Yunanca Simultane Tercüme

Yunanca Simultane Tercüme

Simultane Yunanca tercüme anında yapılan eş zamanlı tercümedir. Yunanca simultane tercümede; Bir kabin içerisinde yunanca çevirmenin mikrofon ve kulaklık bulunarak yapılır. Yunanca Simultane tercümedeYunanca tercüman konuşmacıyla eş zamanlı olarak tercüme yapmaktadır. Kulaklığı vasıtasıyla konuşulanı Yunanca Türkçe Çeviri yapar ve mikrofon vasıtasıyla konuşulanı dinleyenlere iletir. simultane Çeviriler de kabin, mikrofon, kulaklık gibi benzeri araçların yer aldığı teknik donanıma sahip olmak lazımdır. Tercüme Büromuz Yunanca simultane, konferans Çevirileri ve simultane gibi konularda da oldukça kaliteli danışmanlık hizmeti verebilmektedir.

Yunanca Simultane tercümede, tercüman kabin içinde olup ve konuşmacının söylediklerini eşzamanlı olarak tercüme yapar. Dinleyiciler ise kulaklıklarını kendi dilleri olan Yunanca dili moduna getirerek konuşmaları eşzamanlı olarak dinleyebilirler. Yunanca Simultane tercüme, birçok dili içeren toplantı organizasyonlarında, konferans, kongre gibi etkinliklerde kullanılır.

Yunanca simultane tercümanlık hizmetlerini, kaliteli derecede Yunanca lügat ve dil bilgisi gibi konulara hakim ve iyi diksiyon gerektirdiğinden diğer Yunanca çevirmenlerimiz dışında sadece Yunanca simultane tercüme yapan alanında uzman, tecrübeli tercümanlar vasıtasıyla sizlere kaliteli hizmet veriyoruz.

Yunanca Simultane Tercümelerde Sistemin Önemi;

Teknik ekipmanlarımızın hepsi Yunanca simultane sektörlerinde dünyada öncü marka olan Bosch imzasını taşımaktadır. Toplantı salonunuza, konferans salonunuza hususi olarak mevkilendirilen ses ekipmanlarımız sayesinde dinleyiciye kaliteli bir simultane hizmet sunmaktadır. Eş zamanlı olarak 30 dile hakim simultane tercüme imkanı sunan tercüman ünitelerimiz dijital ekranları sayesinde tercümanlarımız için hatasız, konforlu bir ortam yaratmaktadır.

Yunanca Simultane Tercümede çevirmen sayısı;

Bir Yunanca simultane tercüman maksimum 1 saat tercüme yapabileceği için, Yunanca simultane tercümeler için minimum 2 simultane tercüman gereklidir. 2 kişilik simultane tercüman ekibi, 1 günde maksimum 4 saat tercüme yapabilmektedirler.

Yunanca Simultane Çeviri Alanları;

Her türlü Yunanca sunumlar, Yunanca simultane konferanslar, Yunanca simultane tercümanlarımız, Yunanca simultane toplantılar,  Yunanca sempozyum, Yunanca simultane görüşmeler, Yunanca yabancı iş heyetleri, Yunanca özel sunumlar, demeçler, programlar için hizmet vermektedir.

Antalya, İstanbul,  Eskişehir, İzmir, Konya, Afyon, Diyarbakır,  ve Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin birçok şehrinde Yunanca simultane tercüme hizmeti verdiğimiz referanslarımız mevcuttur.

Yunanca simultane tercümelerde zaman çok önemlidir ve mutlaka işini bilen eş zamanlı Yunanca Türkçe tercüme yapabilen hedef dille, diğer dili çok iyi bilen donanımlı, hızlı düşünen, anlama ve aktarma yeteneğine sahip Yunanca simultane çevirmenler gerekmektedir.

Yunanca Simultane Tercüme Donanımı;

Yunanca simultane ekipmanlarının bizim tarafımızdan sağlanabilmesi talep ediliyorsa, konferansın içeriği, konuşmacı ve ziyaretçi sayısı belirtmelidir.

Müşterilerimizin verdiği programa, bilgilere, organizasyonun yapılacağı yer ve tarihe göre aşağıdaki ekipmanları içerecek şekilde en uygun fiyat teklifi verilir.

Simultane tercüman, Simultane dinleyici kulaklığı, Toplantı amaçlı ses sistemi, El telsiz mikrofonu, Yaka telsiz mikrofonu, Kürsü mikrofonu, Delege besleme ünitesi, Delege mikrofonu, Simultane kabin, Ses kayıt sistemi,

Yunanca Tercüme Büromuz bünyesinde bu konuda en deneyimli Yunanca simultane tercüman kadromuzla sizlerle beraberiz.

 çeviri bürosu

main content banner 1

main content banner 2

Müşteri Hizmetleri

+90 312 354 2840

   +90 543 354 2840