Korece Çeviri Ofisi:

Korece tercüme alanında uzun süredir sizlerin güvenini kazanmaya devam eden tercüme büromuz, Korece çeviri alanında en yararlı Korece tercüme çözümlerini, siz değerli Korece tercüme talebi olan müşterilerimiz için Korece tercümanlarımızla, çeviri büromuz bir araya getirmeye devam etmektedir. Alanlarında uzman Korece tercüman ekibimiz ve isteklerinize anlık olarak çözümler üretebilen Korece çevirmenlerimiz ile en iyi Korece tercümenin yanında, en ekonomik Korece çeviri alternatiflerini sizlere sunmaya devam etmektedir.

Kurumsal yapınıza, firmanıza özel Korece alanının tüm konularında, detaylı çözümler ile kaliteli Korece çeviri hizmeti almak isteyenlerin aradığı tercüme ofisi olan tercüme büromuz, Korece tercüme konusunda en uygun, en ideal çözümleri; talebiniz doğrultusunda firmanıza ve sizlere sunmaya devam ediyor. Kurumsal yapıda olan firmanız ve şirketiniz için Korece alanında kendimizi geliştirmiş olduğumuz müstesna Korece çeviri çözümleri ile Korece tercüme belgelerinizin, dosyalarınızın, evraklarınızın hızlı ve dikkatli bir şekilde sizlere teslim edilmesini sağlayan Korece çözümlerimiz ile sürekli olarak hizmetinizdeyiz. Kaliteli Korece tercüme hizmetinin adresi olmayı başarmış olan çeviri büromuz, en uygun fiyat ile en kaliteli Korece tercüme hizmetini sizler için bir araya getirmeye devam etmektedir.

Korece tercümenin, sektörel alanlarda belirlediğimiz uygun çözümler ile en ideal Korece çeviri çözümlerini, firmalarınız için bir araya getirmiş olan Korece tercüme büromuz, Korece alanında en uygun çözümleri, siz değerli kurumsal müşterilerimiz için kaliteli Korece tercüme platformunda buluşturmaya devam etmektedir. Firmanıza özel, uygun maliyetli çözümler ile yüksek kaliteli Korece çeviri tercüme hizmetini almak için tercüme büromuzla irtibat sağlayınız.

Korece tercüme, uzmanlık alanı gerektiren detaylar içerir!

Korece tercüme ofisimiz, Korece çeviri konularında, uzman Korece tercüman kadrolaşmamızla, size özel Korece çeviri çözümlerini takdim etmeye devam eden Korece tercüme büromuz, alanında en iyi Korece çözüm detaylarını sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Korece tercüme sektörünün en önemli olmazsa olmazları arasında bulunan Korece çeviri hızı, Korece tercümede rakam ve kalite beraberliğini değerli müşterilerimiz için bir araya getirmiş olan Korece tercüman kadromuz günün her saatinde sizlere en uygun Korece tercüme hizmeti vermeye devam ediyor. Korece teknik, yazılı, sözlü, simultane, ardıl gibi birçok konularda müşterilerimize hizmet sunmaya devam eden Korece çeviri büromuz Korece alanında sizlere sunmakta olduğu alternatif Korece çözümleri ile öncü tercüme bürosu olarak Korece çeviri hizmetlerine devam etmektedir.

Korece metnin kullanılacağı iş alanının, sektörü veya alanlara göre konunun kendi içinde çeşitli konulara ayrılması, Korece çevirisi yapılacak olan metnin; konusunda uzman Korece tercümanlarca yapılması ihtiyacını doğurmaktadır. Korece tercümesi yapılması istenen içeriğin, konusunda uzmanlaşmış Korece tercümana yaptırılması Korece çeviri sektöründe uygulanması önemle gereken öncelikli bir kuraldır.

Türkiye Genelinde Sözlü Korece Çevirmenlik:

Korece sözlü tercümana ihtiyacınız mı var ya da size Korece tercümanın refakat etmesini mi istiyorsunuz? İşte burada Korece sözlü tercümanlık hizmeti veren Korece tercüme ofisimiz devreye giriyor. Korece sözlü tercümelerinizin çoğu; genellikle yurtdışından gelen misafirlerinizin ülkesinde kullandığı ana dili olan Korece dilinde konuşmak istemesidir. Bu sebeple Korece ticari iş görüşmesi, yurtdışını telefon ile aramak için Korece konuşma, Korece telekonferans tercümesi, Korece sözlü tercümanı yanınızda bulundurma gibi sözlü çeviri hizmetlerini, Türkiye’nin hangi şehrinden talep ederseniz edin, tercüme ofisimiz Korece sözlü tercüman tedarik edebilir.

