Moğolca Simultane Tercüme

Moğolca Simultane Tercüme

Simultane Moğolca tercüme anında yapılan eş zamanlı tercümedir. Moğolca simultane tercümede; Bir kabin içerisinde mogolca çevirmenin mikrofon ve kulaklık bulunarak yapılır. Moğolca Simultane tercümedeMoğolca tercüman konuşmacıyla eş zamanlı olarak tercüme yapmaktadır. Kulaklığı vasıtasıyla konuşulanı Moğolca Türkçe Çeviri yapar ve mikrofon vasıtasıyla konuşulanı dinleyenlere iletir. simultane Çeviriler de kabin, mikrofon, kulaklık gibi benzeri araçların yer aldığı teknik donanıma sahip olmak lazımdır. Tercüme Büromuz Moğolca simultane, konferans Çevirileri ve simultane gibi konularda da oldukça kaliteli danışmanlık hizmeti verebilmektedir.

Moğolca Simultane tercümede, tercüman kabin içinde olup ve konuşmacının söylediklerini eşzamanlı olarak tercüme yapar. Dinleyiciler ise kulaklıklarını kendi dilleri olan Moğolca dili moduna getirerek konuşmaları eşzamanlı olarak dinleyebilirler. Moğolca Simultane tercüme, birçok dili içeren toplantı organizasyonlarında, konferans, kongre gibi etkinliklerde kullanılır.

Moğolca simultane tercümanlık hizmetlerini, kaliteli derecede Moğolca lügat ve dil bilgisi gibi konulara hakim ve iyi diksiyon gerektirdiğinden diğer Moğolca çevirmenlerimiz dışında sadece Moğolca simultane tercüme yapan alanında uzman, tecrübeli tercümanlar vasıtasıyla sizlere kaliteli hizmet veriyoruz.

Moğolca Simultane Tercümelerde Sistemin Önemi;

Teknik ekipmanlarımızın hepsi Moğolca simultane sektörlerinde dünyada öncü marka olan Bosch imzasını taşımaktadır. Toplantı salonunuza, konferans salonunuza hususi olarak mevkilendirilen ses ekipmanlarımız sayesinde dinleyiciye kaliteli bir simultane hizmet sunmaktadır. Eş zamanlı olarak 30 dile hakim simultane tercüme imkanı sunan tercüman ünitelerimiz dijital ekranları sayesinde tercümanlarımız için hatasız, konforlu bir ortam yaratmaktadır.

Moğolca Simultane Tercümede çevirmen sayısı;

Bir Moğolca simultane tercüman maksimum 1 saat tercüme yapabileceği için, Moğolca simultane tercümeler için minimum 2 simultane tercüman gereklidir. 2 kişilik simultane tercüman ekibi, 1 günde maksimum 4 saat tercüme yapabilmektedirler.

Moğolca Simultane Çeviri Alanları;

Her türlü Moğolca sunumlar, Moğolca simultane konferanslar, Moğolca simultane tercümanlarımız, Moğolca simultane toplantılar,  Moğolca sempozyum, Moğolca simultane görüşmeler, Moğolca yabancı iş heyetleri, Moğolca özel sunumlar, demeçler, programlar için hizmet vermektedir.

Antalya, İstanbul,  Eskişehir, İzmir, Konya, Afyon, Diyarbakır,  ve Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin birçok şehrinde Moğolca simultane tercüme hizmeti verdiğimiz referanslarımız mevcuttur.

Moğolca simultane tercümelerde zaman çok önemlidir ve mutlaka işini bilen eş zamanlı Moğolca Türkçe tercüme yapabilen hedef dille, diğer dili çok iyi bilen donanımlı, hızlı düşünen, anlama ve aktarma yeteneğine sahip Moğolca simultane çevirmenler gerekmektedir.

Moğolca Simultane Tercüme Donanımı;

Moğolca simultane ekipmanlarının bizim tarafımızdan sağlanabilmesi talep ediliyorsa, konferansın içeriği, konuşmacı ve ziyaretçi sayısı belirtmelidir.

Müşterilerimizin verdiği programa, bilgilere, organizasyonun yapılacağı yer ve tarihe göre aşağıdaki ekipmanları içerecek şekilde en uygun fiyat teklifi verilir.

Simultane tercüman, Simultane dinleyici kulaklığı, Toplantı amaçlı ses sistemi, El telsiz mikrofonu, Yaka telsiz mikrofonu, Kürsü mikrofonu, Delege besleme ünitesi, Delege mikrofonu, Simultane kabin, Ses kayıt sistemi,

Moğolca Tercüme Büromuz bünyesinde bu konuda en deneyimli Moğolca simultane tercüman kadromuzla sizlerle beraberiz.

 çeviri bürosu

main content banner 1

main content banner 2

Müşteri Hizmetleri

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840