Rumca Çeviri Ofisi:

Rumca tercüme alanında uzun süredir sizlerin güvenini kazanmaya devam eden tercüme büromuz, Rumca çeviri alanında en yararlı Rumca tercüme çözümlerini, siz değerli Rumca tercüme talebi olan müşterilerimiz için Rumca tercümanlarımızla, çeviri büromuz bir araya getirmeye devam etmektedir. Alanlarında uzman Rumca tercüman ekibimiz ve isteklerinize anlık olarak çözümler üretebilen Rumca çevirmenlerimiz ile en iyi Rumca tercümenin yanında, en ekonomik Rumca çeviri alternatiflerini sizlere sunmaya devam etmektedir.

Kurumsal yapınıza, firmanıza özel Rumca alanının tüm konularında, detaylı çözümler ile kaliteli Rumca çeviri hizmeti almak isteyenlerin aradığı tercüme ofisi olan tercüme büromuz, Rumca tercüme konusunda en uygun, en ideal çözümleri; talebiniz doğrultusunda firmanıza ve sizlere sunmaya devam ediyor. Kurumsal yapıda olan firmanız ve şirketiniz için Rumca alanında kendimizi geliştirmiş olduğumuz müstesna Rumca çeviri çözümleri ile Rumca tercüme belgelerinizin, dosyalarınızın, evraklarınızın hızlı ve dikkatli bir şekilde sizlere teslim edilmesini sağlayan Rumca çözümlerimiz ile sürekli olarak hizmetinizdeyiz. Kaliteli Rumca tercüme hizmetinin adresi olmayı başarmış olan çeviri büromuz, en uygun fiyat ile en kaliteli Rumca tercüme hizmetini sizler için bir araya getirmeye devam etmektedir.

Rumca tercümenin, sektörel alanlarda belirlediğimiz uygun çözümler ile en ideal Rumca çeviri çözümlerini, firmalarınız için bir araya getirmiş olan Rumca tercüme büromuz, Rumca alanında en uygun çözümleri, siz değerli kurumsal müşterilerimiz için kaliteli Rumca tercüme platformunda buluşturmaya devam etmektedir. Firmanıza özel, uygun maliyetli çözümler ile yüksek kaliteli Rumca çeviri tercüme hizmetini almak için tercüme büromuzla irtibat sağlayınız.

Rumca tercüme, uzmanlık alanı gerektiren detaylar içerir!

Rumca tercüme ofisimiz, Rumca çeviri konularında, uzman Rumca tercüman kadrolaşmamızla, size özel Rumca çeviri çözümlerini takdim etmeye devam eden Rumca tercüme büromuz, alanında en iyi Rumca çözüm detaylarını sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Rumca tercüme sektörünün en önemli olmazsa olmazları arasında bulunan Rumca çeviri hızı, Rumca tercümede rakam ve kalite beraberliğini değerli müşterilerimiz için bir araya getirmiş olan Rumca tercüman kadromuz günün her saatinde sizlere en uygun Rumca tercüme hizmeti vermeye devam ediyor. Rumca teknik, yazılı, sözlü, simultane, ardıl gibi birçok konularda müşterilerimize hizmet sunmaya devam eden Rumca çeviri büromuz Rumca alanında sizlere sunmakta olduğu alternatif Rumca çözümleri ile öncü tercüme bürosu olarak Rumca çeviri hizmetlerine devam etmektedir.

Rumca metnin kullanılacağı iş alanının, sektörü veya alanlara göre konunun kendi içinde çeşitli konulara ayrılması, Rumca çevirisi yapılacak olan metnin; konusunda uzman Rumca tercümanlarca yapılması ihtiyacını doğurmaktadır. Rumca tercümesi yapılması istenen içeriğin, konusunda uzmanlaşmış Rumca tercümana yaptırılması Rumca çeviri sektöründe uygulanması önemle gereken öncelikli bir kuraldır.

Türkiye Genelinde Sözlü Rumca Çevirmenlik:

Rumca sözlü tercümana ihtiyacınız mı var ya da size Rumca tercümanın refakat etmesini mi istiyorsunuz? İşte burada Rumca sözlü tercümanlık hizmeti veren Rumca tercüme ofisimiz devreye giriyor. Rumca sözlü tercümelerinizin çoğu; genellikle yurtdışından gelen misafirlerinizin ülkesinde kullandığı ana dili olan Rumca dilinde konuşmak istemesidir. Bu sebeple Rumca ticari iş görüşmesi, yurtdışını telefon ile aramak için Rumca konuşma, Rumca telekonferans tercümesi, Rumca sözlü tercümanı yanınızda bulundurma gibi sözlü çeviri hizmetlerini, Türkiye’nin hangi şehrinden talep ederseniz edin, tercüme ofisimiz Rumca sözlü tercüman tedarik edebilir.

