İtalyanca Çeviri Ofisi:

İtalyanca tercüme alanında uzun süredir sizlerin güvenini kazanmaya devam eden tercüme büromuz, İtalyanca çeviri alanında en yararlı İtalyanca tercüme çözümlerini, siz değerli İtalyanca tercüme talebi olan müşterilerimiz için İtalyanca tercümanlarımızla, çeviri büromuz bir araya getirmeye devam etmektedir. Alanlarında uzman İtalyanca tercüman ekibimiz ve isteklerinize anlık olarak çözümler üretebilen İtalyanca çevirmenlerimiz ile en iyi İtalyanca tercümenin yanında, en ekonomik İtalyanca çeviri alternatiflerini sizlere sunmaya devam etmektedir.

Kurumsal yapınıza, firmanıza özel İtalyanca alanının tüm konularında, detaylı çözümler ile kaliteli İtalyanca çeviri hizmeti almak isteyenlerin aradığı tercüme ofisi olan tercüme büromuz, İtalyanca tercüme konusunda en uygun, en ideal çözümleri; talebiniz doğrultusunda firmanıza ve sizlere sunmaya devam ediyor. Kurumsal yapıda olan firmanız ve şirketiniz için İtalyanca alanında kendimizi geliştirmiş olduğumuz müstesna İtalyanca çeviri çözümleri ile İtalyanca tercüme belgelerinizin, dosyalarınızın, evraklarınızın hızlı ve dikkatli bir şekilde sizlere teslim edilmesini sağlayan İtalyanca çözümlerimiz ile sürekli olarak hizmetinizdeyiz. Kaliteli İtalyanca tercüme hizmetinin adresi olmayı başarmış olan çeviri büromuz, en uygun fiyat ile en kaliteli İtalyanca tercüme hizmetini sizler için bir araya getirmeye devam etmektedir.

İtalyanca tercümenin, sektörel alanlarda belirlediğimiz uygun çözümler ile en ideal İtalyanca çeviri çözümlerini, firmalarınız için bir araya getirmiş olan İtalyanca tercüme büromuz, İtalyanca alanında en uygun çözümleri, siz değerli kurumsal müşterilerimiz için kaliteli İtalyanca tercüme platformunda buluşturmaya devam etmektedir. Firmanıza özel, uygun maliyetli çözümler ile yüksek kaliteli İtalyanca çeviri tercüme hizmetini almak için tercüme büromuzla irtibat sağlayınız.

İtalyanca tercüme, uzmanlık alanı gerektiren detaylar içerir!

İtalyanca tercüme ofisimiz, İtalyanca çeviri konularında, uzman İtalyanca tercüman kadrolaşmamızla, size özel İtalyanca çeviri çözümlerini takdim etmeye devam eden İtalyanca tercüme büromuz, alanında en iyi İtalyanca çözüm detaylarını sizlerle buluşturmaya devam ediyor. İtalyanca tercüme sektörünün en önemli olmazsa olmazları arasında bulunan İtalyanca çeviri hızı, İtalyanca tercümede rakam ve kalite beraberliğini değerli müşterilerimiz için bir araya getirmiş olan İtalyanca tercüman kadromuz günün her saatinde sizlere en uygun İtalyanca tercüme hizmeti vermeye devam ediyor. İtalyanca teknik, yazılı, sözlü, simultane, ardıl gibi birçok konularda müşterilerimize hizmet sunmaya devam eden İtalyanca çeviri büromuz İtalyanca alanında sizlere sunmakta olduğu alternatif İtalyanca çözümleri ile öncü tercüme bürosu olarak İtalyanca çeviri hizmetlerine devam etmektedir.

İtalyanca metnin kullanılacağı iş alanının, sektörü veya alanlara göre konunun kendi içinde çeşitli konulara ayrılması, İtalyanca çevirisi yapılacak olan metnin; konusunda uzman İtalyanca tercümanlarca yapılması ihtiyacını doğurmaktadır. İtalyanca tercümesi yapılması istenen içeriğin, konusunda uzmanlaşmış İtalyanca tercümana yaptırılması İtalyanca çeviri sektöründe uygulanması önemle gereken öncelikli bir kuraldır.

Türkiye Genelinde Sözlü İtalyanca Çevirmenlik:

İtalyanca sözlü tercümana ihtiyacınız mı var ya da size İtalyanca tercümanın refakat etmesini mi istiyorsunuz? İşte burada İtalyanca sözlü tercümanlık hizmeti veren İtalyanca tercüme ofisimiz devreye giriyor. İtalyanca sözlü tercümelerinizin çoğu; genellikle yurtdışından gelen misafirlerinizin ülkesinde kullandığı ana dili olan İtalyanca dilinde konuşmak istemesidir. Bu sebeple İtalyanca ticari iş görüşmesi, yurtdışını telefon ile aramak için İtalyanca konuşma, İtalyanca telekonferans tercümesi, İtalyanca sözlü tercümanı yanınızda bulundurma gibi sözlü çeviri hizmetlerini, Türkiye’nin hangi şehrinden talep ederseniz edin, tercüme ofisimiz İtalyanca sözlü tercüman tedarik edebilir.

