Norveççe Çeviri Ofisi:

Norveççe tercüme alanında uzun süredir sizlerin güvenini kazanmaya devam eden tercüme büromuz, Norveççe çeviri alanında en yararlı Norveççe tercüme çözümlerini, siz değerli Norveççe tercüme talebi olan müşterilerimiz için Norveççe tercümanlarımızla, çeviri büromuz bir araya getirmeye devam etmektedir. Alanlarında uzman Norveççe tercüman ekibimiz ve isteklerinize anlık olarak çözümler üretebilen Norveççe çevirmenlerimiz ile en iyi Norveççe tercümenin yanında, en ekonomik Norveççe çeviri alternatiflerini sizlere sunmaya devam etmektedir.

Kurumsal yapınıza, firmanıza özel Norveççe alanının tüm konularında, detaylı çözümler ile kaliteli Norveççe çeviri hizmeti almak isteyenlerin aradığı tercüme ofisi olan tercüme büromuz, Norveççe tercüme konusunda en uygun, en ideal çözümleri; talebiniz doğrultusunda firmanıza ve sizlere sunmaya devam ediyor. Kurumsal yapıda olan firmanız ve şirketiniz için Norveççe alanında kendimizi geliştirmiş olduğumuz müstesna Norveççe çeviri çözümleri ile Norveççe tercüme belgelerinizin, dosyalarınızın, evraklarınızın hızlı ve dikkatli bir şekilde sizlere teslim edilmesini sağlayan Norveççe çözümlerimiz ile sürekli olarak hizmetinizdeyiz. Kaliteli Norveççe tercüme hizmetinin adresi olmayı başarmış olan çeviri büromuz, en uygun fiyat ile en kaliteli Norveççe tercüme hizmetini sizler için bir araya getirmeye devam etmektedir.

Norveççe tercümenin, sektörel alanlarda belirlediğimiz uygun çözümler ile en ideal Norveççe çeviri çözümlerini, firmalarınız için bir araya getirmiş olan Norveççe tercüme büromuz, Norveççe alanında en uygun çözümleri, siz değerli kurumsal müşterilerimiz için kaliteli Norveççe tercüme platformunda buluşturmaya devam etmektedir. Firmanıza özel, uygun maliyetli çözümler ile yüksek kaliteli Norveççe çeviri tercüme hizmetini almak için tercüme büromuzla irtibat sağlayınız.

Norveççe tercüme, uzmanlık alanı gerektiren detaylar içerir!

Norveççe tercüme ofisimiz, Norveççe çeviri konularında, uzman Norveççe tercüman kadrolaşmamızla, size özel Norveççe çeviri çözümlerini takdim etmeye devam eden Norveççe tercüme büromuz, alanında en iyi Norveççe çözüm detaylarını sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Norveççe tercüme sektörünün en önemli olmazsa olmazları arasında bulunan Norveççe çeviri hızı, Norveççe tercümede rakam ve kalite beraberliğini değerli müşterilerimiz için bir araya getirmiş olan Norveççe tercüman kadromuz günün her saatinde sizlere en uygun Norveççe tercüme hizmeti vermeye devam ediyor. Norveççe teknik, yazılı, sözlü, simultane, ardıl gibi birçok konularda müşterilerimize hizmet sunmaya devam eden Norveççe çeviri büromuz Norveççe alanında sizlere sunmakta olduğu alternatif Norveççe çözümleri ile öncü tercüme bürosu olarak Norveççe çeviri hizmetlerine devam etmektedir.

Norveççe metnin kullanılacağı iş alanının, sektörü veya alanlara göre konunun kendi içinde çeşitli konulara ayrılması, Norveççe çevirisi yapılacak olan metnin; konusunda uzman Norveççe tercümanlarca yapılması ihtiyacını doğurmaktadır. Norveççe tercümesi yapılması istenen içeriğin, konusunda uzmanlaşmış Norveççe tercümana yaptırılması Norveççe çeviri sektöründe uygulanması önemle gereken öncelikli bir kuraldır.

Türkiye Genelinde Sözlü Norveççe Çevirmenlik:

Norveççe sözlü tercümana ihtiyacınız mı var ya da size Norveççe tercümanın refakat etmesini mi istiyorsunuz? İşte burada Norveççe sözlü tercümanlık hizmeti veren Norveççe tercüme ofisimiz devreye giriyor. Norveççe sözlü tercümelerinizin çoğu; genellikle yurtdışından gelen misafirlerinizin ülkesinde kullandığı ana dili olan Norveççe dilinde konuşmak istemesidir. Bu sebeple Norveççe ticari iş görüşmesi, yurtdışını telefon ile aramak için Norveççe konuşma, Norveççe telekonferans tercümesi, Norveççe sözlü tercümanı yanınızda bulundurma gibi sözlü çeviri hizmetlerini, Türkiye’nin hangi şehrinden talep ederseniz edin, tercüme ofisimiz Norveççe sözlü tercüman tedarik edebilir.

