Sırpça Simultane Tercüme

Sırpça Simultane Tercüme

Simultane Sırpça tercüme anında yapılan eş zamanlı tercümedir. Sırpça simultane tercümede; Bir kabin içerisinde sirpca çevirmenin mikrofon ve kulaklık bulunarak yapılır. Sırpça Simultane tercümedeSırpça tercüman konuşmacıyla eş zamanlı olarak tercüme yapmaktadır. Kulaklığı vasıtasıyla konuşulanı Sırpça Türkçe Çeviri yapar ve mikrofon vasıtasıyla konuşulanı dinleyenlere iletir. simultane Çeviriler de kabin, mikrofon, kulaklık gibi benzeri araçların yer aldığı teknik donanıma sahip olmak lazımdır. Tercüme Büromuz Sırpça simultane, konferans Çevirileri ve simultane gibi konularda da oldukça kaliteli danışmanlık hizmeti verebilmektedir.

Sırpça Simultane tercümede, tercüman kabin içinde olup ve konuşmacının söylediklerini eşzamanlı olarak tercüme yapar. Dinleyiciler ise kulaklıklarını kendi dilleri olan Sırpça dili moduna getirerek konuşmaları eşzamanlı olarak dinleyebilirler. Sırpça Simultane tercüme, birçok dili içeren toplantı organizasyonlarında, konferans, kongre gibi etkinliklerde kullanılır.

Sırpça simultane tercümanlık hizmetlerini, kaliteli derecede Sırpça lügat ve dil bilgisi gibi konulara hakim ve iyi diksiyon gerektirdiğinden diğer Sırpça çevirmenlerimiz dışında sadece Sırpça simultane tercüme yapan alanında uzman, tecrübeli tercümanlar vasıtasıyla sizlere kaliteli hizmet veriyoruz.

Sırpça Simultane Tercümelerde Sistemin Önemi;

Teknik ekipmanlarımızın hepsi Sırpça simultane sektörlerinde dünyada öncü marka olan Bosch imzasını taşımaktadır. Toplantı salonunuza, konferans salonunuza hususi olarak mevkilendirilen ses ekipmanlarımız sayesinde dinleyiciye kaliteli bir simultane hizmet sunmaktadır. Eş zamanlı olarak 30 dile hakim simultane tercüme imkanı sunan tercüman ünitelerimiz dijital ekranları sayesinde tercümanlarımız için hatasız, konforlu bir ortam yaratmaktadır.

Sırpça Simultane Tercümede çevirmen sayısı;

Bir Sırpça simultane tercüman maksimum 1 saat tercüme yapabileceği için, Sırpça simultane tercümeler için minimum 2 simultane tercüman gereklidir. 2 kişilik simultane tercüman ekibi, 1 günde maksimum 4 saat tercüme yapabilmektedirler.

Sırpça Simultane Çeviri Alanları;

Her türlü Sırpça sunumlar, Sırpça simultane konferanslar, Sırpça simultane tercümanlarımız, Sırpça simultane toplantılar,  Sırpça sempozyum, Sırpça simultane görüşmeler, Sırpça yabancı iş heyetleri, Sırpça özel sunumlar, demeçler, programlar için hizmet vermektedir.

Antalya, İstanbul,  Eskişehir, İzmir, Konya, Afyon, Diyarbakır,  ve Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin birçok şehrinde Sırpça simultane tercüme hizmeti verdiğimiz referanslarımız mevcuttur.

Sırpça simultane tercümelerde zaman çok önemlidir ve mutlaka işini bilen eş zamanlı Sırpça Türkçe tercüme yapabilen hedef dille, diğer dili çok iyi bilen donanımlı, hızlı düşünen, anlama ve aktarma yeteneğine sahip Sırpça simultane çevirmenler gerekmektedir.

Sırpça Simultane Tercüme Donanımı;

Sırpça simultane ekipmanlarının bizim tarafımızdan sağlanabilmesi talep ediliyorsa, konferansın içeriği, konuşmacı ve ziyaretçi sayısı belirtmelidir.

Müşterilerimizin verdiği programa, bilgilere, organizasyonun yapılacağı yer ve tarihe göre aşağıdaki ekipmanları içerecek şekilde en uygun fiyat teklifi verilir.

Simultane tercüman, Simultane dinleyici kulaklığı, Toplantı amaçlı ses sistemi, El telsiz mikrofonu, Yaka telsiz mikrofonu, Kürsü mikrofonu, Delege besleme ünitesi, Delege mikrofonu, Simultane kabin, Ses kayıt sistemi,

Sırpça Tercüme Büromuz bünyesinde bu konuda en deneyimli Sırpça simultane tercüman kadromuzla sizlerle beraberiz.

 çeviri bürosu

main content banner 1

main content banner 2

Müşteri Hizmetleri

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840