Moğolca Vekaletname Çevirisi

Moğolca Vekaletname Çevirisi

Türkçe Vekaletnamenin Moğolca diline çevirisi;

Moğolca diline çevrilmiş vekaletname, şahsın, kişinin, firmanın, şirketin başka bir şahsa, firmaya, şirkete belirli hallerde kendi adına işlem yapabilmesi için yazılı olarak noterden yetkilendirme verdiği bir dosyalardır.

Ev, Bina, Arsa, Konut, Taşınmazlarla ilgili işlemler, satış, istimlak, şirket kuruluşu, şahısa göre banka yetkileri, araba ile alakalı işlemler (satış, devir, vb.), Bankalarla alakalı işlemler, Miras intikal ve taksimatı, satış ve devir işlemleri, kiraya verme işlemleri, telefon işlemleri (numara taşınması, devri ile alakalı olan işlemler) gibi bir sürü işlemde sizin veya başka bir firmanın, kişinin adına vekaleten başka bir kişiyi yetkili kıldığınıza dair noterlerde oluşturulmuş Türkçe vekaletleri Türkçeden Moğolca diline çeviri yapılması ve göndereceğiniz ülkede konuşulan Moğolca diline çeviri yaptırmanız şart olabilir. Bu sebepten dolayı vekaletnameler münferit, genel ve özel olarak üçe ayrılırlar. Türkiye'deki noterlerde Türkçe oluşturulup yurtdışında kullanılacak olan vekaletnameler noterde tasdik işlemi yapılır dahilinde Moğolca diline çevirisi yapılır ve tekrar Türkçe orijinal dosyanın üstüne Vekaletnamenin Moğolcasi konularak resmi kurum ve kuruluşlarda onay işlemi görebilmesi için Noterden tasdiklenir sonrasında Moğolca tasdiklenen vekaletnamenin apostil işlemleri gerçekleşir ve dosyanın gideceği ülkenin elçiliğinden, konsolosluğundan tasdiklenir.

Moğolca konuşulan ülkelerden bölgelerden iletilen Moğolca vekaletnamelerin ülkemizde geçerli sürekliliği olabilmesi için Moğolca dilinden Türkçeye çevirisi yapıldıktan sonra noterden tasdiklenir ve ülkemiz hudutları içerisinde amacına bağlı olarak kullanılabilir.

Vekaletname konusu ehemmiyetli olduğu için çeviriler uzman Moğolca vekaletname çevirisi yapan çevirmenler tarafından çevirisi yapılmalıdır. Moğolca, Türkçe – Türkçe, Moğolca vekaletname çevirisi yapan uzman tecrübeli Moğolca çevirmen kadrosu ile Moğolca vekaletname çeviri ve Moğolca vekaletname çeviri işlerinizde çeviri büromuzdan hizmet alma hususunda faydalanabilirsiniz.

Moğolca Vekaletname Türleri

Şahıslara Veraset İntikal İşlemlerine İlişkin Moğolca Vekaletnamesi

Şahıs veya firmalara Tapuda Yapılacak İşlemlere İlişkin Moğolca Vekaletname

Şahıslara ve Firmalara verilen Genel Moğolca Vekaletnamesi

Gayrimenkul Alımına İlişkin Moğolca Vekaletname

Boşanma Yetkili Moğolca Vekaletnamesi

Firmalara, Şahıslara İpotek Vermek Hakkında Moğolca Vekaletname

Şahıs, Firmalar, Şirketler Tarafından Moğolca Verilecek Vekaletnameler

Şahıslar, Firmalar Şirket Kuruluşu İçin Moğolca Verilecek Vekaletnameleri

Firmalar, Şahıslar ve Şirket Hisse Devrine Moğolca İlişkin Vekaletname

Moğolca diline hazırlanması gereken vekaletname örnekleri

Moğolca vekaletname çeviri, Moğolca vekaletname çeviri, Moğolca vekaletname çevirisi, Moğolca vekaletname çevirisi, Moğolca Türkçe vekaletname çeviri, Türkçe Moğolca vekaletname çevirisi

Türkçe Vekaletnamenin Moğolca Çevirisi;

Türkçe vekaletname Moğolca yeminli çevirmenler tarafından birebir çevirisi yapılır. Moğolca çevirisi yapılan Vekaletnamenin Moğolca yeminli çeviri, çeviri ehemmiyeti taşıyabilmesi için çeviri kaşemiz imzamız ve Moğolca yeminli çevirmenin imza onayı gerekmektedir.

 çeviri bürosu

main content banner 1

main content banner 2

Müşteri Hizmetleri

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840