Moğolca Çeviri Ofisi:

Moğolca tercüme alanında uzun süredir sizlerin güvenini kazanmaya devam eden tercüme büromuz, Moğolca çeviri alanında en yararlı Moğolca tercüme çözümlerini, siz değerli Moğolca tercüme talebi olan müşterilerimiz için Moğolca tercümanlarımızla, çeviri büromuz bir araya getirmeye devam etmektedir. Alanlarında uzman Moğolca tercüman ekibimiz ve isteklerinize anlık olarak çözümler üretebilen Moğolca çevirmenlerimiz ile en iyi Moğolca tercümenin yanında, en ekonomik Moğolca çeviri alternatiflerini sizlere sunmaya devam etmektedir.

Kurumsal yapınıza, firmanıza özel Moğolca alanının tüm konularında, detaylı çözümler ile kaliteli Moğolca çeviri hizmeti almak isteyenlerin aradığı tercüme ofisi olan tercüme büromuz, Moğolca tercüme konusunda en uygun, en ideal çözümleri; talebiniz doğrultusunda firmanıza ve sizlere sunmaya devam ediyor. Kurumsal yapıda olan firmanız ve şirketiniz için Moğolca alanında kendimizi geliştirmiş olduğumuz müstesna Moğolca çeviri çözümleri ile Moğolca tercüme belgelerinizin, dosyalarınızın, evraklarınızın hızlı ve dikkatli bir şekilde sizlere teslim edilmesini sağlayan Moğolca çözümlerimiz ile sürekli olarak hizmetinizdeyiz. Kaliteli Moğolca tercüme hizmetinin adresi olmayı başarmış olan çeviri büromuz, en uygun fiyat ile en kaliteli Moğolca tercüme hizmetini sizler için bir araya getirmeye devam etmektedir.

Moğolca tercümenin, sektörel alanlarda belirlediğimiz uygun çözümler ile en ideal Moğolca çeviri çözümlerini, firmalarınız için bir araya getirmiş olan Moğolca tercüme büromuz, Moğolca alanında en uygun çözümleri, siz değerli kurumsal müşterilerimiz için kaliteli Moğolca tercüme platformunda buluşturmaya devam etmektedir. Firmanıza özel, uygun maliyetli çözümler ile yüksek kaliteli Moğolca çeviri tercüme hizmetini almak için tercüme büromuzla irtibat sağlayınız.

Moğolca tercüme, uzmanlık alanı gerektiren detaylar içerir!

Moğolca tercüme ofisimiz, Moğolca çeviri konularında, uzman Moğolca tercüman kadrolaşmamızla, size özel Moğolca çeviri çözümlerini takdim etmeye devam eden Moğolca tercüme büromuz, alanında en iyi Moğolca çözüm detaylarını sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Moğolca tercüme sektörünün en önemli olmazsa olmazları arasında bulunan Moğolca çeviri hızı, Moğolca tercümede rakam ve kalite beraberliğini değerli müşterilerimiz için bir araya getirmiş olan Moğolca tercüman kadromuz günün her saatinde sizlere en uygun Moğolca tercüme hizmeti vermeye devam ediyor. Moğolca teknik, yazılı, sözlü, simultane, ardıl gibi birçok konularda müşterilerimize hizmet sunmaya devam eden Moğolca çeviri büromuz Moğolca alanında sizlere sunmakta olduğu alternatif Moğolca çözümleri ile öncü tercüme bürosu olarak Moğolca çeviri hizmetlerine devam etmektedir.

Moğolca metnin kullanılacağı iş alanının, sektörü veya alanlara göre konunun kendi içinde çeşitli konulara ayrılması, Moğolca çevirisi yapılacak olan metnin; konusunda uzman Moğolca tercümanlarca yapılması ihtiyacını doğurmaktadır. Moğolca tercümesi yapılması istenen içeriğin, konusunda uzmanlaşmış Moğolca tercümana yaptırılması Moğolca çeviri sektöründe uygulanması önemle gereken öncelikli bir kuraldır.

Türkiye Genelinde Sözlü Moğolca Çevirmenlik:

Moğolca sözlü tercümana ihtiyacınız mı var ya da size Moğolca tercümanın refakat etmesini mi istiyorsunuz? İşte burada Moğolca sözlü tercümanlık hizmeti veren Moğolca tercüme ofisimiz devreye giriyor. Moğolca sözlü tercümelerinizin çoğu; genellikle yurtdışından gelen misafirlerinizin ülkesinde kullandığı ana dili olan Moğolca dilinde konuşmak istemesidir. Bu sebeple Moğolca ticari iş görüşmesi, yurtdışını telefon ile aramak için Moğolca konuşma, Moğolca telekonferans tercümesi, Moğolca sözlü tercümanı yanınızda bulundurma gibi sözlü çeviri hizmetlerini, Türkiye’nin hangi şehrinden talep ederseniz edin, tercüme ofisimiz Moğolca sözlü tercüman tedarik edebilir.

