Portekizce Çeviri Ofisi:

Portekizce tercüme alanında uzun süredir sizlerin güvenini kazanmaya devam eden tercüme büromuz, Portekizce çeviri alanında en yararlı Portekizce tercüme çözümlerini, siz değerli Portekizce tercüme talebi olan müşterilerimiz için Portekizce tercümanlarımızla, çeviri büromuz bir araya getirmeye devam etmektedir. Alanlarında uzman Portekizce tercüman ekibimiz ve isteklerinize anlık olarak çözümler üretebilen Portekizce çevirmenlerimiz ile en iyi Portekizce tercümenin yanında, en ekonomik Portekizce çeviri alternatiflerini sizlere sunmaya devam etmektedir.

Kurumsal yapınıza, firmanıza özel Portekizce alanının tüm konularında, detaylı çözümler ile kaliteli Portekizce çeviri hizmeti almak isteyenlerin aradığı tercüme ofisi olan tercüme büromuz, Portekizce tercüme konusunda en uygun, en ideal çözümleri; talebiniz doğrultusunda firmanıza ve sizlere sunmaya devam ediyor. Kurumsal yapıda olan firmanız ve şirketiniz için Portekizce alanında kendimizi geliştirmiş olduğumuz müstesna Portekizce çeviri çözümleri ile Portekizce tercüme belgelerinizin, dosyalarınızın, evraklarınızın hızlı ve dikkatli bir şekilde sizlere teslim edilmesini sağlayan Portekizce çözümlerimiz ile sürekli olarak hizmetinizdeyiz. Kaliteli Portekizce tercüme hizmetinin adresi olmayı başarmış olan çeviri büromuz, en uygun fiyat ile en kaliteli Portekizce tercüme hizmetini sizler için bir araya getirmeye devam etmektedir.

Portekizce tercümenin, sektörel alanlarda belirlediğimiz uygun çözümler ile en ideal Portekizce çeviri çözümlerini, firmalarınız için bir araya getirmiş olan Portekizce tercüme büromuz, Portekizce alanında en uygun çözümleri, siz değerli kurumsal müşterilerimiz için kaliteli Portekizce tercüme platformunda buluşturmaya devam etmektedir. Firmanıza özel, uygun maliyetli çözümler ile yüksek kaliteli Portekizce çeviri tercüme hizmetini almak için tercüme büromuzla irtibat sağlayınız.

Portekizce tercüme, uzmanlık alanı gerektiren detaylar içerir!

Portekizce tercüme ofisimiz, Portekizce çeviri konularında, uzman Portekizce tercüman kadrolaşmamızla, size özel Portekizce çeviri çözümlerini takdim etmeye devam eden Portekizce tercüme büromuz, alanında en iyi Portekizce çözüm detaylarını sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Portekizce tercüme sektörünün en önemli olmazsa olmazları arasında bulunan Portekizce çeviri hızı, Portekizce tercümede rakam ve kalite beraberliğini değerli müşterilerimiz için bir araya getirmiş olan Portekizce tercüman kadromuz günün her saatinde sizlere en uygun Portekizce tercüme hizmeti vermeye devam ediyor. Portekizce teknik, yazılı, sözlü, simultane, ardıl gibi birçok konularda müşterilerimize hizmet sunmaya devam eden Portekizce çeviri büromuz Portekizce alanında sizlere sunmakta olduğu alternatif Portekizce çözümleri ile öncü tercüme bürosu olarak Portekizce çeviri hizmetlerine devam etmektedir.

Portekizce metnin kullanılacağı iş alanının, sektörü veya alanlara göre konunun kendi içinde çeşitli konulara ayrılması, Portekizce çevirisi yapılacak olan metnin; konusunda uzman Portekizce tercümanlarca yapılması ihtiyacını doğurmaktadır. Portekizce tercümesi yapılması istenen içeriğin, konusunda uzmanlaşmış Portekizce tercümana yaptırılması Portekizce çeviri sektöründe uygulanması önemle gereken öncelikli bir kuraldır.

Türkiye Genelinde Sözlü Portekizce Çevirmenlik:

Portekizce sözlü tercümana ihtiyacınız mı var ya da size Portekizce tercümanın refakat etmesini mi istiyorsunuz? İşte burada Portekizce sözlü tercümanlık hizmeti veren Portekizce tercüme ofisimiz devreye giriyor. Portekizce sözlü tercümelerinizin çoğu; genellikle yurtdışından gelen misafirlerinizin ülkesinde kullandığı ana dili olan Portekizce dilinde konuşmak istemesidir. Bu sebeple Portekizce ticari iş görüşmesi, yurtdışını telefon ile aramak için Portekizce konuşma, Portekizce telekonferans tercümesi, Portekizce sözlü tercümanı yanınızda bulundurma gibi sözlü çeviri hizmetlerini, Türkiye’nin hangi şehrinden talep ederseniz edin, tercüme ofisimiz Portekizce sözlü tercüman tedarik edebilir.

