This website works best with JavaScript enabled

Tercüme Bürosu çeviri bürosu

Müşteri Hizmetleri 

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840

Tercüme Bürosu

Slovakça Vekaletname Çevirisi

Türkçe Vekaletnamenin Slovakça diline çevirisi;

Slovakça diline çevrilmiş vekaletname, şahsın, kişinin, firmanın, şirketin başka bir şahsa, firmaya, şirkete belirli hallerde kendi adına işlem yapabilmesi için yazılı olarak noterden yetkilendirme verdiği bir dosyalardır.

Ev, Bina, Arsa, Konut, Taşınmazlarla ilgili işlemler, satış, istimlak, şirket kuruluşu, şahısa göre banka yetkileri, araba ile alakalı işlemler (satış, devir, vb.), Bankalarla alakalı işlemler, Miras intikal ve taksimatı, satış ve devir işlemleri, kiraya verme işlemleri, telefon işlemleri (numara taşınması, devri ile alakalı olan işlemler) gibi bir sürü işlemde sizin veya başka bir firmanın, kişinin adına vekaleten başka bir kişiyi yetkili kıldığınıza dair noterlerde oluşturulmuş Türkçe vekaletleri Türkçeden Slovakça diline çeviri yapılması ve göndereceğiniz ülkede konuşulan Slovakça diline çeviri yaptırmanız şart olabilir. Bu sebepten dolayı vekaletnameler münferit, genel ve özel olarak üçe ayrılırlar. Türkiye'deki noterlerde Türkçe oluşturulup yurtdışında kullanılacak olan vekaletnameler noterde tasdik işlemi yapılır dahilinde Slovakça diline çevirisi yapılır ve tekrar Türkçe orijinal dosyanın üstüne Vekaletnamenin Slovakçasi konularak resmi kurum ve kuruluşlarda onay işlemi görebilmesi için Noterden tasdiklenir sonrasında Slovakça tasdiklenen vekaletnamenin apostil işlemleri gerçekleşir ve dosyanın gideceği ülkenin elçiliğinden, konsolosluğundan tasdiklenir.

Slovakça konuşulan ülkelerden bölgelerden iletilen Slovakça vekaletnamelerin ülkemizde geçerli sürekliliği olabilmesi için Slovakça dilinden Türkçeye çevirisi yapıldıktan sonra noterden tasdiklenir ve ülkemiz hudutları içerisinde amacına bağlı olarak kullanılabilir.

Vekaletname konusu ehemmiyetli olduğu için çeviriler uzman Slovakça vekaletname çevirisi yapan çevirmenler tarafından çevirisi yapılmalıdır. Slovakça, Türkçe – Türkçe, Slovakça vekaletname çevirisi yapan uzman tecrübeli Slovakça çevirmen kadrosu ile Slovakça vekaletname çeviri ve Slovakça vekaletname çeviri işlerinizde çeviri büromuzdan hizmet alma hususunda faydalanabilirsiniz.

Slovakça Vekaletname Türleri

Şahıslara Veraset İntikal İşlemlerine İlişkin Slovakça Vekaletnamesi

Şahıs veya firmalara Tapuda Yapılacak İşlemlere İlişkin Slovakça Vekaletname

Şahıslara ve Firmalara verilen Genel Slovakça Vekaletnamesi

Gayrimenkul Alımına İlişkin Slovakça Vekaletname

Boşanma Yetkili Slovakça Vekaletnamesi

Firmalara, Şahıslara İpotek Vermek Hakkında Slovakça Vekaletname

Şahıs, Firmalar, Şirketler Tarafından Slovakça Verilecek Vekaletnameler

Şahıslar, Firmalar Şirket Kuruluşu İçin Slovakça Verilecek Vekaletnameleri

Firmalar, Şahıslar ve Şirket Hisse Devrine Slovakça İlişkin Vekaletname

Slovakça diline hazırlanması gereken vekaletname örnekleri

Slovakça vekaletname çeviri, Slovakça vekaletname çeviri, Slovakça vekaletname çevirisi, Slovakça vekaletname çevirisi, Slovakça Türkçe vekaletname çeviri, Türkçe Slovakça vekaletname çevirisi

Türkçe Vekaletnamenin Slovakça Çevirisi;

Türkçe vekaletname Slovakça yeminli çevirmenler tarafından birebir çevirisi yapılır. Slovakça çevirisi yapılan Vekaletnamenin Slovakça yeminli çeviri, çeviri ehemmiyeti taşıyabilmesi için çeviri kaşemiz imzamız ve Slovakça yeminli çevirmenin imza onayı gerekmektedir.

İletişim Formu 

Lütfen mesajınızı yazınız.

Tercüme Bürosu 

Tüm Dillerde Tercüme Bürosu dünyanın tüm resmi dillerinde her nevi sözlü ve yazılı tercüme hizmeti sunan sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olmaktan gurur duyuyoruz.

1392.cadde. No:1/27. Başak Plaza. İvedik Organize Sanayi Bölgesi. Ostim. Yenimahalle / Ankara
Tel: +90 312 354 28 40
info@ceviritercume.net

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440