İtalyanca Vekaletname Çevirisi

İtalyanca Vekaletname Çevirisi

Türkçe Vekaletnamenin İtalyanca diline çevirisi;

İtalyanca diline çevrilmiş vekaletname, şahsın, kişinin, firmanın, şirketin başka bir şahsa, firmaya, şirkete belirli hallerde kendi adına işlem yapabilmesi için yazılı olarak noterden yetkilendirme verdiği bir dosyalardır.

Ev, Bina, Arsa, Konut, Taşınmazlarla ilgili işlemler, satış, istimlak, şirket kuruluşu, şahısa göre banka yetkileri, araba ile alakalı işlemler (satış, devir, vb.), Bankalarla alakalı işlemler, Miras intikal ve taksimatı, satış ve devir işlemleri, kiraya verme işlemleri, telefon işlemleri (numara taşınması, devri ile alakalı olan işlemler) gibi bir sürü işlemde sizin veya başka bir firmanın, kişinin adına vekaleten başka bir kişiyi yetkili kıldığınıza dair noterlerde oluşturulmuş Türkçe vekaletleri Türkçeden İtalyanca diline çeviri yapılması ve göndereceğiniz ülkede konuşulan İtalyanca diline çeviri yaptırmanız şart olabilir. Bu sebepten dolayı vekaletnameler münferit, genel ve özel olarak üçe ayrılırlar. Türkiye'deki noterlerde Türkçe oluşturulup yurtdışında kullanılacak olan vekaletnameler noterde tasdik işlemi yapılır dahilinde İtalyanca diline çevirisi yapılır ve tekrar Türkçe orijinal dosyanın üstüne Vekaletnamenin İtalyancasi konularak resmi kurum ve kuruluşlarda onay işlemi görebilmesi için Noterden tasdiklenir sonrasında İtalyanca tasdiklenen vekaletnamenin apostil işlemleri gerçekleşir ve dosyanın gideceği ülkenin elçiliğinden, konsolosluğundan tasdiklenir.

İtalyanca konuşulan ülkelerden bölgelerden iletilen İtalyanca vekaletnamelerin ülkemizde geçerli sürekliliği olabilmesi için İtalyanca dilinden Türkçeye çevirisi yapıldıktan sonra noterden tasdiklenir ve ülkemiz hudutları içerisinde amacına bağlı olarak kullanılabilir.

Vekaletname konusu ehemmiyetli olduğu için çeviriler uzman İtalyanca vekaletname çevirisi yapan çevirmenler tarafından çevirisi yapılmalıdır. İtalyanca, Türkçe – Türkçe, İtalyanca vekaletname çevirisi yapan uzman tecrübeli İtalyanca çevirmen kadrosu ile İtalyanca vekaletname çeviri ve İtalyanca vekaletname çeviri işlerinizde çeviri büromuzdan hizmet alma hususunda faydalanabilirsiniz.

İtalyanca Vekaletname Türleri

Şahıslara Veraset İntikal İşlemlerine İlişkin İtalyanca Vekaletnamesi

Şahıs veya firmalara Tapuda Yapılacak İşlemlere İlişkin İtalyanca Vekaletname

Şahıslara ve Firmalara verilen Genel İtalyanca Vekaletnamesi

Gayrimenkul Alımına İlişkin İtalyanca Vekaletname

Boşanma Yetkili İtalyanca Vekaletnamesi

Firmalara, Şahıslara İpotek Vermek Hakkında İtalyanca Vekaletname

Şahıs, Firmalar, Şirketler Tarafından İtalyanca Verilecek Vekaletnameler

Şahıslar, Firmalar Şirket Kuruluşu İçin İtalyanca Verilecek Vekaletnameleri

Firmalar, Şahıslar ve Şirket Hisse Devrine İtalyanca İlişkin Vekaletname

İtalyanca diline hazırlanması gereken vekaletname örnekleri

İtalyanca vekaletname çeviri, İtalyanca vekaletname çeviri, İtalyanca vekaletname çevirisi, İtalyanca vekaletname çevirisi, İtalyanca Türkçe vekaletname çeviri, Türkçe İtalyanca vekaletname çevirisi

Türkçe Vekaletnamenin İtalyanca Çevirisi;

Türkçe vekaletname İtalyanca yeminli çevirmenler tarafından birebir çevirisi yapılır. İtalyanca çevirisi yapılan Vekaletnamenin İtalyanca yeminli çeviri, çeviri ehemmiyeti taşıyabilmesi için çeviri kaşemiz imzamız ve İtalyanca yeminli çevirmenin imza onayı gerekmektedir.

 çeviri bürosu

main content banner 1

main content banner 2

Müşteri Hizmetleri

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840