Boşanma Kararı Moğolca Çevirisi

Boşanma Kararı Moğolca Çevirisi

Moğolca boşanma çevirisi ile bağlantılı olan tercüme gereğini ele alırsak, boşanma; Evli kişilerin evlilik yaşantılarına devam edememeleridir. Bu gibi durumlarda aile mahkemeleri bu kişilerin boşanma işini ortaya koyar. Evliliği sonlanmış olan kişiler, sonraki evliliklerini yurtdışında gerçekleştirecekleri olan ülkede geçerli resmi dilin Moğolca olmasından ötürü belgenin Türkçeden Moğolca diline tercümesi şarttır. Geçmişe yönelik beyanlarda bulunmak mecburiyetinde olduklarından, boşanma işlemini tasdik eden mahkeme kararı talep edilmektedir. Muhataplardan biri yurtdışında ise bu karar, Moğolca çeviri yapılarak noter tasdiki yapılacak biçimde ulaşacağı ülkede kullanılan dil olan Moğolca tercümesiyle birlikte boşanma kararı Moğolca çevirisio ülkenin resmi makamı olan evlendirme dairesine verilir. Öteki türlüsü ise yurtdışından Türkiye’ye gelen yabancı uyruklu şahısların, Türkiye’deki evliliklerinde yabancı şahsın yurtdışında boşanmış ise Moğolca boşanma belgesinin Türkçeye çevirisi talep edilmektedir.

Boşanma kararlarının Türkçeden Moğolca lisanına veya Moğolca lisanından Türkçeye çevirisinde boşanma davaları tercümelerine bakan kalifiye Moğolca çevirmenlerle hizmet sağlıyoruz.

Boşanma, Ayrılık Belgesinin Husus Noktaları Öz Olarak Bunlardır;

Moğolca boşanma çeviri, Moğolca boşanma tercüme, Moğolca boşanma kararı çevirisi, Moğolca mahkeme boşanma kararı tercümesi, Moğolca Türkçe boşanma karar çevirisi, Moğolca yurtdışı boşanma kararı çeviri, Moğolca yabancı ülkede boşanma tercüme, Moğolca boşanma kararı tercüme, Moğolca boşanma kararı çevirisi

 çeviri bürosu

main content banner 1

main content banner 2

Müşteri Hizmetleri

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840