Alanında Uzmanlaşmış Rumca Çevirmen Kadrosu:

Rumca çeviri büromuz yıllardır, sadece Rumca tercüme alanlarında uzmanlaşmış, Rumca çeviri yapan profesyonel Rumca tercümanlardan oluşmakla beraber tercümenin konusu ne olursa olsun titizlikle Rumca belgelerinizi, Rumca dokümanlarınızı, Rumca dosyalarınızı tüm tercüman kadromuzla çevirisini yapıp, kontrollerden geçirip Rumca tercüme sürecini uzmanlıkla tamamlıyoruz.

Rumca Çevirmen, Rumca Tercüman:

Rumca tercüme ofisimizde, büro içinde tam zamanlı Rumca tercümanlarımız mevcut olup; kısıtlı zamanda acil ve hızlı bir şekilde Rumca diline tercümesi yapılması gereken belgelerinizin Rumca çevirilerini istemiş olduğunuz sürede Rumca tercümanlarımızın kontrolünden geçtikten sonra belgelerinizi Rumca tercüman teslim etmektedir.

Rumca Yeminli Tercüme, Rumca Yeminli Çeviri:

Rumca yeminli tercümanlık; noterlerin, Rumca dilinde üniversite düzeyinde diploması, Rumca dilini bildiğini gösteren yüksek düzeyde eğitim sertifikası veya Rumca konuşulan ülkede doğmuş ve Rumca dilini ana dili gibi bildiğini beyan eden kişilere, aslına uygun Rumca tercüme yapacağına dair yemin ettirerek ve yazılı olarak da bu yemini imzalatmak suretiyle tanıdığı yetkiye denir.

Rumca yeminli çevirmen olacak kişilerin ülkemizde, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması zorunludur. Rumca yeminli tercümanının çevirisini yaptığı ve kaşeleyip imzaladığı, sonrasında da noterin onayladığı belge; yeminli Rumca tercümedir. Rumca yeminli tercümanın yaptığı çevirinin noter onayını sadece Rumca tercümanın yemin zaptı aldığı noter, tercüme onay işlemini gerçekleştirmektedir. Rumca tercümanın herhangi bir noterde Rumca Türkçe yemin zaptının bulunması, Rumca tercümanın imzasının başka bir noter tarafından da tanınacağı anlamına gelmez.

Bir Rumca çevirmen, birden fazla farklı noterliklerden yemin zaptı alabilir. Genellikle resmi evraklarda, konsolosluklarca veya mahkemelerce yapılan çevirilerde Rumca yeminli tercüman imzasını yasalar gereği şart koşarlar. Rumca yeminli tercüman ve çeviri hizmetlerinizde Rumca yeminli tercüme bürosu olarak Rumca yemin gerektiren belgeleriniz, dokümanlarınız, evraklarınız için bulunduğunuz bölgede Rumca yeminli tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

 

Rumca Tercümede e-imza Onayı:

Yeni çıkan düzenlemeler doğrultusunda Rumca tercümanlar, e-imza (elektronik imza) dönemine geçecektir. Uygulamaya henüz başlanmamakla birlikte, ön görülen ve ilerleyen zamanlarda Rumca tercümanlar; bağlı bulundukları noterlerden, federasyon (TURÇEF) ve tercüme meslek odaları gibi mevcut kurumsal yerlerden, e-imza (elektronik imza) temin edilebilecektir. Bu uygulamayla onaylanacak olan Rumca belge, e-imzalı olacak ve Rumca yemin alınan noterlerden e-imza ile işlemler gerçekleşecektir.

Yakın zamanda ise vatandaşlar noter huzurunda olmadan Rumca tercüme işlemi yapabilecek ve Rumca tercüme, çeviri onayı gibi işlemlerini fiziki olarak belge düzenlemeden, elektronik ortamda Rumca tercüme onaylarını gerçekleştirebilecektir. Henüz kesinleşmemekle birlikte, Rumca belgenin e-imza ile tasdik uygulamaları önümüzdeki dönemlerde başlayacaktır. Tercüme büromuzda tam zamanlı, tercüman meslek sorumluluk sigortasına sahip, TURÇEF’e kayıtlı Rumca yeminli elektronik imzalı tercümanlar bulunmakta ve tercümesini yaptırmak istediğiniz belgeyi, güvenle; kayıtlı Rumca tercümanlarımıza gönderebilirsiniz.

Kayıt bulunmuyor

Rumca Tercüme Bürosu

 çeviri bürosu

main content banner 1

main content banner 2

Müşteri Hizmetleri

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840