Moğolca İkametgah Çevirisi

İkametgah Çevirisi Moğolca

İkametgah İlmühaberi oturduğumuz adresi tasdik eden ve muhtarlıklardan temin edilen resmi belgedir. Moğolca İkametgah tercümeleriveya diğer ismi ile oturum belgesi tercümeleri hususunda yüksek ivmeli ve üstün kalitedeki hizmetimizle yanınızdayız.

Oturma Belgesinin Moğolca Tercümesi;

Türkiye’ye çeşitli nedenlerden ötürü yerleşmek veya çalışmak için gelmiş her yabancı şahıs, bir ay zarfında yabancı uyruklu vatandaşlar için verilen ’’oturum izni’’ veya diğer adıyla ’’ikamet tezkeresi’’ alma mecburiyeti vardır.

Yurtdışında yabancı uyruklu şahısla evlilik yapmak için lüzumlu belgeler içinde olan Türkçe ikametgah ilmühaberinin Moğolca lisanına tercümesi veya Türkçe belgenin Moğolca lisanına çevirisi şarttır.

İkametgah Belgesi, Oturma İzin Belgesi Hangi Durumlarda Moğolca Lazım Olur;

Çalışma Amaçlı İkametgah İçin Moğolca Çevirisi

İş Görüşmesi Amaçlı İkametgah İçin Moğolca Tercümesi

Montaj, Bakım-Onarım Amaçlı İkametgah İçin Moğolca Tercüme

6 Ay İkamet Bakanlık Emri Çalışma Öncesi İkametgah İçin Moğolca Çevirisi

Turistik Amaçlı, Çıkış İkametgah İçin Moğolca Tercümeler

Tedavi Amaçlı İkametgah İçin Moğolca Tercümelerin Çevirisi

Sportif Faaliyet Amaçlı ikamet tezkeresi İkametgah İçin Moğolca Tercüme

Oturma izni almak İçin Gerekli Belgelerin "Başvuru için makamlarca istenilebilen belgelerin ve evrakların tümü noter tasdikli Türkçe, Moğolca çevirileri ile birlikte iletilecektir” tercümenizi Moğolca noter yeminli vaziyette hazırlıyoruz.

Genelde oturma belgesi ve ikametgah Moğolca tercümeleri yurtdışı vize işlemleri için gereklidir. Birtakım ülkelerde Moğolca yeminli noter tasdikli evrak istendiği gibi bazıları ise yalnızca Moğolca çevirisini kâfi görmektedir.

Moğolca İkametgah Çevirisi İçin Aramalar;

Moğolca İkametgah Tercümesi, Moğolca İkametgah Çevirisi, İkametgah Belgesinin Moğolca Çevirisi, İkametgah Moğolca tercümeler

 çeviri bürosu

main content banner 1

main content banner 2

Müşteri Hizmetleri

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840