Kazakça Simultane Tercüme

Kazakça Simultane Tercüme

Simultane Kazakça tercüme anında yapılan eş zamanlı tercümedir. Kazakça simultane tercümede; Bir kabin içerisinde kazakca çevirmenin mikrofon ve kulaklık bulunarak yapılır. Kazakça Simultane tercümedeKazakça tercüman konuşmacıyla eş zamanlı olarak tercüme yapmaktadır. Kulaklığı vasıtasıyla konuşulanı Kazakça Türkçe Çeviri yapar ve mikrofon vasıtasıyla konuşulanı dinleyenlere iletir. simultane Çeviriler de kabin, mikrofon, kulaklık gibi benzeri araçların yer aldığı teknik donanıma sahip olmak lazımdır. Tercüme Büromuz Kazakça simultane, konferans Çevirileri ve simultane gibi konularda da oldukça kaliteli danışmanlık hizmeti verebilmektedir.

Kazakça Simultane tercümede, tercüman kabin içinde olup ve konuşmacının söylediklerini eşzamanlı olarak tercüme yapar. Dinleyiciler ise kulaklıklarını kendi dilleri olan Kazakça dili moduna getirerek konuşmaları eşzamanlı olarak dinleyebilirler. Kazakça Simultane tercüme, birçok dili içeren toplantı organizasyonlarında, konferans, kongre gibi etkinliklerde kullanılır.

Kazakça simultane tercümanlık hizmetlerini, kaliteli derecede Kazakça lügat ve dil bilgisi gibi konulara hakim ve iyi diksiyon gerektirdiğinden diğer Kazakça çevirmenlerimiz dışında sadece Kazakça simultane tercüme yapan alanında uzman, tecrübeli tercümanlar vasıtasıyla sizlere kaliteli hizmet veriyoruz.

Kazakça Simultane Tercümelerde Sistemin Önemi;

Teknik ekipmanlarımızın hepsi Kazakça simultane sektörlerinde dünyada öncü marka olan Bosch imzasını taşımaktadır. Toplantı salonunuza, konferans salonunuza hususi olarak mevkilendirilen ses ekipmanlarımız sayesinde dinleyiciye kaliteli bir simultane hizmet sunmaktadır. Eş zamanlı olarak 30 dile hakim simultane tercüme imkanı sunan tercüman ünitelerimiz dijital ekranları sayesinde tercümanlarımız için hatasız, konforlu bir ortam yaratmaktadır.

Kazakça Simultane Tercümede çevirmen sayısı;

Bir Kazakça simultane tercüman maksimum 1 saat tercüme yapabileceği için, Kazakça simultane tercümeler için minimum 2 simultane tercüman gereklidir. 2 kişilik simultane tercüman ekibi, 1 günde maksimum 4 saat tercüme yapabilmektedirler.

Kazakça Simultane Çeviri Alanları;

Her türlü Kazakça sunumlar, Kazakça simultane konferanslar, Kazakça simultane tercümanlarımız, Kazakça simultane toplantılar,  Kazakça sempozyum, Kazakça simultane görüşmeler, Kazakça yabancı iş heyetleri, Kazakça özel sunumlar, demeçler, programlar için hizmet vermektedir.

Antalya, İstanbul,  Eskişehir, İzmir, Konya, Afyon, Diyarbakır,  ve Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin birçok şehrinde Kazakça simultane tercüme hizmeti verdiğimiz referanslarımız mevcuttur.

Kazakça simultane tercümelerde zaman çok önemlidir ve mutlaka işini bilen eş zamanlı Kazakça Türkçe tercüme yapabilen hedef dille, diğer dili çok iyi bilen donanımlı, hızlı düşünen, anlama ve aktarma yeteneğine sahip Kazakça simultane çevirmenler gerekmektedir.

Kazakça Simultane Tercüme Donanımı;

Kazakça simultane ekipmanlarının bizim tarafımızdan sağlanabilmesi talep ediliyorsa, konferansın içeriği, konuşmacı ve ziyaretçi sayısı belirtmelidir.

Müşterilerimizin verdiği programa, bilgilere, organizasyonun yapılacağı yer ve tarihe göre aşağıdaki ekipmanları içerecek şekilde en uygun fiyat teklifi verilir.

Simultane tercüman, Simultane dinleyici kulaklığı, Toplantı amaçlı ses sistemi, El telsiz mikrofonu, Yaka telsiz mikrofonu, Kürsü mikrofonu, Delege besleme ünitesi, Delege mikrofonu, Simultane kabin, Ses kayıt sistemi,

Kazakça Tercüme Büromuz bünyesinde bu konuda en deneyimli Kazakça simultane tercüman kadromuzla sizlerle beraberiz.

 çeviri bürosu

main content banner 1

main content banner 2

Müşteri Hizmetleri

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840