Alanında Uzmanlaşmış Portekizce Çevirmen Kadrosu:

Portekizce çeviri büromuz yıllardır, sadece Portekizce tercüme alanlarında uzmanlaşmış, Portekizce çeviri yapan profesyonel Portekizce tercümanlardan oluşmakla beraber tercümenin konusu ne olursa olsun titizlikle Portekizce belgelerinizi, Portekizce dokümanlarınızı, Portekizce dosyalarınızı tüm tercüman kadromuzla çevirisini yapıp, kontrollerden geçirip Portekizce tercüme sürecini uzmanlıkla tamamlıyoruz.

Portekizce Çevirmen, Portekizce Tercüman:

Portekizce tercüme ofisimizde, büro içinde tam zamanlı Portekizce tercümanlarımız mevcut olup; kısıtlı zamanda acil ve hızlı bir şekilde Portekizce diline tercümesi yapılması gereken belgelerinizin Portekizce çevirilerini istemiş olduğunuz sürede Portekizce tercümanlarımızın kontrolünden geçtikten sonra belgelerinizi Portekizce tercüman teslim etmektedir.

Portekizce Yeminli Tercüme, Portekizce Yeminli Çeviri:

Portekizce yeminli tercümanlık; noterlerin, Portekizce dilinde üniversite düzeyinde diploması, Portekizce dilini bildiğini gösteren yüksek düzeyde eğitim sertifikası veya Portekizce konuşulan ülkede doğmuş ve Portekizce dilini ana dili gibi bildiğini beyan eden kişilere, aslına uygun Portekizce tercüme yapacağına dair yemin ettirerek ve yazılı olarak da bu yemini imzalatmak suretiyle tanıdığı yetkiye denir.

Portekizce yeminli çevirmen olacak kişilerin ülkemizde, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması zorunludur. Portekizce yeminli tercümanının çevirisini yaptığı ve kaşeleyip imzaladığı, sonrasında da noterin onayladığı belge; yeminli Portekizce tercümedir. Portekizce yeminli tercümanın yaptığı çevirinin noter onayını sadece Portekizce tercümanın yemin zaptı aldığı noter, tercüme onay işlemini gerçekleştirmektedir. Portekizce tercümanın herhangi bir noterde Portekizce Türkçe yemin zaptının bulunması, Portekizce tercümanın imzasının başka bir noter tarafından da tanınacağı anlamına gelmez.

Bir Portekizce çevirmen, birden fazla farklı noterliklerden yemin zaptı alabilir. Genellikle resmi evraklarda, konsolosluklarca veya mahkemelerce yapılan çevirilerde Portekizce yeminli tercüman imzasını yasalar gereği şart koşarlar. Portekizce yeminli tercüman ve çeviri hizmetlerinizde Portekizce yeminli tercüme bürosu olarak Portekizce yemin gerektiren belgeleriniz, dokümanlarınız, evraklarınız için bulunduğunuz bölgede Portekizce yeminli tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

 

Portekizce Tercümede e-imza Onayı:

Yeni çıkan düzenlemeler doğrultusunda Portekizce tercümanlar, e-imza (elektronik imza) dönemine geçecektir. Uygulamaya henüz başlanmamakla birlikte, ön görülen ve ilerleyen zamanlarda Portekizce tercümanlar; bağlı bulundukları noterlerden, federasyon (TURÇEF) ve tercüme meslek odaları gibi mevcut kurumsal yerlerden, e-imza (elektronik imza) temin edilebilecektir. Bu uygulamayla onaylanacak olan Portekizce belge, e-imzalı olacak ve Portekizce yemin alınan noterlerden e-imza ile işlemler gerçekleşecektir.

Yakın zamanda ise vatandaşlar noter huzurunda olmadan Portekizce tercüme işlemi yapabilecek ve Portekizce tercüme, çeviri onayı gibi işlemlerini fiziki olarak belge düzenlemeden, elektronik ortamda Portekizce tercüme onaylarını gerçekleştirebilecektir. Henüz kesinleşmemekle birlikte, Portekizce belgenin e-imza ile tasdik uygulamaları önümüzdeki dönemlerde başlayacaktır. Tercüme büromuzda tam zamanlı, tercüman meslek sorumluluk sigortasına sahip, TURÇEF’e kayıtlı Portekizce yeminli elektronik imzalı tercümanlar bulunmakta ve tercümesini yaptırmak istediğiniz belgeyi, güvenle; kayıtlı Portekizce tercümanlarımıza gönderebilirsiniz.

Kayıt bulunmuyor

Portekizce Tercüme Bürosu

 çeviri bürosu

main content banner 1

main content banner 2

Müşteri Hizmetleri

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840