Yunanca Çeviri Ofisi:

Yunanca tercüme alanında uzun süredir sizlerin güvenini kazanmaya devam eden tercüme büromuz, Yunanca çeviri alanında en yararlı Yunanca tercüme çözümlerini, siz değerli Yunanca tercüme talebi olan müşterilerimiz için Yunanca tercümanlarımızla, çeviri büromuz bir araya getirmeye devam etmektedir. Alanlarında uzman Yunanca tercüman ekibimiz ve isteklerinize anlık olarak çözümler üretebilen Yunanca çevirmenlerimiz ile en iyi Yunanca tercümenin yanında, en ekonomik Yunanca çeviri alternatiflerini sizlere sunmaya devam etmektedir.

Kurumsal yapınıza, firmanıza özel Yunanca alanının tüm konularında, detaylı çözümler ile kaliteli Yunanca çeviri hizmeti almak isteyenlerin aradığı tercüme ofisi olan tercüme büromuz, Yunanca tercüme konusunda en uygun, en ideal çözümleri; talebiniz doğrultusunda firmanıza ve sizlere sunmaya devam ediyor. Kurumsal yapıda olan firmanız ve şirketiniz için Yunanca alanında kendimizi geliştirmiş olduğumuz müstesna Yunanca çeviri çözümleri ile Yunanca tercüme belgelerinizin, dosyalarınızın, evraklarınızın hızlı ve dikkatli bir şekilde sizlere teslim edilmesini sağlayan Yunanca çözümlerimiz ile sürekli olarak hizmetinizdeyiz. Kaliteli Yunanca tercüme hizmetinin adresi olmayı başarmış olan çeviri büromuz, en uygun fiyat ile en kaliteli Yunanca tercüme hizmetini sizler için bir araya getirmeye devam etmektedir.

Yunanca tercümenin, sektörel alanlarda belirlediğimiz uygun çözümler ile en ideal Yunanca çeviri çözümlerini, firmalarınız için bir araya getirmiş olan Yunanca tercüme büromuz, Yunanca alanında en uygun çözümleri, siz değerli kurumsal müşterilerimiz için kaliteli Yunanca tercüme platformunda buluşturmaya devam etmektedir. Firmanıza özel, uygun maliyetli çözümler ile yüksek kaliteli Yunanca çeviri tercüme hizmetini almak için tercüme büromuzla irtibat sağlayınız.

Yunanca tercüme, uzmanlık alanı gerektiren detaylar içerir!

Yunanca tercüme ofisimiz, Yunanca çeviri konularında, uzman Yunanca tercüman kadrolaşmamızla, size özel Yunanca çeviri çözümlerini takdim etmeye devam eden Yunanca tercüme büromuz, alanında en iyi Yunanca çözüm detaylarını sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Yunanca tercüme sektörünün en önemli olmazsa olmazları arasında bulunan Yunanca çeviri hızı, Yunanca tercümede rakam ve kalite beraberliğini değerli müşterilerimiz için bir araya getirmiş olan Yunanca tercüman kadromuz günün her saatinde sizlere en uygun Yunanca tercüme hizmeti vermeye devam ediyor. Yunanca teknik, yazılı, sözlü, simultane, ardıl gibi birçok konularda müşterilerimize hizmet sunmaya devam eden Yunanca çeviri büromuz Yunanca alanında sizlere sunmakta olduğu alternatif Yunanca çözümleri ile öncü tercüme bürosu olarak Yunanca çeviri hizmetlerine devam etmektedir.

Yunanca metnin kullanılacağı iş alanının, sektörü veya alanlara göre konunun kendi içinde çeşitli konulara ayrılması, Yunanca çevirisi yapılacak olan metnin; konusunda uzman Yunanca tercümanlarca yapılması ihtiyacını doğurmaktadır. Yunanca tercümesi yapılması istenen içeriğin, konusunda uzmanlaşmış Yunanca tercümana yaptırılması Yunanca çeviri sektöründe uygulanması önemle gereken öncelikli bir kuraldır.

Türkiye Genelinde Sözlü Yunanca Çevirmenlik:

Yunanca sözlü tercümana ihtiyacınız mı var ya da size Yunanca tercümanın refakat etmesini mi istiyorsunuz? İşte burada Yunanca sözlü tercümanlık hizmeti veren Yunanca tercüme ofisimiz devreye giriyor. Yunanca sözlü tercümelerinizin çoğu; genellikle yurtdışından gelen misafirlerinizin ülkesinde kullandığı ana dili olan Yunanca dilinde konuşmak istemesidir. Bu sebeple Yunanca ticari iş görüşmesi, yurtdışını telefon ile aramak için Yunanca konuşma, Yunanca telekonferans tercümesi, Yunanca sözlü tercümanı yanınızda bulundurma gibi sözlü çeviri hizmetlerini, Türkiye’nin hangi şehrinden talep ederseniz edin, tercüme ofisimiz Yunanca sözlü tercüman tedarik edebilir.