Alanında Uzmanlaşmış İtalyanca Çevirmen Kadrosu:

İtalyanca çeviri büromuz yıllardır, sadece İtalyanca tercüme alanlarında uzmanlaşmış, İtalyanca çeviri yapan profesyonel İtalyanca tercümanlardan oluşmakla beraber tercümenin konusu ne olursa olsun titizlikle İtalyanca belgelerinizi, İtalyanca dokümanlarınızı, İtalyanca dosyalarınızı tüm tercüman kadromuzla çevirisini yapıp, kontrollerden geçirip İtalyanca tercüme sürecini uzmanlıkla tamamlıyoruz.

İtalyanca Çevirmen, İtalyanca Tercüman:

İtalyanca tercüme ofisimizde, büro içinde tam zamanlı İtalyanca tercümanlarımız mevcut olup; kısıtlı zamanda acil ve hızlı bir şekilde İtalyanca diline tercümesi yapılması gereken belgelerinizin İtalyanca çevirilerini istemiş olduğunuz sürede İtalyanca tercümanlarımızın kontrolünden geçtikten sonra belgelerinizi İtalyanca tercüman teslim etmektedir.

İtalyanca Yeminli Tercüme, İtalyanca Yeminli Çeviri:

İtalyanca yeminli tercümanlık; noterlerin, İtalyanca dilinde üniversite düzeyinde diploması, İtalyanca dilini bildiğini gösteren yüksek düzeyde eğitim sertifikası veya İtalyanca konuşulan ülkede doğmuş ve İtalyanca dilini ana dili gibi bildiğini beyan eden kişilere, aslına uygun İtalyanca tercüme yapacağına dair yemin ettirerek ve yazılı olarak da bu yemini imzalatmak suretiyle tanıdığı yetkiye denir.

İtalyanca yeminli çevirmen olacak kişilerin ülkemizde, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması zorunludur. İtalyanca yeminli tercümanının çevirisini yaptığı ve kaşeleyip imzaladığı, sonrasında da noterin onayladığı belge; yeminli İtalyanca tercümedir. İtalyanca yeminli tercümanın yaptığı çevirinin noter onayını sadece İtalyanca tercümanın yemin zaptı aldığı noter, tercüme onay işlemini gerçekleştirmektedir. İtalyanca tercümanın herhangi bir noterde İtalyanca Türkçe yemin zaptının bulunması, İtalyanca tercümanın imzasının başka bir noter tarafından da tanınacağı anlamına gelmez.

Bir İtalyanca çevirmen, birden fazla farklı noterliklerden yemin zaptı alabilir. Genellikle resmi evraklarda, konsolosluklarca veya mahkemelerce yapılan çevirilerde İtalyanca yeminli tercüman imzasını yasalar gereği şart koşarlar. İtalyanca yeminli tercüman ve çeviri hizmetlerinizde İtalyanca yeminli tercüme bürosu olarak İtalyanca yemin gerektiren belgeleriniz, dokümanlarınız, evraklarınız için bulunduğunuz bölgede İtalyanca yeminli tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

 

İtalyanca Tercümede e-imza Onayı:

Yeni çıkan düzenlemeler doğrultusunda İtalyanca tercümanlar, e-imza (elektronik imza) dönemine geçecektir. Uygulamaya henüz başlanmamakla birlikte, ön görülen ve ilerleyen zamanlarda İtalyanca tercümanlar; bağlı bulundukları noterlerden, federasyon (TURÇEF) ve tercüme meslek odaları gibi mevcut kurumsal yerlerden, e-imza (elektronik imza) temin edilebilecektir. Bu uygulamayla onaylanacak olan İtalyanca belge, e-imzalı olacak ve İtalyanca yemin alınan noterlerden e-imza ile işlemler gerçekleşecektir.

Yakın zamanda ise vatandaşlar noter huzurunda olmadan İtalyanca tercüme işlemi yapabilecek ve İtalyanca tercüme, çeviri onayı gibi işlemlerini fiziki olarak belge düzenlemeden, elektronik ortamda İtalyanca tercüme onaylarını gerçekleştirebilecektir. Henüz kesinleşmemekle birlikte, İtalyanca belgenin e-imza ile tasdik uygulamaları önümüzdeki dönemlerde başlayacaktır. Tercüme büromuzda tam zamanlı, tercüman meslek sorumluluk sigortasına sahip, TURÇEF’e kayıtlı İtalyanca yeminli elektronik imzalı tercümanlar bulunmakta ve tercümesini yaptırmak istediğiniz belgeyi, güvenle; kayıtlı İtalyanca tercümanlarımıza gönderebilirsiniz.

Kayıt bulunmuyor

İtalyanca Tercüme Bürosu

 çeviri bürosu

main content banner 1

main content banner 2

Müşteri Hizmetleri

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840