Alanında Uzmanlaşmış Korece Çevirmen Kadrosu:

Korece çeviri büromuz yıllardır, sadece Korece tercüme alanlarında uzmanlaşmış, Korece çeviri yapan profesyonel Korece tercümanlardan oluşmakla beraber tercümenin konusu ne olursa olsun titizlikle Korece belgelerinizi, Korece dokümanlarınızı, Korece dosyalarınızı tüm tercüman kadromuzla çevirisini yapıp, kontrollerden geçirip Korece tercüme sürecini uzmanlıkla tamamlıyoruz.

Korece Çevirmen, Korece Tercüman:

Korece tercüme ofisimizde, büro içinde tam zamanlı Korece tercümanlarımız mevcut olup; kısıtlı zamanda acil ve hızlı bir şekilde Korece diline tercümesi yapılması gereken belgelerinizin Korece çevirilerini istemiş olduğunuz sürede Korece tercümanlarımızın kontrolünden geçtikten sonra belgelerinizi Korece tercüman teslim etmektedir.

Korece Yeminli Tercüme, Korece Yeminli Çeviri:

Korece yeminli tercümanlık; noterlerin, Korece dilinde üniversite düzeyinde diploması, Korece dilini bildiğini gösteren yüksek düzeyde eğitim sertifikası veya Korece konuşulan ülkede doğmuş ve Korece dilini ana dili gibi bildiğini beyan eden kişilere, aslına uygun Korece tercüme yapacağına dair yemin ettirerek ve yazılı olarak da bu yemini imzalatmak suretiyle tanıdığı yetkiye denir.

Korece yeminli çevirmen olacak kişilerin ülkemizde, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması zorunludur. Korece yeminli tercümanının çevirisini yaptığı ve kaşeleyip imzaladığı, sonrasında da noterin onayladığı belge; yeminli Korece tercümedir. Korece yeminli tercümanın yaptığı çevirinin noter onayını sadece Korece tercümanın yemin zaptı aldığı noter, tercüme onay işlemini gerçekleştirmektedir. Korece tercümanın herhangi bir noterde Korece Türkçe yemin zaptının bulunması, Korece tercümanın imzasının başka bir noter tarafından da tanınacağı anlamına gelmez.

Bir Korece çevirmen, birden fazla farklı noterliklerden yemin zaptı alabilir. Genellikle resmi evraklarda, konsolosluklarca veya mahkemelerce yapılan çevirilerde Korece yeminli tercüman imzasını yasalar gereği şart koşarlar. Korece yeminli tercüman ve çeviri hizmetlerinizde Korece yeminli tercüme bürosu olarak Korece yemin gerektiren belgeleriniz, dokümanlarınız, evraklarınız için bulunduğunuz bölgede Korece yeminli tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

 

Korece Tercümede e-imza Onayı:

Yeni çıkan düzenlemeler doğrultusunda Korece tercümanlar, e-imza (elektronik imza) dönemine geçecektir. Uygulamaya henüz başlanmamakla birlikte, ön görülen ve ilerleyen zamanlarda Korece tercümanlar; bağlı bulundukları noterlerden, federasyon (TURÇEF) ve tercüme meslek odaları gibi mevcut kurumsal yerlerden, e-imza (elektronik imza) temin edilebilecektir. Bu uygulamayla onaylanacak olan Korece belge, e-imzalı olacak ve Korece yemin alınan noterlerden e-imza ile işlemler gerçekleşecektir.

Yakın zamanda ise vatandaşlar noter huzurunda olmadan Korece tercüme işlemi yapabilecek ve Korece tercüme, çeviri onayı gibi işlemlerini fiziki olarak belge düzenlemeden, elektronik ortamda Korece tercüme onaylarını gerçekleştirebilecektir. Henüz kesinleşmemekle birlikte, Korece belgenin e-imza ile tasdik uygulamaları önümüzdeki dönemlerde başlayacaktır. Tercüme büromuzda tam zamanlı, tercüman meslek sorumluluk sigortasına sahip, TURÇEF’e kayıtlı Korece yeminli elektronik imzalı tercümanlar bulunmakta ve tercümesini yaptırmak istediğiniz belgeyi, güvenle; kayıtlı Korece tercümanlarımıza gönderebilirsiniz.

Kayıt bulunmuyor

Korece Tercüme Bürosu

 çeviri bürosu

main content banner 1

main content banner 2

Müşteri Hizmetleri

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840