İtalyanca Simultane Tercüme

İtalyanca Simultane Tercüme

Simultane İtalyanca tercüme anında yapılan eş zamanlı tercümedir. İtalyanca simultane tercümede; Bir kabin içerisinde italyanca çevirmenin mikrofon ve kulaklık bulunarak yapılır. İtalyanca Simultane tercümedeİtalyanca tercüman konuşmacıyla eş zamanlı olarak tercüme yapmaktadır. Kulaklığı vasıtasıyla konuşulanı İtalyanca Türkçe Çeviri yapar ve mikrofon vasıtasıyla konuşulanı dinleyenlere iletir. simultane Çeviriler de kabin, mikrofon, kulaklık gibi benzeri araçların yer aldığı teknik donanıma sahip olmak lazımdır. Tercüme Büromuz İtalyanca simultane, konferans Çevirileri ve simultane gibi konularda da oldukça kaliteli danışmanlık hizmeti verebilmektedir.

İtalyanca Simultane tercümede, tercüman kabin içinde olup ve konuşmacının söylediklerini eşzamanlı olarak tercüme yapar. Dinleyiciler ise kulaklıklarını kendi dilleri olan İtalyanca dili moduna getirerek konuşmaları eşzamanlı olarak dinleyebilirler. İtalyanca Simultane tercüme, birçok dili içeren toplantı organizasyonlarında, konferans, kongre gibi etkinliklerde kullanılır.

İtalyanca simultane tercümanlık hizmetlerini, kaliteli derecede İtalyanca lügat ve dil bilgisi gibi konulara hakim ve iyi diksiyon gerektirdiğinden diğer İtalyanca çevirmenlerimiz dışında sadece İtalyanca simultane tercüme yapan alanında uzman, tecrübeli tercümanlar vasıtasıyla sizlere kaliteli hizmet veriyoruz.

İtalyanca Simultane Tercümelerde Sistemin Önemi;

Teknik ekipmanlarımızın hepsi İtalyanca simultane sektörlerinde dünyada öncü marka olan Bosch imzasını taşımaktadır. Toplantı salonunuza, konferans salonunuza hususi olarak mevkilendirilen ses ekipmanlarımız sayesinde dinleyiciye kaliteli bir simultane hizmet sunmaktadır. Eş zamanlı olarak 30 dile hakim simultane tercüme imkanı sunan tercüman ünitelerimiz dijital ekranları sayesinde tercümanlarımız için hatasız, konforlu bir ortam yaratmaktadır.

İtalyanca Simultane Tercümede çevirmen sayısı;

Bir İtalyanca simultane tercüman maksimum 1 saat tercüme yapabileceği için, İtalyanca simultane tercümeler için minimum 2 simultane tercüman gereklidir. 2 kişilik simultane tercüman ekibi, 1 günde maksimum 4 saat tercüme yapabilmektedirler.

İtalyanca Simultane Çeviri Alanları;

Her türlü İtalyanca sunumlar, İtalyanca simultane konferanslar, İtalyanca simultane tercümanlarımız, İtalyanca simultane toplantılar,  İtalyanca sempozyum, İtalyanca simultane görüşmeler, İtalyanca yabancı iş heyetleri, İtalyanca özel sunumlar, demeçler, programlar için hizmet vermektedir.

Antalya, İstanbul,  Eskişehir, İzmir, Konya, Afyon, Diyarbakır,  ve Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin birçok şehrinde İtalyanca simultane tercüme hizmeti verdiğimiz referanslarımız mevcuttur.

İtalyanca simultane tercümelerde zaman çok önemlidir ve mutlaka işini bilen eş zamanlı İtalyanca Türkçe tercüme yapabilen hedef dille, diğer dili çok iyi bilen donanımlı, hızlı düşünen, anlama ve aktarma yeteneğine sahip İtalyanca simultane çevirmenler gerekmektedir.

İtalyanca Simultane Tercüme Donanımı;

İtalyanca simultane ekipmanlarının bizim tarafımızdan sağlanabilmesi talep ediliyorsa, konferansın içeriği, konuşmacı ve ziyaretçi sayısı belirtmelidir.

Müşterilerimizin verdiği programa, bilgilere, organizasyonun yapılacağı yer ve tarihe göre aşağıdaki ekipmanları içerecek şekilde en uygun fiyat teklifi verilir.

Simultane tercüman, Simultane dinleyici kulaklığı, Toplantı amaçlı ses sistemi, El telsiz mikrofonu, Yaka telsiz mikrofonu, Kürsü mikrofonu, Delege besleme ünitesi, Delege mikrofonu, Simultane kabin, Ses kayıt sistemi,

İtalyanca Tercüme Büromuz bünyesinde bu konuda en deneyimli İtalyanca simultane tercüman kadromuzla sizlerle beraberiz.

 çeviri bürosu

main content banner 1

main content banner 2

Müşteri Hizmetleri

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840