Alanında Uzmanlaşmış Norveççe Çevirmen Kadrosu:

Norveççe çeviri büromuz yıllardır, sadece Norveççe tercüme alanlarında uzmanlaşmış, Norveççe çeviri yapan profesyonel Norveççe tercümanlardan oluşmakla beraber tercümenin konusu ne olursa olsun titizlikle Norveççe belgelerinizi, Norveççe dokümanlarınızı, Norveççe dosyalarınızı tüm tercüman kadromuzla çevirisini yapıp, kontrollerden geçirip Norveççe tercüme sürecini uzmanlıkla tamamlıyoruz.

Norveççe Çevirmen, Norveççe Tercüman:

Norveççe tercüme ofisimizde, büro içinde tam zamanlı Norveççe tercümanlarımız mevcut olup; kısıtlı zamanda acil ve hızlı bir şekilde Norveççe diline tercümesi yapılması gereken belgelerinizin Norveççe çevirilerini istemiş olduğunuz sürede Norveççe tercümanlarımızın kontrolünden geçtikten sonra belgelerinizi Norveççe tercüman teslim etmektedir.

Norveççe Yeminli Tercüme, Norveççe Yeminli Çeviri:

Norveççe yeminli tercümanlık; noterlerin, Norveççe dilinde üniversite düzeyinde diploması, Norveççe dilini bildiğini gösteren yüksek düzeyde eğitim sertifikası veya Norveççe konuşulan ülkede doğmuş ve Norveççe dilini ana dili gibi bildiğini beyan eden kişilere, aslına uygun Norveççe tercüme yapacağına dair yemin ettirerek ve yazılı olarak da bu yemini imzalatmak suretiyle tanıdığı yetkiye denir.

Norveççe yeminli çevirmen olacak kişilerin ülkemizde, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması zorunludur. Norveççe yeminli tercümanının çevirisini yaptığı ve kaşeleyip imzaladığı, sonrasında da noterin onayladığı belge; yeminli Norveççe tercümedir. Norveççe yeminli tercümanın yaptığı çevirinin noter onayını sadece Norveççe tercümanın yemin zaptı aldığı noter, tercüme onay işlemini gerçekleştirmektedir. Norveççe tercümanın herhangi bir noterde Norveççe Türkçe yemin zaptının bulunması, Norveççe tercümanın imzasının başka bir noter tarafından da tanınacağı anlamına gelmez.

Bir Norveççe çevirmen, birden fazla farklı noterliklerden yemin zaptı alabilir. Genellikle resmi evraklarda, konsolosluklarca veya mahkemelerce yapılan çevirilerde Norveççe yeminli tercüman imzasını yasalar gereği şart koşarlar. Norveççe yeminli tercüman ve çeviri hizmetlerinizde Norveççe yeminli tercüme bürosu olarak Norveççe yemin gerektiren belgeleriniz, dokümanlarınız, evraklarınız için bulunduğunuz bölgede Norveççe yeminli tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

 

Norveççe Tercümede e-imza Onayı:

Yeni çıkan düzenlemeler doğrultusunda Norveççe tercümanlar, e-imza (elektronik imza) dönemine geçecektir. Uygulamaya henüz başlanmamakla birlikte, ön görülen ve ilerleyen zamanlarda Norveççe tercümanlar; bağlı bulundukları noterlerden, federasyon (TURÇEF) ve tercüme meslek odaları gibi mevcut kurumsal yerlerden, e-imza (elektronik imza) temin edilebilecektir. Bu uygulamayla onaylanacak olan Norveççe belge, e-imzalı olacak ve Norveççe yemin alınan noterlerden e-imza ile işlemler gerçekleşecektir.

Yakın zamanda ise vatandaşlar noter huzurunda olmadan Norveççe tercüme işlemi yapabilecek ve Norveççe tercüme, çeviri onayı gibi işlemlerini fiziki olarak belge düzenlemeden, elektronik ortamda Norveççe tercüme onaylarını gerçekleştirebilecektir. Henüz kesinleşmemekle birlikte, Norveççe belgenin e-imza ile tasdik uygulamaları önümüzdeki dönemlerde başlayacaktır. Tercüme büromuzda tam zamanlı, tercüman meslek sorumluluk sigortasına sahip, TURÇEF’e kayıtlı Norveççe yeminli elektronik imzalı tercümanlar bulunmakta ve tercümesini yaptırmak istediğiniz belgeyi, güvenle; kayıtlı Norveççe tercümanlarımıza gönderebilirsiniz.

Kayıt bulunmuyor

Norveççe Tercüme Bürosu

 çeviri bürosu

main content banner 1

main content banner 2

Müşteri Hizmetleri

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840