Rusça Simultane Tercüme

Rusça Simultane Tercüme

Simultane Rusça tercüme anında yapılan eş zamanlı tercümedir. Rusça simultane tercümede; Bir kabin içerisinde rusca çevirmenin mikrofon ve kulaklık bulunarak yapılır. Rusça Simultane tercümedeRusça tercüman konuşmacıyla eş zamanlı olarak tercüme yapmaktadır. Kulaklığı vasıtasıyla konuşulanı Rusça Türkçe Çeviri yapar ve mikrofon vasıtasıyla konuşulanı dinleyenlere iletir. simultane Çeviriler de kabin, mikrofon, kulaklık gibi benzeri araçların yer aldığı teknik donanıma sahip olmak lazımdır. Tercüme Büromuz Rusça simultane, konferans Çevirileri ve simultane gibi konularda da oldukça kaliteli danışmanlık hizmeti verebilmektedir.

Rusça Simultane tercümede, tercüman kabin içinde olup ve konuşmacının söylediklerini eşzamanlı olarak tercüme yapar. Dinleyiciler ise kulaklıklarını kendi dilleri olan Rusça dili moduna getirerek konuşmaları eşzamanlı olarak dinleyebilirler. Rusça Simultane tercüme, birçok dili içeren toplantı organizasyonlarında, konferans, kongre gibi etkinliklerde kullanılır.

Rusça simultane tercümanlık hizmetlerini, kaliteli derecede Rusça lügat ve dil bilgisi gibi konulara hakim ve iyi diksiyon gerektirdiğinden diğer Rusça çevirmenlerimiz dışında sadece Rusça simultane tercüme yapan alanında uzman, tecrübeli tercümanlar vasıtasıyla sizlere kaliteli hizmet veriyoruz.

Rusça Simultane Tercümelerde Sistemin Önemi;

Teknik ekipmanlarımızın hepsi Rusça simultane sektörlerinde dünyada öncü marka olan Bosch imzasını taşımaktadır. Toplantı salonunuza, konferans salonunuza hususi olarak mevkilendirilen ses ekipmanlarımız sayesinde dinleyiciye kaliteli bir simultane hizmet sunmaktadır. Eş zamanlı olarak 30 dile hakim simultane tercüme imkanı sunan tercüman ünitelerimiz dijital ekranları sayesinde tercümanlarımız için hatasız, konforlu bir ortam yaratmaktadır.

Rusça Simultane Tercümede çevirmen sayısı;

Bir Rusça simultane tercüman maksimum 1 saat tercüme yapabileceği için, Rusça simultane tercümeler için minimum 2 simultane tercüman gereklidir. 2 kişilik simultane tercüman ekibi, 1 günde maksimum 4 saat tercüme yapabilmektedirler.

Rusça Simultane Çeviri Alanları;

Her türlü Rusça sunumlar, Rusça simultane konferanslar, Rusça simultane tercümanlarımız, Rusça simultane toplantılar,  Rusça sempozyum, Rusça simultane görüşmeler, Rusça yabancı iş heyetleri, Rusça özel sunumlar, demeçler, programlar için hizmet vermektedir.

Antalya, İstanbul,  Eskişehir, İzmir, Konya, Afyon, Diyarbakır,  ve Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin birçok şehrinde Rusça simultane tercüme hizmeti verdiğimiz referanslarımız mevcuttur.

Rusça simultane tercümelerde zaman çok önemlidir ve mutlaka işini bilen eş zamanlı Rusça Türkçe tercüme yapabilen hedef dille, diğer dili çok iyi bilen donanımlı, hızlı düşünen, anlama ve aktarma yeteneğine sahip Rusça simultane çevirmenler gerekmektedir.

Rusça Simultane Tercüme Donanımı;

Rusça simultane ekipmanlarının bizim tarafımızdan sağlanabilmesi talep ediliyorsa, konferansın içeriği, konuşmacı ve ziyaretçi sayısı belirtmelidir.

Müşterilerimizin verdiği programa, bilgilere, organizasyonun yapılacağı yer ve tarihe göre aşağıdaki ekipmanları içerecek şekilde en uygun fiyat teklifi verilir.

Simultane tercüman, Simultane dinleyici kulaklığı, Toplantı amaçlı ses sistemi, El telsiz mikrofonu, Yaka telsiz mikrofonu, Kürsü mikrofonu, Delege besleme ünitesi, Delege mikrofonu, Simultane kabin, Ses kayıt sistemi,

Rusça Tercüme Büromuz bünyesinde bu konuda en deneyimli Rusça simultane tercüman kadromuzla sizlerle beraberiz.

 çeviri bürosu

main content banner 1

main content banner 2

Müşteri Hizmetleri

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840