Kazakça Çeviri Ofisi:

Kazakça tercüme alanında uzun süredir sizlerin güvenini kazanmaya devam eden tercüme büromuz, Kazakça çeviri alanında en yararlı Kazakça tercüme çözümlerini, siz değerli Kazakça tercüme talebi olan müşterilerimiz için Kazakça tercümanlarımızla, çeviri büromuz bir araya getirmeye devam etmektedir. Alanlarında uzman Kazakça tercüman ekibimiz ve isteklerinize anlık olarak çözümler üretebilen Kazakça çevirmenlerimiz ile en iyi Kazakça tercümenin yanında, en ekonomik Kazakça çeviri alternatiflerini sizlere sunmaya devam etmektedir.

Kurumsal yapınıza, firmanıza özel Kazakça alanının tüm konularında, detaylı çözümler ile kaliteli Kazakça çeviri hizmeti almak isteyenlerin aradığı tercüme ofisi olan tercüme büromuz, Kazakça tercüme konusunda en uygun, en ideal çözümleri; talebiniz doğrultusunda firmanıza ve sizlere sunmaya devam ediyor. Kurumsal yapıda olan firmanız ve şirketiniz için Kazakça alanında kendimizi geliştirmiş olduğumuz müstesna Kazakça çeviri çözümleri ile Kazakça tercüme belgelerinizin, dosyalarınızın, evraklarınızın hızlı ve dikkatli bir şekilde sizlere teslim edilmesini sağlayan Kazakça çözümlerimiz ile sürekli olarak hizmetinizdeyiz. Kaliteli Kazakça tercüme hizmetinin adresi olmayı başarmış olan çeviri büromuz, en uygun fiyat ile en kaliteli Kazakça tercüme hizmetini sizler için bir araya getirmeye devam etmektedir.

Kazakça tercümenin, sektörel alanlarda belirlediğimiz uygun çözümler ile en ideal Kazakça çeviri çözümlerini, firmalarınız için bir araya getirmiş olan Kazakça tercüme büromuz, Kazakça alanında en uygun çözümleri, siz değerli kurumsal müşterilerimiz için kaliteli Kazakça tercüme platformunda buluşturmaya devam etmektedir. Firmanıza özel, uygun maliyetli çözümler ile yüksek kaliteli Kazakça çeviri tercüme hizmetini almak için tercüme büromuzla irtibat sağlayınız.

Kazakça tercüme, uzmanlık alanı gerektiren detaylar içerir!

Kazakça tercüme ofisimiz, Kazakça çeviri konularında, uzman Kazakça tercüman kadrolaşmamızla, size özel Kazakça çeviri çözümlerini takdim etmeye devam eden Kazakça tercüme büromuz, alanında en iyi Kazakça çözüm detaylarını sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Kazakça tercüme sektörünün en önemli olmazsa olmazları arasında bulunan Kazakça çeviri hızı, Kazakça tercümede rakam ve kalite beraberliğini değerli müşterilerimiz için bir araya getirmiş olan Kazakça tercüman kadromuz günün her saatinde sizlere en uygun Kazakça tercüme hizmeti vermeye devam ediyor. Kazakça teknik, yazılı, sözlü, simultane, ardıl gibi birçok konularda müşterilerimize hizmet sunmaya devam eden Kazakça çeviri büromuz Kazakça alanında sizlere sunmakta olduğu alternatif Kazakça çözümleri ile öncü tercüme bürosu olarak Kazakça çeviri hizmetlerine devam etmektedir.

Kazakça metnin kullanılacağı iş alanının, sektörü veya alanlara göre konunun kendi içinde çeşitli konulara ayrılması, Kazakça çevirisi yapılacak olan metnin; konusunda uzman Kazakça tercümanlarca yapılması ihtiyacını doğurmaktadır. Kazakça tercümesi yapılması istenen içeriğin, konusunda uzmanlaşmış Kazakça tercümana yaptırılması Kazakça çeviri sektöründe uygulanması önemle gereken öncelikli bir kuraldır.

Türkiye Genelinde Sözlü Kazakça Çevirmenlik:

Kazakça sözlü tercümana ihtiyacınız mı var ya da size Kazakça tercümanın refakat etmesini mi istiyorsunuz? İşte burada Kazakça sözlü tercümanlık hizmeti veren Kazakça tercüme ofisimiz devreye giriyor. Kazakça sözlü tercümelerinizin çoğu; genellikle yurtdışından gelen misafirlerinizin ülkesinde kullandığı ana dili olan Kazakça dilinde konuşmak istemesidir. Bu sebeple Kazakça ticari iş görüşmesi, yurtdışını telefon ile aramak için Kazakça konuşma, Kazakça telekonferans tercümesi, Kazakça sözlü tercümanı yanınızda bulundurma gibi sözlü çeviri hizmetlerini, Türkiye’nin hangi şehrinden talep ederseniz edin, tercüme ofisimiz Kazakça sözlü tercüman tedarik edebilir.

