Malayca Simultane Tercüme

Malayca Simultane Tercüme

Simultane Malayca tercüme anında yapılan eş zamanlı tercümedir. Malayca simultane tercümede; Bir kabin içerisinde malayca çevirmenin mikrofon ve kulaklık bulunarak yapılır. Malayca Simultane tercümedeMalayca tercüman konuşmacıyla eş zamanlı olarak tercüme yapmaktadır. Kulaklığı vasıtasıyla konuşulanı Malayca Türkçe Çeviri yapar ve mikrofon vasıtasıyla konuşulanı dinleyenlere iletir. simultane Çeviriler de kabin, mikrofon, kulaklık gibi benzeri araçların yer aldığı teknik donanıma sahip olmak lazımdır. Tercüme Büromuz Malayca simultane, konferans Çevirileri ve simultane gibi konularda da oldukça kaliteli danışmanlık hizmeti verebilmektedir.

Malayca Simultane tercümede, tercüman kabin içinde olup ve konuşmacının söylediklerini eşzamanlı olarak tercüme yapar. Dinleyiciler ise kulaklıklarını kendi dilleri olan Malayca dili moduna getirerek konuşmaları eşzamanlı olarak dinleyebilirler. Malayca Simultane tercüme, birçok dili içeren toplantı organizasyonlarında, konferans, kongre gibi etkinliklerde kullanılır.

Malayca simultane tercümanlık hizmetlerini, kaliteli derecede Malayca lügat ve dil bilgisi gibi konulara hakim ve iyi diksiyon gerektirdiğinden diğer Malayca çevirmenlerimiz dışında sadece Malayca simultane tercüme yapan alanında uzman, tecrübeli tercümanlar vasıtasıyla sizlere kaliteli hizmet veriyoruz.

Malayca Simultane Tercümelerde Sistemin Önemi;

Teknik ekipmanlarımızın hepsi Malayca simultane sektörlerinde dünyada öncü marka olan Bosch imzasını taşımaktadır. Toplantı salonunuza, konferans salonunuza hususi olarak mevkilendirilen ses ekipmanlarımız sayesinde dinleyiciye kaliteli bir simultane hizmet sunmaktadır. Eş zamanlı olarak 30 dile hakim simultane tercüme imkanı sunan tercüman ünitelerimiz dijital ekranları sayesinde tercümanlarımız için hatasız, konforlu bir ortam yaratmaktadır.

Malayca Simultane Tercümede çevirmen sayısı;

Bir Malayca simultane tercüman maksimum 1 saat tercüme yapabileceği için, Malayca simultane tercümeler için minimum 2 simultane tercüman gereklidir. 2 kişilik simultane tercüman ekibi, 1 günde maksimum 4 saat tercüme yapabilmektedirler.

Malayca Simultane Çeviri Alanları;

Her türlü Malayca sunumlar, Malayca simultane konferanslar, Malayca simultane tercümanlarımız, Malayca simultane toplantılar,  Malayca sempozyum, Malayca simultane görüşmeler, Malayca yabancı iş heyetleri, Malayca özel sunumlar, demeçler, programlar için hizmet vermektedir.

Antalya, İstanbul,  Eskişehir, İzmir, Konya, Afyon, Diyarbakır,  ve Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin birçok şehrinde Malayca simultane tercüme hizmeti verdiğimiz referanslarımız mevcuttur.

Malayca simultane tercümelerde zaman çok önemlidir ve mutlaka işini bilen eş zamanlı Malayca Türkçe tercüme yapabilen hedef dille, diğer dili çok iyi bilen donanımlı, hızlı düşünen, anlama ve aktarma yeteneğine sahip Malayca simultane çevirmenler gerekmektedir.

Malayca Simultane Tercüme Donanımı;

Malayca simultane ekipmanlarının bizim tarafımızdan sağlanabilmesi talep ediliyorsa, konferansın içeriği, konuşmacı ve ziyaretçi sayısı belirtmelidir.

Müşterilerimizin verdiği programa, bilgilere, organizasyonun yapılacağı yer ve tarihe göre aşağıdaki ekipmanları içerecek şekilde en uygun fiyat teklifi verilir.

Simultane tercüman, Simultane dinleyici kulaklığı, Toplantı amaçlı ses sistemi, El telsiz mikrofonu, Yaka telsiz mikrofonu, Kürsü mikrofonu, Delege besleme ünitesi, Delege mikrofonu, Simultane kabin, Ses kayıt sistemi,

Malayca Tercüme Büromuz bünyesinde bu konuda en deneyimli Malayca simultane tercüman kadromuzla sizlerle beraberiz.

 çeviri bürosu

main content banner 1

main content banner 2

Müşteri Hizmetleri

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840