Rusça Vekaletname Çevirisi

Rusça Vekaletname Çevirisi

Türkçe Vekaletnamenin Rusça diline çevirisi;

Rusça diline çevrilmiş vekaletname, şahsın, kişinin, firmanın, şirketin başka bir şahsa, firmaya, şirkete belirli hallerde kendi adına işlem yapabilmesi için yazılı olarak noterden yetkilendirme verdiği bir dosyalardır.

Ev, Bina, Arsa, Konut, Taşınmazlarla ilgili işlemler, satış, istimlak, şirket kuruluşu, şahısa göre banka yetkileri, araba ile alakalı işlemler (satış, devir, vb.), Bankalarla alakalı işlemler, Miras intikal ve taksimatı, satış ve devir işlemleri, kiraya verme işlemleri, telefon işlemleri (numara taşınması, devri ile alakalı olan işlemler) gibi bir sürü işlemde sizin veya başka bir firmanın, kişinin adına vekaleten başka bir kişiyi yetkili kıldığınıza dair noterlerde oluşturulmuş Türkçe vekaletleri Türkçeden Rusça diline çeviri yapılması ve göndereceğiniz ülkede konuşulan Rusça diline çeviri yaptırmanız şart olabilir. Bu sebepten dolayı vekaletnameler münferit, genel ve özel olarak üçe ayrılırlar. Türkiye'deki noterlerde Türkçe oluşturulup yurtdışında kullanılacak olan vekaletnameler noterde tasdik işlemi yapılır dahilinde Rusça diline çevirisi yapılır ve tekrar Türkçe orijinal dosyanın üstüne Vekaletnamenin Rusçasi konularak resmi kurum ve kuruluşlarda onay işlemi görebilmesi için Noterden tasdiklenir sonrasında Rusça tasdiklenen vekaletnamenin apostil işlemleri gerçekleşir ve dosyanın gideceği ülkenin elçiliğinden, konsolosluğundan tasdiklenir.

Rusça konuşulan ülkelerden bölgelerden iletilen Rusça vekaletnamelerin ülkemizde geçerli sürekliliği olabilmesi için Rusça dilinden Türkçeye çevirisi yapıldıktan sonra noterden tasdiklenir ve ülkemiz hudutları içerisinde amacına bağlı olarak kullanılabilir.

Vekaletname konusu ehemmiyetli olduğu için çeviriler uzman Rusça vekaletname çevirisi yapan çevirmenler tarafından çevirisi yapılmalıdır. Rusça, Türkçe – Türkçe, Rusça vekaletname çevirisi yapan uzman tecrübeli Rusça çevirmen kadrosu ile Rusça vekaletname çeviri ve Rusça vekaletname çeviri işlerinizde çeviri büromuzdan hizmet alma hususunda faydalanabilirsiniz.

Rusça Vekaletname Türleri

Şahıslara Veraset İntikal İşlemlerine İlişkin Rusça Vekaletnamesi

Şahıs veya firmalara Tapuda Yapılacak İşlemlere İlişkin Rusça Vekaletname

Şahıslara ve Firmalara verilen Genel Rusça Vekaletnamesi

Gayrimenkul Alımına İlişkin Rusça Vekaletname

Boşanma Yetkili Rusça Vekaletnamesi

Firmalara, Şahıslara İpotek Vermek Hakkında Rusça Vekaletname

Şahıs, Firmalar, Şirketler Tarafından Rusça Verilecek Vekaletnameler

Şahıslar, Firmalar Şirket Kuruluşu İçin Rusça Verilecek Vekaletnameleri

Firmalar, Şahıslar ve Şirket Hisse Devrine Rusça İlişkin Vekaletname

Rusça diline hazırlanması gereken vekaletname örnekleri

Rusça vekaletname çeviri, Rusça vekaletname çeviri, Rusça vekaletname çevirisi, Rusça vekaletname çevirisi, Rusça Türkçe vekaletname çeviri, Türkçe Rusça vekaletname çevirisi

Türkçe Vekaletnamenin Rusça Çevirisi;

Türkçe vekaletname Rusça yeminli çevirmenler tarafından birebir çevirisi yapılır. Rusça çevirisi yapılan Vekaletnamenin Rusça yeminli çeviri, çeviri ehemmiyeti taşıyabilmesi için çeviri kaşemiz imzamız ve Rusça yeminli çevirmenin imza onayı gerekmektedir.

 çeviri bürosu

main content banner 1

main content banner 2

Müşteri Hizmetleri

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840