Latince Çeviri Ofisi:

Latince tercüme alanında uzun süredir sizlerin güvenini kazanmaya devam eden tercüme büromuz, Latince çeviri alanında en yararlı Latince tercüme çözümlerini, siz değerli Latince tercüme talebi olan müşterilerimiz için Latince tercümanlarımızla, çeviri büromuz bir araya getirmeye devam etmektedir. Alanlarında uzman Latince tercüman ekibimiz ve isteklerinize anlık olarak çözümler üretebilen Latince çevirmenlerimiz ile en iyi Latince tercümenin yanında, en ekonomik Latince çeviri alternatiflerini sizlere sunmaya devam etmektedir.

Kurumsal yapınıza, firmanıza özel Latince alanının tüm konularında, detaylı çözümler ile kaliteli Latince çeviri hizmeti almak isteyenlerin aradığı tercüme ofisi olan tercüme büromuz, Latince tercüme konusunda en uygun, en ideal çözümleri; talebiniz doğrultusunda firmanıza ve sizlere sunmaya devam ediyor. Kurumsal yapıda olan firmanız ve şirketiniz için Latince alanında kendimizi geliştirmiş olduğumuz müstesna Latince çeviri çözümleri ile Latince tercüme belgelerinizin, dosyalarınızın, evraklarınızın hızlı ve dikkatli bir şekilde sizlere teslim edilmesini sağlayan Latince çözümlerimiz ile sürekli olarak hizmetinizdeyiz. Kaliteli Latince tercüme hizmetinin adresi olmayı başarmış olan çeviri büromuz, en uygun fiyat ile en kaliteli Latince tercüme hizmetini sizler için bir araya getirmeye devam etmektedir.

Latince tercümenin, sektörel alanlarda belirlediğimiz uygun çözümler ile en ideal Latince çeviri çözümlerini, firmalarınız için bir araya getirmiş olan Latince tercüme büromuz, Latince alanında en uygun çözümleri, siz değerli kurumsal müşterilerimiz için kaliteli Latince tercüme platformunda buluşturmaya devam etmektedir. Firmanıza özel, uygun maliyetli çözümler ile yüksek kaliteli Latince çeviri tercüme hizmetini almak için tercüme büromuzla irtibat sağlayınız.

Latince tercüme, uzmanlık alanı gerektiren detaylar içerir!

Latince tercüme ofisimiz, Latince çeviri konularında, uzman Latince tercüman kadrolaşmamızla, size özel Latince çeviri çözümlerini takdim etmeye devam eden Latince tercüme büromuz, alanında en iyi Latince çözüm detaylarını sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Latince tercüme sektörünün en önemli olmazsa olmazları arasında bulunan Latince çeviri hızı, Latince tercümede rakam ve kalite beraberliğini değerli müşterilerimiz için bir araya getirmiş olan Latince tercüman kadromuz günün her saatinde sizlere en uygun Latince tercüme hizmeti vermeye devam ediyor. Latince teknik, yazılı, sözlü, simultane, ardıl gibi birçok konularda müşterilerimize hizmet sunmaya devam eden Latince çeviri büromuz Latince alanında sizlere sunmakta olduğu alternatif Latince çözümleri ile öncü tercüme bürosu olarak Latince çeviri hizmetlerine devam etmektedir.

Latince metnin kullanılacağı iş alanının, sektörü veya alanlara göre konunun kendi içinde çeşitli konulara ayrılması, Latince çevirisi yapılacak olan metnin; konusunda uzman Latince tercümanlarca yapılması ihtiyacını doğurmaktadır. Latince tercümesi yapılması istenen içeriğin, konusunda uzmanlaşmış Latince tercümana yaptırılması Latince çeviri sektöründe uygulanması önemle gereken öncelikli bir kuraldır.

Türkiye Genelinde Sözlü Latince Çevirmenlik:

Latince sözlü tercümana ihtiyacınız mı var ya da size Latince tercümanın refakat etmesini mi istiyorsunuz? İşte burada Latince sözlü tercümanlık hizmeti veren Latince tercüme ofisimiz devreye giriyor. Latince sözlü tercümelerinizin çoğu; genellikle yurtdışından gelen misafirlerinizin ülkesinde kullandığı ana dili olan Latince dilinde konuşmak istemesidir. Bu sebeple Latince ticari iş görüşmesi, yurtdışını telefon ile aramak için Latince konuşma, Latince telekonferans tercümesi, Latince sözlü tercümanı yanınızda bulundurma gibi sözlü çeviri hizmetlerini, Türkiye’nin hangi şehrinden talep ederseniz edin, tercüme ofisimiz Latince sözlü tercüman tedarik edebilir.

