Korece Simultane Tercüme

Korece Simultane Tercüme

Simultane Korece tercüme anında yapılan eş zamanlı tercümedir. Korece simultane tercümede; Bir kabin içerisinde korece çevirmenin mikrofon ve kulaklık bulunarak yapılır. Korece Simultane tercümedeKorece tercüman konuşmacıyla eş zamanlı olarak tercüme yapmaktadır. Kulaklığı vasıtasıyla konuşulanı Korece Türkçe Çeviri yapar ve mikrofon vasıtasıyla konuşulanı dinleyenlere iletir. simultane Çeviriler de kabin, mikrofon, kulaklık gibi benzeri araçların yer aldığı teknik donanıma sahip olmak lazımdır. Tercüme Büromuz Korece simultane, konferans Çevirileri ve simultane gibi konularda da oldukça kaliteli danışmanlık hizmeti verebilmektedir.

Korece Simultane tercümede, tercüman kabin içinde olup ve konuşmacının söylediklerini eşzamanlı olarak tercüme yapar. Dinleyiciler ise kulaklıklarını kendi dilleri olan Korece dili moduna getirerek konuşmaları eşzamanlı olarak dinleyebilirler. Korece Simultane tercüme, birçok dili içeren toplantı organizasyonlarında, konferans, kongre gibi etkinliklerde kullanılır.

Korece simultane tercümanlık hizmetlerini, kaliteli derecede Korece lügat ve dil bilgisi gibi konulara hakim ve iyi diksiyon gerektirdiğinden diğer Korece çevirmenlerimiz dışında sadece Korece simultane tercüme yapan alanında uzman, tecrübeli tercümanlar vasıtasıyla sizlere kaliteli hizmet veriyoruz.

Korece Simultane Tercümelerde Sistemin Önemi;

Teknik ekipmanlarımızın hepsi Korece simultane sektörlerinde dünyada öncü marka olan Bosch imzasını taşımaktadır. Toplantı salonunuza, konferans salonunuza hususi olarak mevkilendirilen ses ekipmanlarımız sayesinde dinleyiciye kaliteli bir simultane hizmet sunmaktadır. Eş zamanlı olarak 30 dile hakim simultane tercüme imkanı sunan tercüman ünitelerimiz dijital ekranları sayesinde tercümanlarımız için hatasız, konforlu bir ortam yaratmaktadır.

Korece Simultane Tercümede çevirmen sayısı;

Bir Korece simultane tercüman maksimum 1 saat tercüme yapabileceği için, Korece simultane tercümeler için minimum 2 simultane tercüman gereklidir. 2 kişilik simultane tercüman ekibi, 1 günde maksimum 4 saat tercüme yapabilmektedirler.

Korece Simultane Çeviri Alanları;

Her türlü Korece sunumlar, Korece simultane konferanslar, Korece simultane tercümanlarımız, Korece simultane toplantılar,  Korece sempozyum, Korece simultane görüşmeler, Korece yabancı iş heyetleri, Korece özel sunumlar, demeçler, programlar için hizmet vermektedir.

Antalya, İstanbul,  Eskişehir, İzmir, Konya, Afyon, Diyarbakır,  ve Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin birçok şehrinde Korece simultane tercüme hizmeti verdiğimiz referanslarımız mevcuttur.

Korece simultane tercümelerde zaman çok önemlidir ve mutlaka işini bilen eş zamanlı Korece Türkçe tercüme yapabilen hedef dille, diğer dili çok iyi bilen donanımlı, hızlı düşünen, anlama ve aktarma yeteneğine sahip Korece simultane çevirmenler gerekmektedir.

Korece Simultane Tercüme Donanımı;

Korece simultane ekipmanlarının bizim tarafımızdan sağlanabilmesi talep ediliyorsa, konferansın içeriği, konuşmacı ve ziyaretçi sayısı belirtmelidir.

Müşterilerimizin verdiği programa, bilgilere, organizasyonun yapılacağı yer ve tarihe göre aşağıdaki ekipmanları içerecek şekilde en uygun fiyat teklifi verilir.

Simultane tercüman, Simultane dinleyici kulaklığı, Toplantı amaçlı ses sistemi, El telsiz mikrofonu, Yaka telsiz mikrofonu, Kürsü mikrofonu, Delege besleme ünitesi, Delege mikrofonu, Simultane kabin, Ses kayıt sistemi,

Korece Tercüme Büromuz bünyesinde bu konuda en deneyimli Korece simultane tercüman kadromuzla sizlerle beraberiz.

 çeviri bürosu

main content banner 1

main content banner 2

Müşteri Hizmetleri

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840