Alanında Uzmanlaşmış Moğolca Çevirmen Kadrosu:

Moğolca çeviri büromuz yıllardır, sadece Moğolca tercüme alanlarında uzmanlaşmış, Moğolca çeviri yapan profesyonel Moğolca tercümanlardan oluşmakla beraber tercümenin konusu ne olursa olsun titizlikle Moğolca belgelerinizi, Moğolca dokümanlarınızı, Moğolca dosyalarınızı tüm tercüman kadromuzla çevirisini yapıp, kontrollerden geçirip Moğolca tercüme sürecini uzmanlıkla tamamlıyoruz.

Moğolca Çevirmen, Moğolca Tercüman:

Moğolca tercüme ofisimizde, büro içinde tam zamanlı Moğolca tercümanlarımız mevcut olup; kısıtlı zamanda acil ve hızlı bir şekilde Moğolca diline tercümesi yapılması gereken belgelerinizin Moğolca çevirilerini istemiş olduğunuz sürede Moğolca tercümanlarımızın kontrolünden geçtikten sonra belgelerinizi Moğolca tercüman teslim etmektedir.

Moğolca Yeminli Tercüme, Moğolca Yeminli Çeviri:

Moğolca yeminli tercümanlık; noterlerin, Moğolca dilinde üniversite düzeyinde diploması, Moğolca dilini bildiğini gösteren yüksek düzeyde eğitim sertifikası veya Moğolca konuşulan ülkede doğmuş ve Moğolca dilini ana dili gibi bildiğini beyan eden kişilere, aslına uygun Moğolca tercüme yapacağına dair yemin ettirerek ve yazılı olarak da bu yemini imzalatmak suretiyle tanıdığı yetkiye denir.

Moğolca yeminli çevirmen olacak kişilerin ülkemizde, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması zorunludur. Moğolca yeminli tercümanının çevirisini yaptığı ve kaşeleyip imzaladığı, sonrasında da noterin onayladığı belge; yeminli Moğolca tercümedir. Moğolca yeminli tercümanın yaptığı çevirinin noter onayını sadece Moğolca tercümanın yemin zaptı aldığı noter, tercüme onay işlemini gerçekleştirmektedir. Moğolca tercümanın herhangi bir noterde Moğolca Türkçe yemin zaptının bulunması, Moğolca tercümanın imzasının başka bir noter tarafından da tanınacağı anlamına gelmez.

Bir Moğolca çevirmen, birden fazla farklı noterliklerden yemin zaptı alabilir. Genellikle resmi evraklarda, konsolosluklarca veya mahkemelerce yapılan çevirilerde Moğolca yeminli tercüman imzasını yasalar gereği şart koşarlar. Moğolca yeminli tercüman ve çeviri hizmetlerinizde Moğolca yeminli tercüme bürosu olarak Moğolca yemin gerektiren belgeleriniz, dokümanlarınız, evraklarınız için bulunduğunuz bölgede Moğolca yeminli tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

 

Moğolca Tercümede e-imza Onayı:

Yeni çıkan düzenlemeler doğrultusunda Moğolca tercümanlar, e-imza (elektronik imza) dönemine geçecektir. Uygulamaya henüz başlanmamakla birlikte, ön görülen ve ilerleyen zamanlarda Moğolca tercümanlar; bağlı bulundukları noterlerden, federasyon (TURÇEF) ve tercüme meslek odaları gibi mevcut kurumsal yerlerden, e-imza (elektronik imza) temin edilebilecektir. Bu uygulamayla onaylanacak olan Moğolca belge, e-imzalı olacak ve Moğolca yemin alınan noterlerden e-imza ile işlemler gerçekleşecektir.

Yakın zamanda ise vatandaşlar noter huzurunda olmadan Moğolca tercüme işlemi yapabilecek ve Moğolca tercüme, çeviri onayı gibi işlemlerini fiziki olarak belge düzenlemeden, elektronik ortamda Moğolca tercüme onaylarını gerçekleştirebilecektir. Henüz kesinleşmemekle birlikte, Moğolca belgenin e-imza ile tasdik uygulamaları önümüzdeki dönemlerde başlayacaktır. Tercüme büromuzda tam zamanlı, tercüman meslek sorumluluk sigortasına sahip, TURÇEF’e kayıtlı Moğolca yeminli elektronik imzalı tercümanlar bulunmakta ve tercümesini yaptırmak istediğiniz belgeyi, güvenle; kayıtlı Moğolca tercümanlarımıza gönderebilirsiniz.

Kayıt bulunmuyor

Moğolca Tercüme Bürosu

 çeviri bürosu

main content banner 1

main content banner 2

Müşteri Hizmetleri

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840