme bürosu olarak İspanyolca yemin gerektiren belgeleriniz, dokümanlarınız, evraklarınız için bulunduğunuz bölgede İspanyolca yeminli tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

 

İspanyolca Tercümede e-imza Onayı:

Yeni çıkan düzenlemeler doğrultusunda İspanyolca tercümanlar, e-imza (elektronik imza) dönemine geçecektir. Uygulamaya henüz başlanmamakla birlikte, ön görülen ve ilerleyen zamanlarda İspanyolca tercümanlar; bağlı bulundukları noterlerden, federasyon (TURÇEF) ve tercüme meslek odaları gibi mevcut kurumsal yerlerden, e-imza (elektronik imza) temin edilebilecektir. Bu uygulamayla onaylanacak olan İspanyolca belge, e-imzalı olacak ve İspanyolca yemin alınan noterlerden e-imza ile işlemler gerçekleşecektir.

Yakın zamanda ise vatandaşlar noter huzurunda olmadan İspanyolca tercüme işlemi yapabilecek ve İspanyolca tercüme, çeviri onayı gibi işlemlerini fiziki olarak belge düzenlemeden, elektronik ortamda İspanyolca tercüme onaylarını gerçekleştirebilecektir. Henüz kesinleşmemekle birlikte, İspanyolca belgenin e-imza ile tasdik uygulamaları önümüzdeki dönemlerde başlayacaktır. Tercüme büromuzda tam zamanlı, tercüman meslek sorumluluk sigortasına sahip, TURÇEF’e kayıtlı İspanyolca yeminli elektronik imzalı tercümanlar bulunmakta ve tercümesini yaptırmak istediğiniz belgeyi, güvenle; kayıtlı İspanyolca tercümanlarımıza gönderebilirsiniz.

Kayıt bulunmuyor

İspanyolca Tercüme Bürosu

 çeviri bürosu

main content banner 1

main content banner 2

Müşteri Hizmetleri

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840