Latince Simultane Tercüme

Latince Simultane Tercüme

Simultane Latince tercüme anında yapılan eş zamanlı tercümedir. Latince simultane tercümede; Bir kabin içerisinde latince çevirmenin mikrofon ve kulaklık bulunarak yapılır. Latince Simultane tercümedeLatince tercüman konuşmacıyla eş zamanlı olarak tercüme yapmaktadır. Kulaklığı vasıtasıyla konuşulanı Latince Türkçe Çeviri yapar ve mikrofon vasıtasıyla konuşulanı dinleyenlere iletir. simultane Çeviriler de kabin, mikrofon, kulaklık gibi benzeri araçların yer aldığı teknik donanıma sahip olmak lazımdır. Tercüme Büromuz Latince simultane, konferans Çevirileri ve simultane gibi konularda da oldukça kaliteli danışmanlık hizmeti verebilmektedir.

Latince Simultane tercümede, tercüman kabin içinde olup ve konuşmacının söylediklerini eşzamanlı olarak tercüme yapar. Dinleyiciler ise kulaklıklarını kendi dilleri olan Latince dili moduna getirerek konuşmaları eşzamanlı olarak dinleyebilirler. Latince Simultane tercüme, birçok dili içeren toplantı organizasyonlarında, konferans, kongre gibi etkinliklerde kullanılır.

Latince simultane tercümanlık hizmetlerini, kaliteli derecede Latince lügat ve dil bilgisi gibi konulara hakim ve iyi diksiyon gerektirdiğinden diğer Latince çevirmenlerimiz dışında sadece Latince simultane tercüme yapan alanında uzman, tecrübeli tercümanlar vasıtasıyla sizlere kaliteli hizmet veriyoruz.

Latince Simultane Tercümelerde Sistemin Önemi;

Teknik ekipmanlarımızın hepsi Latince simultane sektörlerinde dünyada öncü marka olan Bosch imzasını taşımaktadır. Toplantı salonunuza, konferans salonunuza hususi olarak mevkilendirilen ses ekipmanlarımız sayesinde dinleyiciye kaliteli bir simultane hizmet sunmaktadır. Eş zamanlı olarak 30 dile hakim simultane tercüme imkanı sunan tercüman ünitelerimiz dijital ekranları sayesinde tercümanlarımız için hatasız, konforlu bir ortam yaratmaktadır.

Latince Simultane Tercümede çevirmen sayısı;

Bir Latince simultane tercüman maksimum 1 saat tercüme yapabileceği için, Latince simultane tercümeler için minimum 2 simultane tercüman gereklidir. 2 kişilik simultane tercüman ekibi, 1 günde maksimum 4 saat tercüme yapabilmektedirler.

Latince Simultane Çeviri Alanları;

Her türlü Latince sunumlar, Latince simultane konferanslar, Latince simultane tercümanlarımız, Latince simultane toplantılar,  Latince sempozyum, Latince simultane görüşmeler, Latince yabancı iş heyetleri, Latince özel sunumlar, demeçler, programlar için hizmet vermektedir.

Antalya, İstanbul,  Eskişehir, İzmir, Konya, Afyon, Diyarbakır,  ve Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin birçok şehrinde Latince simultane tercüme hizmeti verdiğimiz referanslarımız mevcuttur.

Latince simultane tercümelerde zaman çok önemlidir ve mutlaka işini bilen eş zamanlı Latince Türkçe tercüme yapabilen hedef dille, diğer dili çok iyi bilen donanımlı, hızlı düşünen, anlama ve aktarma yeteneğine sahip Latince simultane çevirmenler gerekmektedir.

Latince Simultane Tercüme Donanımı;

Latince simultane ekipmanlarının bizim tarafımızdan sağlanabilmesi talep ediliyorsa, konferansın içeriği, konuşmacı ve ziyaretçi sayısı belirtmelidir.

Müşterilerimizin verdiği programa, bilgilere, organizasyonun yapılacağı yer ve tarihe göre aşağıdaki ekipmanları içerecek şekilde en uygun fiyat teklifi verilir.

Simultane tercüman, Simultane dinleyici kulaklığı, Toplantı amaçlı ses sistemi, El telsiz mikrofonu, Yaka telsiz mikrofonu, Kürsü mikrofonu, Delege besleme ünitesi, Delege mikrofonu, Simultane kabin, Ses kayıt sistemi,

Latince Tercüme Büromuz bünyesinde bu konuda en deneyimli Latince simultane tercüman kadromuzla sizlerle beraberiz.

 çeviri bürosu

main content banner 1

main content banner 2

Müşteri Hizmetleri

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840