Alanında Uzmanlaşmış Latince Çevirmen Kadrosu:

Latince çeviri büromuz yıllardır, sadece Latince tercüme alanlarında uzmanlaşmış, Latince çeviri yapan profesyonel Latince tercümanlardan oluşmakla beraber tercümenin konusu ne olursa olsun titizlikle Latince belgelerinizi, Latince dokümanlarınızı, Latince dosyalarınızı tüm tercüman kadromuzla çevirisini yapıp, kontrollerden geçirip Latince tercüme sürecini uzmanlıkla tamamlıyoruz.

Latince Çevirmen, Latince Tercüman:

Latince tercüme ofisimizde, büro içinde tam zamanlı Latince tercümanlarımız mevcut olup; kısıtlı zamanda acil ve hızlı bir şekilde Latince diline tercümesi yapılması gereken belgelerinizin Latince çevirilerini istemiş olduğunuz sürede Latince tercümanlarımızın kontrolünden geçtikten sonra belgelerinizi Latince tercüman teslim etmektedir.

Latince Yeminli Tercüme, Latince Yeminli Çeviri:

Latince yeminli tercümanlık; noterlerin, Latince dilinde üniversite düzeyinde diploması, Latince dilini bildiğini gösteren yüksek düzeyde eğitim sertifikası veya Latince konuşulan ülkede doğmuş ve Latince dilini ana dili gibi bildiğini beyan eden kişilere, aslına uygun Latince tercüme yapacağına dair yemin ettirerek ve yazılı olarak da bu yemini imzalatmak suretiyle tanıdığı yetkiye denir.

Latince yeminli çevirmen olacak kişilerin ülkemizde, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması zorunludur. Latince yeminli tercümanının çevirisini yaptığı ve kaşeleyip imzaladığı, sonrasında da noterin onayladığı belge; yeminli Latince tercümedir. Latince yeminli tercümanın yaptığı çevirinin noter onayını sadece Latince tercümanın yemin zaptı aldığı noter, tercüme onay işlemini gerçekleştirmektedir. Latince tercümanın herhangi bir noterde Latince Türkçe yemin zaptının bulunması, Latince tercümanın imzasının başka bir noter tarafından da tanınacağı anlamına gelmez.

Bir Latince çevirmen, birden fazla farklı noterliklerden yemin zaptı alabilir. Genellikle resmi evraklarda, konsolosluklarca veya mahkemelerce yapılan çevirilerde Latince yeminli tercüman imzasını yasalar gereği şart koşarlar. Latince yeminli tercüman ve çeviri hizmetlerinizde Latince yeminli tercüme bürosu olarak Latince yemin gerektiren belgeleriniz, dokümanlarınız, evraklarınız için bulunduğunuz bölgede Latince yeminli tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

 

Latince Tercümede e-imza Onayı:

Yeni çıkan düzenlemeler doğrultusunda Latince tercümanlar, e-imza (elektronik imza) dönemine geçecektir. Uygulamaya henüz başlanmamakla birlikte, ön görülen ve ilerleyen zamanlarda Latince tercümanlar; bağlı bulundukları noterlerden, federasyon (TURÇEF) ve tercüme meslek odaları gibi mevcut kurumsal yerlerden, e-imza (elektronik imza) temin edilebilecektir. Bu uygulamayla onaylanacak olan Latince belge, e-imzalı olacak ve Latince yemin alınan noterlerden e-imza ile işlemler gerçekleşecektir.

Yakın zamanda ise vatandaşlar noter huzurunda olmadan Latince tercüme işlemi yapabilecek ve Latince tercüme, çeviri onayı gibi işlemlerini fiziki olarak belge düzenlemeden, elektronik ortamda Latince tercüme onaylarını gerçekleştirebilecektir. Henüz kesinleşmemekle birlikte, Latince belgenin e-imza ile tasdik uygulamaları önümüzdeki dönemlerde başlayacaktır. Tercüme büromuzda tam zamanlı, tercüman meslek sorumluluk sigortasına sahip, TURÇEF’e kayıtlı Latince yeminli elektronik imzalı tercümanlar bulunmakta ve tercümesini yaptırmak istediğiniz belgeyi, güvenle; kayıtlı Latince tercümanlarımıza gönderebilirsiniz.

Kayıt bulunmuyor

Latince Tercüme Bürosu

 çeviri bürosu

main content banner 1

main content banner 2

Müşteri Hizmetleri

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840