Alanında Uzmanlaşmış Kazakça Çevirmen Kadrosu:

Kazakça çeviri büromuz yıllardır, sadece Kazakça tercüme alanlarında uzmanlaşmış, Kazakça çeviri yapan profesyonel Kazakça tercümanlardan oluşmakla beraber tercümenin konusu ne olursa olsun titizlikle Kazakça belgelerinizi, Kazakça dokümanlarınızı, Kazakça dosyalarınızı tüm tercüman kadromuzla çevirisini yapıp, kontrollerden geçirip Kazakça tercüme sürecini uzmanlıkla tamamlıyoruz.

Kazakça Çevirmen, Kazakça Tercüman:

Kazakça tercüme ofisimizde, büro içinde tam zamanlı Kazakça tercümanlarımız mevcut olup; kısıtlı zamanda acil ve hızlı bir şekilde Kazakça diline tercümesi yapılması gereken belgelerinizin Kazakça çevirilerini istemiş olduğunuz sürede Kazakça tercümanlarımızın kontrolünden geçtikten sonra belgelerinizi Kazakça tercüman teslim etmektedir.

Kazakça Yeminli Tercüme, Kazakça Yeminli Çeviri:

Kazakça yeminli tercümanlık; noterlerin, Kazakça dilinde üniversite düzeyinde diploması, Kazakça dilini bildiğini gösteren yüksek düzeyde eğitim sertifikası veya Kazakça konuşulan ülkede doğmuş ve Kazakça dilini ana dili gibi bildiğini beyan eden kişilere, aslına uygun Kazakça tercüme yapacağına dair yemin ettirerek ve yazılı olarak da bu yemini imzalatmak suretiyle tanıdığı yetkiye denir.

Kazakça yeminli çevirmen olacak kişilerin ülkemizde, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması zorunludur. Kazakça yeminli tercümanının çevirisini yaptığı ve kaşeleyip imzaladığı, sonrasında da noterin onayladığı belge; yeminli Kazakça tercümedir. Kazakça yeminli tercümanın yaptığı çevirinin noter onayını sadece Kazakça tercümanın yemin zaptı aldığı noter, tercüme onay işlemini gerçekleştirmektedir. Kazakça tercümanın herhangi bir noterde Kazakça Türkçe yemin zaptının bulunması, Kazakça tercümanın imzasının başka bir noter tarafından da tanınacağı anlamına gelmez.

Bir Kazakça çevirmen, birden fazla farklı noterliklerden yemin zaptı alabilir. Genellikle resmi evraklarda, konsolosluklarca veya mahkemelerce yapılan çevirilerde Kazakça yeminli tercüman imzasını yasalar gereği şart koşarlar. Kazakça yeminli tercüman ve çeviri hizmetlerinizde Kazakça yeminli tercüme bürosu olarak Kazakça yemin gerektiren belgeleriniz, dokümanlarınız, evraklarınız için bulunduğunuz bölgede Kazakça yeminli tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

 

Kazakça Tercümede e-imza Onayı:

Yeni çıkan düzenlemeler doğrultusunda Kazakça tercümanlar, e-imza (elektronik imza) dönemine geçecektir. Uygulamaya henüz başlanmamakla birlikte, ön görülen ve ilerleyen zamanlarda Kazakça tercümanlar; bağlı bulundukları noterlerden, federasyon (TURÇEF) ve tercüme meslek odaları gibi mevcut kurumsal yerlerden, e-imza (elektronik imza) temin edilebilecektir. Bu uygulamayla onaylanacak olan Kazakça belge, e-imzalı olacak ve Kazakça yemin alınan noterlerden e-imza ile işlemler gerçekleşecektir.

Yakın zamanda ise vatandaşlar noter huzurunda olmadan Kazakça tercüme işlemi yapabilecek ve Kazakça tercüme, çeviri onayı gibi işlemlerini fiziki olarak belge düzenlemeden, elektronik ortamda Kazakça tercüme onaylarını gerçekleştirebilecektir. Henüz kesinleşmemekle birlikte, Kazakça belgenin e-imza ile tasdik uygulamaları önümüzdeki dönemlerde başlayacaktır. Tercüme büromuzda tam zamanlı, tercüman meslek sorumluluk sigortasına sahip, TURÇEF’e kayıtlı Kazakça yeminli elektronik imzalı tercümanlar bulunmakta ve tercümesini yaptırmak istediğiniz belgeyi, güvenle; kayıtlı Kazakça tercümanlarımıza gönderebilirsiniz.

Kayıt bulunmuyor

Kazakça Tercüme Bürosu

 çeviri bürosu

main content banner 1

main content banner 2

Müşteri Hizmetleri

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840