Türkmence Çeviri Ofisi:

Türkmence tercüme alanında uzun süredir sizlerin güvenini kazanmaya devam eden tercüme büromuz, Türkmence çeviri alanında en yararlı Türkmence tercüme çözümlerini, siz değerli Türkmence tercüme talebi olan müşterilerimiz için Türkmence tercümanlarımızla, çeviri büromuz bir araya getirmeye devam etmektedir. Alanlarında uzman Türkmence tercüman ekibimiz ve isteklerinize anlık olarak çözümler üretebilen Türkmence çevirmenlerimiz ile en iyi Türkmence tercümenin yanında, en ekonomik Türkmence çeviri alternatiflerini sizlere sunmaya devam etmektedir.

Kurumsal yapınıza, firmanıza özel Türkmence alanının tüm konularında, detaylı çözümler ile kaliteli Türkmence çeviri hizmeti almak isteyenlerin aradığı tercüme ofisi olan tercüme büromuz, Türkmence tercüme konusunda en uygun, en ideal çözümleri; talebiniz doğrultusunda firmanıza ve sizlere sunmaya devam ediyor. Kurumsal yapıda olan firmanız ve şirketiniz için Türkmence alanında kendimizi geliştirmiş olduğumuz müstesna Türkmence çeviri çözümleri ile Türkmence tercüme belgelerinizin, dosyalarınızın, evraklarınızın hızlı ve dikkatli bir şekilde sizlere teslim edilmesini sağlayan Türkmence çözümlerimiz ile sürekli olarak hizmetinizdeyiz. Kaliteli Türkmence tercüme hizmetinin adresi olmayı başarmış olan çeviri büromuz, en uygun fiyat ile en kaliteli Türkmence tercüme hizmetini sizler için bir araya getirmeye devam etmektedir.

Türkmence tercümenin, sektörel alanlarda belirlediğimiz uygun çözümler ile en ideal Türkmence çeviri çözümlerini, firmalarınız için bir araya getirmiş olan Türkmence tercüme büromuz, Türkmence alanında en uygun çözümleri, siz değerli kurumsal müşterilerimiz için kaliteli Türkmence tercüme platformunda buluşturmaya devam etmektedir. Firmanıza özel, uygun maliyetli çözümler ile yüksek kaliteli Türkmence çeviri tercüme hizmetini almak için tercüme büromuzla irtibat sağlayınız.

Türkmence tercüme, uzmanlık alanı gerektiren detaylar içerir!

Türkmence tercüme ofisimiz, Türkmence çeviri konularında, uzman Türkmence tercüman kadrolaşmamızla, size özel Türkmence çeviri çözümlerini takdim etmeye devam eden Türkmence tercüme büromuz, alanında en iyi Türkmence çözüm detaylarını sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Türkmence tercüme sektörünün en önemli olmazsa olmazları arasında bulunan Türkmence çeviri hızı, Türkmence tercümede rakam ve kalite beraberliğini değerli müşterilerimiz için bir araya getirmiş olan Türkmence tercüman kadromuz günün her saatinde sizlere en uygun Türkmence tercüme hizmeti vermeye devam ediyor. Türkmence teknik, yazılı, sözlü, simultane, ardıl gibi birçok konularda müşterilerimize hizmet sunmaya devam eden Türkmence çeviri büromuz Türkmence alanında sizlere sunmakta olduğu alternatif Türkmence çözümleri ile öncü tercüme bürosu olarak Türkmence çeviri hizmetlerine devam etmektedir.

Türkmence metnin kullanılacağı iş alanının, sektörü veya alanlara göre konunun kendi içinde çeşitli konulara ayrılması, Türkmence çevirisi yapılacak olan metnin; konusunda uzman Türkmence tercümanlarca yapılması ihtiyacını doğurmaktadır. Türkmence tercümesi yapılması istenen içeriğin, konusunda uzmanlaşmış Türkmence tercümana yaptırılması Türkmence çeviri sektöründe uygulanması önemle gereken öncelikli bir kuraldır.

Türkiye Genelinde Sözlü Türkmence Çevirmenlik:

Türkmence sözlü tercümana ihtiyacınız mı var ya da size Türkmence tercümanın refakat etmesini mi istiyorsunuz? İşte burada Türkmence sözlü tercümanlık hizmeti veren Türkmence tercüme ofisimiz devreye giriyor. Türkmence sözlü tercümelerinizin çoğu; genellikle yurtdışından gelen misafirlerinizin ülkesinde kullandığı ana dili olan Türkmence dilinde konuşmak istemesidir. Bu sebeple Türkmence ticari iş görüşmesi, yurtdışını telefon ile aramak için Türkmence konuşma, Türkmence telekonferans tercümesi, Türkmence sözlü tercümanı yanınızda bulundurma gibi sözlü çeviri hizmetlerini, Türkiye’nin hangi şehrinden talep ederseniz edin, tercüme ofisimiz Türkmence sözlü tercüman tedarik edebilir.

