Vietnamca Çeviri Ofisi:

Vietnamca tercüme alanında uzun süredir sizlerin güvenini kazanmaya devam eden tercüme büromuz, Vietnamca çeviri alanında en yararlı Vietnamca tercüme çözümlerini, siz değerli Vietnamca tercüme talebi olan müşterilerimiz için Vietnamca tercümanlarımızla, çeviri büromuz bir araya getirmeye devam etmektedir. Alanlarında uzman Vietnamca tercüman ekibimiz ve isteklerinize anlık olarak çözümler üretebilen Vietnamca çevirmenlerimiz ile en iyi Vietnamca tercümenin yanında, en ekonomik Vietnamca çeviri alternatiflerini sizlere sunmaya devam etmektedir.

Kurumsal yapınıza, firmanıza özel Vietnamca alanının tüm konularında, detaylı çözümler ile kaliteli Vietnamca çeviri hizmeti almak isteyenlerin aradığı tercüme ofisi olan tercüme büromuz, Vietnamca tercüme konusunda en uygun, en ideal çözümleri; talebiniz doğrultusunda firmanıza ve sizlere sunmaya devam ediyor. Kurumsal yapıda olan firmanız ve şirketiniz için Vietnamca alanında kendimizi geliştirmiş olduğumuz müstesna Vietnamca çeviri çözümleri ile Vietnamca tercüme belgelerinizin, dosyalarınızın, evraklarınızın hızlı ve dikkatli bir şekilde sizlere teslim edilmesini sağlayan Vietnamca çözümlerimiz ile sürekli olarak hizmetinizdeyiz. Kaliteli Vietnamca tercüme hizmetinin adresi olmayı başarmış olan çeviri büromuz, en uygun fiyat ile en kaliteli Vietnamca tercüme hizmetini sizler için bir araya getirmeye devam etmektedir.

Vietnamca tercümenin, sektörel alanlarda belirlediğimiz uygun çözümler ile en ideal Vietnamca çeviri çözümlerini, firmalarınız için bir araya getirmiş olan Vietnamca tercüme büromuz, Vietnamca alanında en uygun çözümleri, siz değerli kurumsal müşterilerimiz için kaliteli Vietnamca tercüme platformunda buluşturmaya devam etmektedir. Firmanıza özel, uygun maliyetli çözümler ile yüksek kaliteli Vietnamca çeviri tercüme hizmetini almak için tercüme büromuzla irtibat sağlayınız.

Vietnamca tercüme, uzmanlık alanı gerektiren detaylar içerir!

Vietnamca tercüme ofisimiz, Vietnamca çeviri konularında, uzman Vietnamca tercüman kadrolaşmamızla, size özel Vietnamca çeviri çözümlerini takdim etmeye devam eden Vietnamca tercüme büromuz, alanında en iyi Vietnamca çözüm detaylarını sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Vietnamca tercüme sektörünün en önemli olmazsa olmazları arasında bulunan Vietnamca çeviri hızı, Vietnamca tercümede rakam ve kalite beraberliğini değerli müşterilerimiz için bir araya getirmiş olan Vietnamca tercüman kadromuz günün her saatinde sizlere en uygun Vietnamca tercüme hizmeti vermeye devam ediyor. Vietnamca teknik, yazılı, sözlü, simultane, ardıl gibi birçok konularda müşterilerimize hizmet sunmaya devam eden Vietnamca çeviri büromuz Vietnamca alanında sizlere sunmakta olduğu alternatif Vietnamca çözümleri ile öncü tercüme bürosu olarak Vietnamca çeviri hizmetlerine devam etmektedir.

Vietnamca metnin kullanılacağı iş alanının, sektörü veya alanlara göre konunun kendi içinde çeşitli konulara ayrılması, Vietnamca çevirisi yapılacak olan metnin; konusunda uzman Vietnamca tercümanlarca yapılması ihtiyacını doğurmaktadır. Vietnamca tercümesi yapılması istenen içeriğin, konusunda uzmanlaşmış Vietnamca tercümana yaptırılması Vietnamca çeviri sektöründe uygulanması önemle gereken öncelikli bir kuraldır.

Türkiye Genelinde Sözlü Vietnamca Çevirmenlik:

Vietnamca sözlü tercümana ihtiyacınız mı var ya da size Vietnamca tercümanın refakat etmesini mi istiyorsunuz? İşte burada Vietnamca sözlü tercümanlık hizmeti veren Vietnamca tercüme ofisimiz devreye giriyor. Vietnamca sözlü tercümelerinizin çoğu; genellikle yurtdışından gelen misafirlerinizin ülkesinde kullandığı ana dili olan Vietnamca dilinde konuşmak istemesidir. Bu sebeple Vietnamca ticari iş görüşmesi, yurtdışını telefon ile aramak için Vietnamca konuşma, Vietnamca telekonferans tercümesi, Vietnamca sözlü tercümanı yanınızda bulundurma gibi sözlü çeviri hizmetlerini, Türkiye’nin hangi şehrinden talep ederseniz edin, tercüme ofisimiz Vietnamca sözlü tercüman tedarik edebilir.

