İtalyanca dilinde Tercümanlık Refakat Hizmetleri

İtalyanca dilinde Tercümanlık Refakat Hizmetleri

İtalyanca çevirmen refakati hizmeti veren tercüme ofisimiz tüm ulusların ticari işleriniz için ihtiyaç duyulan İtalyanca çevirmenlik, İtalyanca danışmanlık ve İtalyanca refakat hizmetlerinde sizlere çözüm sunuyoruz. Deneyimli ve uzman İtalyanca çevirmen kadromuzla, yurtdışından gelen konuklarınıza ya da yurtdışına seyahatlerinizde sizlere refakat hizmeti ve tam zamanlı İtalyanca tercümanlık refakat hizmeti sağlıyoruz.

Yurtdışından gelen misafirlenize İtalyanca tercümanlarlakarşılama çeviri hizmeti

Yurtdışından gelen misafirlerinize İtalyanca çevirmen refakat rehberlik ve tercümanlık tercüme hizmeti

İş toplantılarınızda İtalyanca bilen refakat ve tercümanlık tercüme hizmeti

Yurt içi ya da yurt dışı fuarlarında İtalyanca çevirmen temsil ve refakat çeviri hizmeti gibi ülkeler arası tüm ticari işleriniz için gereksinim duyduğunuz İtalyanca tercümanlık, İtalyanca danışmanlık hizmetlerinde sizlerin kurumsal çözümler ile yanınızdayız.

İtalyanca Refakat Tercümesinde, İtalyanca çevirmen arkadaşlarımız gideceğiniz ülkeye yaptığınız iş gezisi sırasında ya da aynı şekilde yurtdışı ülkelerden gelen misafirleriniz olduğunda sizlerle birlikte, irtibat ve iletişim hususunda size yardımcı olurlar. Türkiye ya da yurtdışında olan fuar için de İtalyanca çevirmen refakatihizmetimizden faydalanabilirsiniz. İtalyanca refakat hizmetlerimiz dahilinde ek olarak misafirinizi karşılama hizmeti, Özel Şehir Turu, İtalyanca rehberlik hizmetleri gibi ek taleplerde de edinebilirsiniz.

İtalyanca refakat çeviri hizmeti, adından da anlaşıldığı gibi, İtalyanca tercümanın yaptığı görüşme, toplantı ve gezilerde refakat ederek sözlü tercüme hizmeti vermesidir.

İtalyanca Tercüman Refakat Hizmetleri;

İtalyanca Çevirmen Refakati, İtalyanca Tercüman Hizmeti, Tercüman Refakati İtalyanca

 çeviri bürosu

main content banner 1

main content banner 2

Müşteri Hizmetleri

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840