Sırpça Vekaletname Çevirisi

Sırpça Vekaletname Çevirisi

Türkçe Vekaletnamenin Sırpça diline çevirisi;

Sırpça diline çevrilmiş vekaletname, şahsın, kişinin, firmanın, şirketin başka bir şahsa, firmaya, şirkete belirli hallerde kendi adına işlem yapabilmesi için yazılı olarak noterden yetkilendirme verdiği bir dosyalardır.

Ev, Bina, Arsa, Konut, Taşınmazlarla ilgili işlemler, satış, istimlak, şirket kuruluşu, şahısa göre banka yetkileri, araba ile alakalı işlemler (satış, devir, vb.), Bankalarla alakalı işlemler, Miras intikal ve taksimatı, satış ve devir işlemleri, kiraya verme işlemleri, telefon işlemleri (numara taşınması, devri ile alakalı olan işlemler) gibi bir sürü işlemde sizin veya başka bir firmanın, kişinin adına vekaleten başka bir kişiyi yetkili kıldığınıza dair noterlerde oluşturulmuş Türkçe vekaletleri Türkçeden Sırpça diline çeviri yapılması ve göndereceğiniz ülkede konuşulan Sırpça diline çeviri yaptırmanız şart olabilir. Bu sebepten dolayı vekaletnameler münferit, genel ve özel olarak üçe ayrılırlar. Türkiye'deki noterlerde Türkçe oluşturulup yurtdışında kullanılacak olan vekaletnameler noterde tasdik işlemi yapılır dahilinde Sırpça diline çevirisi yapılır ve tekrar Türkçe orijinal dosyanın üstüne Vekaletnamenin Sırpçasi konularak resmi kurum ve kuruluşlarda onay işlemi görebilmesi için Noterden tasdiklenir sonrasında Sırpça tasdiklenen vekaletnamenin apostil işlemleri gerçekleşir ve dosyanın gideceği ülkenin elçiliğinden, konsolosluğundan tasdiklenir.

Sırpça konuşulan ülkelerden bölgelerden iletilen Sırpça vekaletnamelerin ülkemizde geçerli sürekliliği olabilmesi için Sırpça dilinden Türkçeye çevirisi yapıldıktan sonra noterden tasdiklenir ve ülkemiz hudutları içerisinde amacına bağlı olarak kullanılabilir.

Vekaletname konusu ehemmiyetli olduğu için çeviriler uzman Sırpça vekaletname çevirisi yapan çevirmenler tarafından çevirisi yapılmalıdır. Sırpça, Türkçe – Türkçe, Sırpça vekaletname çevirisi yapan uzman tecrübeli Sırpça çevirmen kadrosu ile Sırpça vekaletname çeviri ve Sırpça vekaletname çeviri işlerinizde çeviri büromuzdan hizmet alma hususunda faydalanabilirsiniz.

Sırpça Vekaletname Türleri

Şahıslara Veraset İntikal İşlemlerine İlişkin Sırpça Vekaletnamesi

Şahıs veya firmalara Tapuda Yapılacak İşlemlere İlişkin Sırpça Vekaletname

Şahıslara ve Firmalara verilen Genel Sırpça Vekaletnamesi

Gayrimenkul Alımına İlişkin Sırpça Vekaletname

Boşanma Yetkili Sırpça Vekaletnamesi

Firmalara, Şahıslara İpotek Vermek Hakkında Sırpça Vekaletname

Şahıs, Firmalar, Şirketler Tarafından Sırpça Verilecek Vekaletnameler

Şahıslar, Firmalar Şirket Kuruluşu İçin Sırpça Verilecek Vekaletnameleri

Firmalar, Şahıslar ve Şirket Hisse Devrine Sırpça İlişkin Vekaletname

Sırpça diline hazırlanması gereken vekaletname örnekleri

Sırpça vekaletname çeviri, Sırpça vekaletname çeviri, Sırpça vekaletname çevirisi, Sırpça vekaletname çevirisi, Sırpça Türkçe vekaletname çeviri, Türkçe Sırpça vekaletname çevirisi

Türkçe Vekaletnamenin Sırpça Çevirisi;

Türkçe vekaletname Sırpça yeminli çevirmenler tarafından birebir çevirisi yapılır. Sırpça çevirisi yapılan Vekaletnamenin Sırpça yeminli çeviri, çeviri ehemmiyeti taşıyabilmesi için çeviri kaşemiz imzamız ve Sırpça yeminli çevirmenin imza onayı gerekmektedir.

 çeviri bürosu

main content banner 1

main content banner 2

Müşteri Hizmetleri

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840