Alanında Uzmanlaşmış Vietnamca Çevirmen Kadrosu:

Vietnamca çeviri büromuz yıllardır, sadece Vietnamca tercüme alanlarında uzmanlaşmış, Vietnamca çeviri yapan profesyonel Vietnamca tercümanlardan oluşmakla beraber tercümenin konusu ne olursa olsun titizlikle Vietnamca belgelerinizi, Vietnamca dokümanlarınızı, Vietnamca dosyalarınızı tüm tercüman kadromuzla çevirisini yapıp, kontrollerden geçirip Vietnamca tercüme sürecini uzmanlıkla tamamlıyoruz.

Vietnamca Çevirmen, Vietnamca Tercüman:

Vietnamca tercüme ofisimizde, büro içinde tam zamanlı Vietnamca tercümanlarımız mevcut olup; kısıtlı zamanda acil ve hızlı bir şekilde Vietnamca diline tercümesi yapılması gereken belgelerinizin Vietnamca çevirilerini istemiş olduğunuz sürede Vietnamca tercümanlarımızın kontrolünden geçtikten sonra belgelerinizi Vietnamca tercüman teslim etmektedir.

Vietnamca Yeminli Tercüme, Vietnamca Yeminli Çeviri:

Vietnamca yeminli tercümanlık; noterlerin, Vietnamca dilinde üniversite düzeyinde diploması, Vietnamca dilini bildiğini gösteren yüksek düzeyde eğitim sertifikası veya Vietnamca konuşulan ülkede doğmuş ve Vietnamca dilini ana dili gibi bildiğini beyan eden kişilere, aslına uygun Vietnamca tercüme yapacağına dair yemin ettirerek ve yazılı olarak da bu yemini imzalatmak suretiyle tanıdığı yetkiye denir.

Vietnamca yeminli çevirmen olacak kişilerin ülkemizde, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması zorunludur. Vietnamca yeminli tercümanının çevirisini yaptığı ve kaşeleyip imzaladığı, sonrasında da noterin onayladığı belge; yeminli Vietnamca tercümedir. Vietnamca yeminli tercümanın yaptığı çevirinin noter onayını sadece Vietnamca tercümanın yemin zaptı aldığı noter, tercüme onay işlemini gerçekleştirmektedir. Vietnamca tercümanın herhangi bir noterde Vietnamca Türkçe yemin zaptının bulunması, Vietnamca tercümanın imzasının başka bir noter tarafından da tanınacağı anlamına gelmez.

Bir Vietnamca çevirmen, birden fazla farklı noterliklerden yemin zaptı alabilir. Genellikle resmi evraklarda, konsolosluklarca veya mahkemelerce yapılan çevirilerde Vietnamca yeminli tercüman imzasını yasalar gereği şart koşarlar. Vietnamca yeminli tercüman ve çeviri hizmetlerinizde Vietnamca yeminli tercüme bürosu olarak Vietnamca yemin gerektiren belgeleriniz, dokümanlarınız, evraklarınız için bulunduğunuz bölgede Vietnamca yeminli tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

 

Vietnamca Tercümede e-imza Onayı:

Yeni çıkan düzenlemeler doğrultusunda Vietnamca tercümanlar, e-imza (elektronik imza) dönemine geçecektir. Uygulamaya henüz başlanmamakla birlikte, ön görülen ve ilerleyen zamanlarda Vietnamca tercümanlar; bağlı bulundukları noterlerden, federasyon (TURÇEF) ve tercüme meslek odaları gibi mevcut kurumsal yerlerden, e-imza (elektronik imza) temin edilebilecektir. Bu uygulamayla onaylanacak olan Vietnamca belge, e-imzalı olacak ve Vietnamca yemin alınan noterlerden e-imza ile işlemler gerçekleşecektir.

Yakın zamanda ise vatandaşlar noter huzurunda olmadan Vietnamca tercüme işlemi yapabilecek ve Vietnamca tercüme, çeviri onayı gibi işlemlerini fiziki olarak belge düzenlemeden, elektronik ortamda Vietnamca tercüme onaylarını gerçekleştirebilecektir. Henüz kesinleşmemekle birlikte, Vietnamca belgenin e-imza ile tasdik uygulamaları önümüzdeki dönemlerde başlayacaktır. Tercüme büromuzda tam zamanlı, tercüman meslek sorumluluk sigortasına sahip, TURÇEF’e kayıtlı Vietnamca yeminli elektronik imzalı tercümanlar bulunmakta ve tercümesini yaptırmak istediğiniz belgeyi, güvenle; kayıtlı Vietnamca tercümanlarımıza gönderebilirsiniz.

Kayıt bulunmuyor

Vietnamca Tercüme Bürosu

 çeviri bürosu

main content banner 1

main content banner 2

Müşteri Hizmetleri

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840