Osmanlıca Çeviri Ofisi:

Osmanlıca tercüme alanında uzun süredir sizlerin güvenini kazanmaya devam eden tercüme büromuz, Osmanlıca çeviri alanında en yararlı Osmanlıca tercüme çözümlerini, siz değerli Osmanlıca tercüme talebi olan müşterilerimiz için Osmanlıca tercümanlarımızla, çeviri büromuz bir araya getirmeye devam etmektedir. Alanlarında uzman Osmanlıca tercüman ekibimiz ve isteklerinize anlık olarak çözümler üretebilen Osmanlıca çevirmenlerimiz ile en iyi Osmanlıca tercümenin yanında, en ekonomik Osmanlıca çeviri alternatiflerini sizlere sunmaya devam etmektedir.

Kurumsal yapınıza, firmanıza özel Osmanlıca alanının tüm konularında, detaylı çözümler ile kaliteli Osmanlıca çeviri hizmeti almak isteyenlerin aradığı tercüme ofisi olan tercüme büromuz, Osmanlıca tercüme konusunda en uygun, en ideal çözümleri; talebiniz doğrultusunda firmanıza ve sizlere sunmaya devam ediyor. Kurumsal yapıda olan firmanız ve şirketiniz için Osmanlıca alanında kendimizi geliştirmiş olduğumuz müstesna Osmanlıca çeviri çözümleri ile Osmanlıca tercüme belgelerinizin, dosyalarınızın, evraklarınızın hızlı ve dikkatli bir şekilde sizlere teslim edilmesini sağlayan Osmanlıca çözümlerimiz ile sürekli olarak hizmetinizdeyiz. Kaliteli Osmanlıca tercüme hizmetinin adresi olmayı başarmış olan çeviri büromuz, en uygun fiyat ile en kaliteli Osmanlıca tercüme hizmetini sizler için bir araya getirmeye devam etmektedir.

Osmanlıca tercümenin, sektörel alanlarda belirlediğimiz uygun çözümler ile en ideal Osmanlıca çeviri çözümlerini, firmalarınız için bir araya getirmiş olan Osmanlıca tercüme büromuz, Osmanlıca alanında en uygun çözümleri, siz değerli kurumsal müşterilerimiz için kaliteli Osmanlıca tercüme platformunda buluşturmaya devam etmektedir. Firmanıza özel, uygun maliyetli çözümler ile yüksek kaliteli Osmanlıca çeviri tercüme hizmetini almak için tercüme büromuzla irtibat sağlayınız.

Osmanlıca tercüme, uzmanlık alanı gerektiren detaylar içerir!

Osmanlıca tercüme ofisimiz, Osmanlıca çeviri konularında, uzman Osmanlıca tercüman kadrolaşmamızla, size özel Osmanlıca çeviri çözümlerini takdim etmeye devam eden Osmanlıca tercüme büromuz, alanında en iyi Osmanlıca çözüm detaylarını sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Osmanlıca tercüme sektörünün en önemli olmazsa olmazları arasında bulunan Osmanlıca çeviri hızı, Osmanlıca tercümede rakam ve kalite beraberliğini değerli müşterilerimiz için bir araya getirmiş olan Osmanlıca tercüman kadromuz günün her saatinde sizlere en uygun Osmanlıca tercüme hizmeti vermeye devam ediyor. Osmanlıca teknik, yazılı, sözlü, simultane, ardıl gibi birçok konularda müşterilerimize hizmet sunmaya devam eden Osmanlıca çeviri büromuz Osmanlıca alanında sizlere sunmakta olduğu alternatif Osmanlıca çözümleri ile öncü tercüme bürosu olarak Osmanlıca çeviri hizmetlerine devam etmektedir.

Osmanlıca metnin kullanılacağı iş alanının, sektörü veya alanlara göre konunun kendi içinde çeşitli konulara ayrılması, Osmanlıca çevirisi yapılacak olan metnin; konusunda uzman Osmanlıca tercümanlarca yapılması ihtiyacını doğurmaktadır. Osmanlıca tercümesi yapılması istenen içeriğin, konusunda uzmanlaşmış Osmanlıca tercümana yaptırılması Osmanlıca çeviri sektöründe uygulanması önemle gereken öncelikli bir kuraldır.

Türkiye Genelinde Sözlü Osmanlıca Çevirmenlik:

Osmanlıca sözlü tercümana ihtiyacınız mı var ya da size Osmanlıca tercümanın refakat etmesini mi istiyorsunuz? İşte burada Osmanlıca sözlü tercümanlık hizmeti veren Osmanlıca tercüme ofisimiz devreye giriyor. Osmanlıca sözlü tercümelerinizin çoğu; genellikle yurtdışından gelen misafirlerinizin ülkesinde kullandığı ana dili olan Osmanlıca dilinde konuşmak istemesidir. Bu sebeple Osmanlıca ticari iş görüşmesi, yurtdışını telefon ile aramak için Osmanlıca konuşma, Osmanlıca telekonferans tercümesi, Osmanlıca sözlü tercümanı yanınızda bulundurma gibi sözlü çeviri hizmetlerini, Türkiye’nin hangi şehrinden talep ederseniz edin, tercüme ofisimiz Osmanlıca sözlü tercüman tedarik edebilir.