Alanında Uzmanlaşmış Türkmence Çevirmen Kadrosu:

Türkmence çeviri büromuz yıllardır, sadece Türkmence tercüme alanlarında uzmanlaşmış, Türkmence çeviri yapan profesyonel Türkmence tercümanlardan oluşmakla beraber tercümenin konusu ne olursa olsun titizlikle Türkmence belgelerinizi, Türkmence dokümanlarınızı, Türkmence dosyalarınızı tüm tercüman kadromuzla çevirisini yapıp, kontrollerden geçirip Türkmence tercüme sürecini uzmanlıkla tamamlıyoruz.

Türkmence Çevirmen, Türkmence Tercüman:

Türkmence tercüme ofisimizde, büro içinde tam zamanlı Türkmence tercümanlarımız mevcut olup; kısıtlı zamanda acil ve hızlı bir şekilde Türkmence diline tercümesi yapılması gereken belgelerinizin Türkmence çevirilerini istemiş olduğunuz sürede Türkmence tercümanlarımızın kontrolünden geçtikten sonra belgelerinizi Türkmence tercüman teslim etmektedir.

Türkmence Yeminli Tercüme, Türkmence Yeminli Çeviri:

Türkmence yeminli tercümanlık; noterlerin, Türkmence dilinde üniversite düzeyinde diploması, Türkmence dilini bildiğini gösteren yüksek düzeyde eğitim sertifikası veya Türkmence konuşulan ülkede doğmuş ve Türkmence dilini ana dili gibi bildiğini beyan eden kişilere, aslına uygun Türkmence tercüme yapacağına dair yemin ettirerek ve yazılı olarak da bu yemini imzalatmak suretiyle tanıdığı yetkiye denir.

Türkmence yeminli çevirmen olacak kişilerin ülkemizde, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması zorunludur. Türkmence yeminli tercümanının çevirisini yaptığı ve kaşeleyip imzaladığı, sonrasında da noterin onayladığı belge; yeminli Türkmence tercümedir. Türkmence yeminli tercümanın yaptığı çevirinin noter onayını sadece Türkmence tercümanın yemin zaptı aldığı noter, tercüme onay işlemini gerçekleştirmektedir. Türkmence tercümanın herhangi bir noterde Türkmence Türkçe yemin zaptının bulunması, Türkmence tercümanın imzasının başka bir noter tarafından da tanınacağı anlamına gelmez.

Bir Türkmence çevirmen, birden fazla farklı noterliklerden yemin zaptı alabilir. Genellikle resmi evraklarda, konsolosluklarca veya mahkemelerce yapılan çevirilerde Türkmence yeminli tercüman imzasını yasalar gereği şart koşarlar. Türkmence yeminli tercüman ve çeviri hizmetlerinizde Türkmence yeminli tercüme bürosu olarak Türkmence yemin gerektiren belgeleriniz, dokümanlarınız, evraklarınız için bulunduğunuz bölgede Türkmence yeminli tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

 

Türkmence Tercümede e-imza Onayı:

Yeni çıkan düzenlemeler doğrultusunda Türkmence tercümanlar, e-imza (elektronik imza) dönemine geçecektir. Uygulamaya henüz başlanmamakla birlikte, ön görülen ve ilerleyen zamanlarda Türkmence tercümanlar; bağlı bulundukları noterlerden, federasyon (TURÇEF) ve tercüme meslek odaları gibi mevcut kurumsal yerlerden, e-imza (elektronik imza) temin edilebilecektir. Bu uygulamayla onaylanacak olan Türkmence belge, e-imzalı olacak ve Türkmence yemin alınan noterlerden e-imza ile işlemler gerçekleşecektir.

Yakın zamanda ise vatandaşlar noter huzurunda olmadan Türkmence tercüme işlemi yapabilecek ve Türkmence tercüme, çeviri onayı gibi işlemlerini fiziki olarak belge düzenlemeden, elektronik ortamda Türkmence tercüme onaylarını gerçekleştirebilecektir. Henüz kesinleşmemekle birlikte, Türkmence belgenin e-imza ile tasdik uygulamaları önümüzdeki dönemlerde başlayacaktır. Tercüme büromuzda tam zamanlı, tercüman meslek sorumluluk sigortasına sahip, TURÇEF’e kayıtlı Türkmence yeminli elektronik imzalı tercümanlar bulunmakta ve tercümesini yaptırmak istediğiniz belgeyi, güvenle; kayıtlı Türkmence tercümanlarımıza gönderebilirsiniz.

Kayıt bulunmuyor

Türkmence Tercüme Bürosu

 çeviri bürosu

main content banner 1

main content banner 2

Müşteri Hizmetleri

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840