Alanında Uzmanlaşmış Yunanca Çevirmen Kadrosu:

Yunanca çeviri büromuz yıllardır, sadece Yunanca tercüme alanlarında uzmanlaşmış, Yunanca çeviri yapan profesyonel Yunanca tercümanlardan oluşmakla beraber tercümenin konusu ne olursa olsun titizlikle Yunanca belgelerinizi, Yunanca dokümanlarınızı, Yunanca dosyalarınızı tüm tercüman kadromuzla çevirisini yapıp, kontrollerden geçirip Yunanca tercüme sürecini uzmanlıkla tamamlıyoruz.

Yunanca Çevirmen, Yunanca Tercüman:

Yunanca tercüme ofisimizde, büro içinde tam zamanlı Yunanca tercümanlarımız mevcut olup; kısıtlı zamanda acil ve hızlı bir şekilde Yunanca diline tercümesi yapılması gereken belgelerinizin Yunanca çevirilerini istemiş olduğunuz sürede Yunanca tercümanlarımızın kontrolünden geçtikten sonra belgelerinizi Yunanca tercüman teslim etmektedir.

Yunanca Yeminli Tercüme, Yunanca Yeminli Çeviri:

Yunanca yeminli tercümanlık; noterlerin, Yunanca dilinde üniversite düzeyinde diploması, Yunanca dilini bildiğini gösteren yüksek düzeyde eğitim sertifikası veya Yunanca konuşulan ülkede doğmuş ve Yunanca dilini ana dili gibi bildiğini beyan eden kişilere, aslına uygun Yunanca tercüme yapacağına dair yemin ettirerek ve yazılı olarak da bu yemini imzalatmak suretiyle tanıdığı yetkiye denir.

Yunanca yeminli çevirmen olacak kişilerin ülkemizde, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması zorunludur. Yunanca yeminli tercümanının çevirisini yaptığı ve kaşeleyip imzaladığı, sonrasında da noterin onayladığı belge; yeminli Yunanca tercümedir. Yunanca yeminli tercümanın yaptığı çevirinin noter onayını sadece Yunanca tercümanın yemin zaptı aldığı noter, tercüme onay işlemini gerçekleştirmektedir. Yunanca tercümanın herhangi bir noterde Yunanca Türkçe yemin zaptının bulunması, Yunanca tercümanın imzasının başka bir noter tarafından da tanınacağı anlamına gelmez.

Bir Yunanca çevirmen, birden fazla farklı noterliklerden yemin zaptı alabilir. Genellikle resmi evraklarda, konsolosluklarca veya mahkemelerce yapılan çevirilerde Yunanca yeminli tercüman imzasını yasalar gereği şart koşarlar. Yunanca yeminli tercüman ve çeviri hizmetlerinizde Yunanca yeminli tercüme bürosu olarak Yunanca yemin gerektiren belgeleriniz, dokümanlarınız, evraklarınız için bulunduğunuz bölgede Yunanca yeminli tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

 

Yunanca Tercümede e-imza Onayı:

Yeni çıkan düzenlemeler doğrultusunda Yunanca tercümanlar, e-imza (elektronik imza) dönemine geçecektir. Uygulamaya henüz başlanmamakla birlikte, ön görülen ve ilerleyen zamanlarda Yunanca tercümanlar; bağlı bulundukları noterlerden, federasyon (TURÇEF) ve tercüme meslek odaları gibi mevcut kurumsal yerlerden, e-imza (elektronik imza) temin edilebilecektir. Bu uygulamayla onaylanacak olan Yunanca belge, e-imzalı olacak ve Yunanca yemin alınan noterlerden e-imza ile işlemler gerçekleşecektir.

Yakın zamanda ise vatandaşlar noter huzurunda olmadan Yunanca tercüme işlemi yapabilecek ve Yunanca tercüme, çeviri onayı gibi işlemlerini fiziki olarak belge düzenlemeden, elektronik ortamda Yunanca tercüme onaylarını gerçekleştirebilecektir. Henüz kesinleşmemekle birlikte, Yunanca belgenin e-imza ile tasdik uygulamaları önümüzdeki dönemlerde başlayacaktır. Tercüme büromuzda tam zamanlı, tercüman meslek sorumluluk sigortasına sahip, TURÇEF’e kayıtlı Yunanca yeminli elektronik imzalı tercümanlar bulunmakta ve tercümesini yaptırmak istediğiniz belgeyi, güvenle; kayıtlı Yunanca tercümanlarımıza gönderebilirsiniz.

Kayıt bulunmuyor

Yunanca Tercüme Bürosu

 çeviri bürosu

main content banner 1

main content banner 2

Müşteri Hizmetleri

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840