Alanında Uzmanlaşmış Osmanlıca Çevirmen Kadrosu:

Osmanlıca çeviri büromuz yıllardır, sadece Osmanlıca tercüme alanlarında uzmanlaşmış, Osmanlıca çeviri yapan profesyonel Osmanlıca tercümanlardan oluşmakla beraber tercümenin konusu ne olursa olsun titizlikle Osmanlıca belgelerinizi, Osmanlıca dokümanlarınızı, Osmanlıca dosyalarınızı tüm tercüman kadromuzla çevirisini yapıp, kontrollerden geçirip Osmanlıca tercüme sürecini uzmanlıkla tamamlıyoruz.

Osmanlıca Çevirmen, Osmanlıca Tercüman:

Osmanlıca tercüme ofisimizde, büro içinde tam zamanlı Osmanlıca tercümanlarımız mevcut olup; kısıtlı zamanda acil ve hızlı bir şekilde Osmanlıca diline tercümesi yapılması gereken belgelerinizin Osmanlıca çevirilerini istemiş olduğunuz sürede Osmanlıca tercümanlarımızın kontrolünden geçtikten sonra belgelerinizi Osmanlıca tercüman teslim etmektedir.

Osmanlıca Yeminli Tercüme, Osmanlıca Yeminli Çeviri:

Osmanlıca yeminli tercümanlık; noterlerin, Osmanlıca dilinde üniversite düzeyinde diploması, Osmanlıca dilini bildiğini gösteren yüksek düzeyde eğitim sertifikası veya Osmanlıca konuşulan ülkede doğmuş ve Osmanlıca dilini ana dili gibi bildiğini beyan eden kişilere, aslına uygun Osmanlıca tercüme yapacağına dair yemin ettirerek ve yazılı olarak da bu yemini imzalatmak suretiyle tanıdığı yetkiye denir.

Osmanlıca yeminli çevirmen olacak kişilerin ülkemizde, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması zorunludur. Osmanlıca yeminli tercümanının çevirisini yaptığı ve kaşeleyip imzaladığı, sonrasında da noterin onayladığı belge; yeminli Osmanlıca tercümedir. Osmanlıca yeminli tercümanın yaptığı çevirinin noter onayını sadece Osmanlıca tercümanın yemin zaptı aldığı noter, tercüme onay işlemini gerçekleştirmektedir. Osmanlıca tercümanın herhangi bir noterde Osmanlıca Türkçe yemin zaptının bulunması, Osmanlıca tercümanın imzasının başka bir noter tarafından da tanınacağı anlamına gelmez.

Bir Osmanlıca çevirmen, birden fazla farklı noterliklerden yemin zaptı alabilir. Genellikle resmi evraklarda, konsolosluklarca veya mahkemelerce yapılan çevirilerde Osmanlıca yeminli tercüman imzasını yasalar gereği şart koşarlar. Osmanlıca yeminli tercüman ve çeviri hizmetlerinizde Osmanlıca yeminli tercüme bürosu olarak Osmanlıca yemin gerektiren belgeleriniz, dokümanlarınız, evraklarınız için bulunduğunuz bölgede Osmanlıca yeminli tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

 

Osmanlıca Tercümede e-imza Onayı:

Yeni çıkan düzenlemeler doğrultusunda Osmanlıca tercümanlar, e-imza (elektronik imza) dönemine geçecektir. Uygulamaya henüz başlanmamakla birlikte, ön görülen ve ilerleyen zamanlarda Osmanlıca tercümanlar; bağlı bulundukları noterlerden, federasyon (TURÇEF) ve tercüme meslek odaları gibi mevcut kurumsal yerlerden, e-imza (elektronik imza) temin edilebilecektir. Bu uygulamayla onaylanacak olan Osmanlıca belge, e-imzalı olacak ve Osmanlıca yemin alınan noterlerden e-imza ile işlemler gerçekleşecektir.

Yakın zamanda ise vatandaşlar noter huzurunda olmadan Osmanlıca tercüme işlemi yapabilecek ve Osmanlıca tercüme, çeviri onayı gibi işlemlerini fiziki olarak belge düzenlemeden, elektronik ortamda Osmanlıca tercüme onaylarını gerçekleştirebilecektir. Henüz kesinleşmemekle birlikte, Osmanlıca belgenin e-imza ile tasdik uygulamaları önümüzdeki dönemlerde başlayacaktır. Tercüme büromuzda tam zamanlı, tercüman meslek sorumluluk sigortasına sahip, TURÇEF’e kayıtlı Osmanlıca yeminli elektronik imzalı tercümanlar bulunmakta ve tercümesini yaptırmak istediğiniz belgeyi, güvenle; kayıtlı Osmanlıca tercümanlarımıza gönderebilirsiniz.

Kayıt bulunmuyor

Osmanlıca Tercüme Bürosu

 çeviri bürosu

main content banner 1

main content banner 2

Müşteri Hizmetleri

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840